Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На заплата ли е камелия във форума?

Публикувано от Satori 
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 14:36:52
Може пайо, може, ама това значи, че никой от вас няма шансове. Щото не сте мъже.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 14:42:50
Quote
k800i
Може пайо, може, ама това значи, че никой от вас няма шансове. Щото не сте мъже.
Говорите като силно пренебрегвано същество от нежния пол....Не търся шанс, по-скоро се тревожа за здравето Ви...
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 14:47:58
Пайо, за пореден път, само за теб - на чужд гроб не се плаче, щото не знаеш къде му е главата, може да се окаже, че му ревеш на оная работа.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 14:51:20
Quote
k800i
Пайо, за пореден път, само за теб - на чужд гроб не се плаче, щото не знаеш къде му е главата, може да се окаже, че му ревеш на оная работа.
Вашата духовна бедност е достатъчно известна, няма нужда постоянно да я афиширате. Ако имате някакви сериозни проблеми в реала, както казва Камелия, лекувайте се а недейте да обиждате с многобройните си никове хора които не познавате. Не осирайте форума!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-11 15:13 от paio.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 16:06:36
Quote
k800i
Пайо, за пореден път, само за теб - знам, аз съм тъпо парче и ниска топка. Но какво да правя, не съм виновен, че мама ме прати в УНСС...В момента бачкам за едни , които ме карат да пиша глупости и да се заяждам. Знам, че вие сте прави, ама нали трябва да си искарвам хляба...Ще потърся по-почтен начин, обещавам!
Хммм.......честно казано не Ви вярвам госпожо! Твърде много глупости избълвахте тия дни. Въобще в момента сте "под себестойност".
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 16:47:24
:] ivorad пише за "елементарни правила на джентълменството". Доста нелепо.
Само да спомена, че тази тема не е първата, в която се "прави портрет" на камелия... :]
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 17:34:07
Quote
Купувач
:] ivorad пише за "елементарни правила на джентълменството". Доста нелепо.
Само да спомена, че тази тема не е първата, в която се "прави портрет" на камелия... :]

Нелепо, но тази нелепост не отменя определени правила. Или ги отменя?
Само да спомена, че помиярите са си помияри, така че цикличността на помиярските им изяви е нещо съвършено естествено.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 17:45:05
avatar
То тогава ти си най-големият помияр тук според твоите термини, а се възмушаваш от собствените евтини адвокатски прийоми.

Във всяко едно мнение, първо си измисляш какво някой бил казал, след което се опитваш да го опровергаеш. И се получава една обикновена безсмислица.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 17:48:49
Quote
dodo2
То тогава ти си най-големият помияр тук според твоите термини,

"Помияр според термини", аааааааааааа........
:}
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 19:26:14
Dodo, не обръщай внимание на хейтъри. Само им даваш основание за изява на злобата им.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход