Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На заплата ли е камелия във форума?

Публикувано от Satori 
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 10:24:16
Абе хора какво ви става? Цяла тема, че и 71 поста сте отделили за тая тъпа и дърта шунда. А тя просто трябва да бъде игнорирана. Като и обръщате внимание тя ще пише още повече.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 11:34:17
Quote
Гладен Брокер
Абе хора какво ви става? Цяла тема, че и 71 поста сте отделили за тая тъпа и дърта шунда. А тя просто трябва да бъде игнорирана. Като и обръщате внимание тя ще пише още повече.

Аз мисля, че определено повече внимание трябва да се обърне на теб, главно поради 2 причини:

1. Постоянните безсмислени теми, с които наводняваш форума.
2. Очевидния опит за измама на госпожата, която беше пуснала тема преди няколко дена, Р Станоева беше май. Измамата се състоеше в предложението ти за закупуване на имота на госпожата на цени многократно по ниски от пазарните, чрез заблуда и подвеждане на човек търсещ помощ от форума.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 12:16:58
Quote
Satori

Не намираш ли за странно, че голяма част от форума има отрицателно отношение към камелия? От какво мислиш, че е породено това? Дали има някаква връзка, че в голяма част от темите всяка втора публикация от нея e провокация към друг участник във форума?

Не, не намирам за странно отрицателното отношение към Камелия / апропо - личните имена се пишат с главна буква, за разлика от думата "помияр", която се пише с малка!/. Очевидната истина е, че значителна част от форумните участници са нискоинтелигентни, завистливи, върлуващи психари, които се опитват да компенсират неудачите си чрез плщене, злоба и злорадство към всеки, който си е показал носа над водата или ги превузхожда с нещо. В подобна среда една интелигентна и много точна в реакциите си личност, като Камелия, е истински трън в очите на хора, които са свикнали да бият жените си, ако те се забавят докато им носят салатката и ракийката. И негативните реакции към нея са напълно естествени.
Намирам и за напълно нормално това, че не сте посмели да отговорите с контрааргументи на онези точки за помиярството. Както и това, че пускате тема за Камелия, а не бихте се помръднали да пуснете тема за лицето "Шльок/Бльок. Гладьо...." + още един куп никове, който малко по-нагоре в темата напълно в стила на потомствен помияр е написал следното:

Quote

Гладен Брокер
Абе хора какво ви става? Цяла тема, че и 71 поста сте отделили за тая тъпа и дърта шунда. А тя просто трябва да бъде игнорирана. Като и обръщате внимание тя ще пише още повече.

Няма как да се възпротивите на подобен стил на писане - "Гарван гарвану......" - нали си спомняте!
Приятен денsmiling smiley
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 12:36:13
Хммм защо ли имам чувството, че ивчорад и камелката са мъж и жена? Тя камелката отдавна се хвалеше с адвоката в къщи който правел документите по прехвърлянията. И сега хоп ивчо защитава жена си от "лошите" форумци.

Ивчо какво стана с облога бе гнидо нещастна? Ти ако беше поне малко адвокат нямаше да плямпаш тук във форума. Това е ти си гнида не по-различна от жена си.

Ето имената на нещастниците във форума: иворад, камелия,sid40 Радев, дичо (к800), идиотко и разбира се PER0.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 12:57:05
Quote
Гладен Брокер

Ето имената на нещастниците във форума: иворад, камелия,sid40 Радев, дичо (к800), идиотко и разбира се PER0.

Мерси, че съм включен в списъка, но мненията ти са абсолютно безстойностни на човек, вечно криещ ИП адреси зад проксита. Защо така, мислиш че някой го интересува особата ти, и взимаш допълнителни мерки за да се скриеш? Или може би наистина се пазиш да не те намерят след като вече си подвел и измамил други хора като г-жа Станоева?
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 13:18:44
Quote
PER0
Quote
Гладен Брокер

Ето имената на нещастниците във форума: иворад, камелия,sid40 Радев, дичо (к800), идиотко и разбира се PER0.

Мерси, че съм включен в списъка, но мненията ти са абсолютно безстойностни на човек, вечно криещ ИП адреси зад проксита. Защо така, мислиш че някой го интересува особата ти, и взимаш допълнителни мерки за да се скриеш? Или може би наистина се пазиш да не те намерят след като вече си подвел и измамил други хора като г-жа Станоева?

И аз мерси, стойностна компания.*drunk*
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 14:08:23
Quote
Гладен Брокер

Ивчо какво стана с облога бе гнидо нещастна?


Г-н Гладьо, приказки , като "гнидо нещастна" се броят единствено, ако казващият гледа назовавания в очите. Също като облозите, които се броят единствено при положение, че обзалагащият не се опитва да пренесе нещата в Холандия или психиатрията. Които във Вашия случай, подозирам, са едно и също нещо......
Лек ден winking smiley
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 15:29:11
Добре гнидо нещастна, кажи къде да дойда за да ти го потретя в очите. Ако и сега се измъкнеш с усукваници значи си по-зле дори от камелия щото тя е женска шунда, ама ти гнидо май на мъж се пишеш.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 15:53:56
Quote
Гладен Брокер
Добре гнидо нещастна, кажи къде да дойда за да ти го потретя в очите. Ако и сега се измъкнеш с усукваници значи си по-зле дори от камелия щото тя е женска шунда, ама ти гнидо май на мъж се пишеш.


ОК!
Дайте някакво актуално точно местонахождение и много скоро ще имате възможност да говорите право в очите ми.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 16:01:31
Абе гнидо ти дори да четеш не можеш, писах ти кажи къде да дойда. Ето че както и очаквах ти пак започна да усукваш. С жена ти сте един дол дренки. Айде сиктир и не ме занимавай повече с вас.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход