Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На заплата ли е камелия във форума?

Публикувано от Satori 
Re: На заплата ли е камелия във форума?
13-06-2011 - 19:41:40
Половият живот камелке обикновено, също не е публично достояние, НО отдавнашната липса на такъв също си личи...
... а и не само на половият живот... давай камелке 196 останаха, ей на за има-няма 2-3 дни си ги натракала...
Re: На заплата ли е камелия във форума?
13-06-2011 - 20:24:48
Quote
paio
Quote
Imotко[/quote

Прав си, стига с тая "Витошка". По-добре да си взема направо някой МОЛ.
Не е ли по-добре 1000 дка. земя 1-ва категория? Ще Ви носи по- добра печалба. Моловете са за тъпанарите с

Този пазар не го познавам, може да си прав. За каква доходност би могло да се говори годишно, ако не е тайна, моля.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
13-06-2011 - 20:32:57
Quote
Imotko
Quote
paio
Quote
Imotко[/quote

Прав си, стига с тая "Витошка". По-добре да си взема направо някой МОЛ.
Не е ли по-добре 1000 дка. земя 1-ва категория? Ще Ви носи по- добра печалба. Моловете са за тъпанарите с

Този пазар не го познавам, може да си прав. За каква доходност би могло да се говори годишно, ако не е тайна, моля.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-06-13 20:46 от paio.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
13-06-2011 - 20:38:15
Нещастен духлъо, пак ли се надруса ?
Re: На заплата ли е камелия във форума?
13-06-2011 - 20:40:06
Quote
paio
Quote
Imotko
Quote
paio
Quote
Imotко[/quote

Прав си, стига с тая "Витошка". По-добре да си взема направо някой МОЛ.
Не е ли по-добре 1000 дка. земя 1-ва категория? Ще Ви носи по- добра печалба. Моловете са за тъпанарите с

Този пазар не го познавам, може да си прав. За каква доходност би могло да се говори годишно, ако не е тайна, моля.
От Вас зависи. Земята е единственото което аз ценя повече от златото.

И аз, но ако може да е по-близо до центъра на София.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
13-06-2011 - 20:48:27
Quote
k800i
Нещастен духлъо, пак ли се надруса ?
Да, винаги с най-доброто. Вие искате ли?
Re: На заплата ли е камелия във форума?
13-06-2011 - 20:52:05
Quote
paio
Quote
k800i
Нещастен духлъо, пак ли се надруса ?
Да, винаги с най-доброто. Вие искате ли?

Това за друсането май беше с друг адрес, за г-н Гладьо.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
13-06-2011 - 20:54:29
Quote
Imotko
Quote
paio
Quote
k800i
Нещастен духлъо, пак ли се надруса ?
Да, винаги с най-доброто. Вие искате ли?

Това за друсането май беше с друг адрес, за г-н Гладьо.
Останах с друго впечатление!
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 06:31:06
Не е за теб Пайо , споко !
Re: На заплата ли е камелия във форума?
14-06-2011 - 09:27:39
Quote
ivorad
Quote
Satori
Защо не опиташ да бъдеш умерено обективен? Кое и е помиярското на темата?
Изреждам помиярските елементи на темата:
1. Пусната е в раздел, в който се обсъждат съвсем други проблеми. Има си раздел "Обща дискусия", но очевидно се търси "разправа на място".
2. Прави се опит за своеобразен комунистически другарски съд върху една личност. Каквито и кусури да се изнамерят на тази личност, Камелия не е нито шампион по простотия, нито неграмотна, нито психопат. А личности с изброените качества са в изобилие в този форум, като се започне от обикновени идиоти, и се свърши с класически шизофреници, страдащи от неспасяеми пристъпи на мегаломания. Въпрки всичко това именно Камелия се представя като най-голямото зло на форума, без да се забелязва цялата останала фауна......Това е помиярски подход - посредствените маси дружно ще се опитат да си отмъстят на оня, който не се вписва в представите им за поведение.
3. Моментално се сформира глутница. Помиярска глутница от хора, за които плюенето и инсинуациите са просто за "добър ден". Помиярските глутници върлуват основно в помиярските теми.

Не намираш ли за странно, че голяма част от форума има отрицателно отношение към камелия? От какво мислиш, че е породено това? Дали има някаква връзка, че в голяма част от темите всяка втора публикация от нея e провокация към друг участник във форума?
Щом си обективен - какви са според теб мотивите камелия да е най-активният участник във форума? Дали е лична цена да направи 10 000 поста за петилетката, или някой я стимулира? Дали ще има бонус ако преизпълни плана?

Или аз не мога да пиша - или ти не искаш да прочетеш какво пиша - обясних ти, че съм сложил темата в тази секцията на форума защото подозирам, че тук има платени участници, който целят да манипулират мнението на хората относно състоянието пазара на имоти. Камелия е един от хората, който подозирам като такъв. Ако на някой му се плаща или бива стимулиран по друг начин, да изразява агресивно и интензивно дадено мнение за пазара на имоти, за мен това има връзка с цените на имотите. Ти какво мислиш - според теб има ли връзка с цените на имотите, или е тотално ирелевантно?

Quote
ivorad
И накрая:
Джентълмен можеш да бъдеш с дама.
Това правило ва жи единствено за "джентълмените". Те се държат като с дами единствено с дами, с останалите си позволяват всякакви простащини. Точно както помиярите имат навика да въртят опашки пред по-силния, а в глутница са невероятно юначни и геройски нападат самотни жени по улиците.
Истинските джентълмени са джентълмени кактос кралиците, така и с просещите жени на улицата. Каква е причината за подобно поведение е невъзможно да се обясни на помияри. Най-малкото защото те са твърдо убедени в обратното!


Няма как да те разбера, като ти определяш дамите по потекло и социален статус в обществото, а аз ги определям по поведение.
Това, което аз цитирах, определям като просташко поведение, и не мога да толерирам.

Не искам и не очаквам да мислиш като мен, но имам чувството, че искаш да бъдеш рицарят в бели доспехи и защитник на неправдата. Провери само дали не е паднал шлема пред очите ти, и да ти пречи да вижда добре реалността...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход