Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

На заплата ли е камелия във форума?

Публикувано от Satori 
На заплата ли е камелия във форума?
10-06-2011 - 21:45:16
Рядко пиша във форума, но отдавна го чета - разбирайте 50% от времето чета камелия. Нейното често включване и ентусиазирано, агресивно поведение ме накара да се замисля какви са мотивите на тази жена да пише във форума. Винаги има какво да каже, винаги има какъв съвет да даде, винаги има коментар. Няма тема без да е минала без нейното участие. Не виждам теми напоследък, които да е инициирала тя - преди години може би е имало, но сега? Ако преди е била брокер и участието във форума и е било нормално, то сега както сама тя казва, като е усетила, че кораба потъва, първа се е изнесла, с какво се занимава? Ако вие сте един човек провалил се в сферата на имотите човек, ще участвате ли с такъв ентусиазъм във форума? Или ще се снишите тихичко? Позволявам си да квалифицирам като "провалил" се, тъй като има много брокери, които са били брокери преди 2008 и сега продължават да са такива. А не като усетиш, че вече няма лесни пари в бизнеса и балъци да плащат и чао-чао. Дори Дичо, друг форумен герой, който не е обичан особен тук - шапка му свалям - продължава да се занимава, с това което разбира, да отъпква нова пътека за нови камелии, които със сигурност ще се появят като има отново парички в този бизнес.
Та да се върнем на тази дама, камелия, с какво ли се занимава сега - с химия? едва ли... за да поддържаш такава жар към форума....да отговаря в рамките на час-два на всеки един коментар, да пише вечер след 23ч - това един нормален човек с нормален социален живот на тази възраст дали ще го прави? да има 4 пъти повече коментари от Imotko , който се е регистрирал във форума горе-долу по същото време ... или той няма какво толкова да каже като нея? 10 000 коментара - и да не си модератор ? не е ли малко странно .... тази жена има ли живот извън форума - какви са нейните интереси тук, че ежечасово проверява форума - ни купува, ни продава , ни е брокер вече ... защо не пише в бг мама като нормалните майки и домакини... Единственото, което ми хрумва е тя да е на заплата тук - да отговаря постоянно, да провокира хората, още коментарчета да има, повече трафик, повече кликове... или греша ? Ама къде ?
Re: На заплата ли е камелия във форума?
10-06-2011 - 23:18:43
Quote
Satori
Рядко пиша във форума, но отдавна го чета - разбирайте 50% от времето чета камелия. Нейното често включване и ентусиазирано, агресивно поведение ме накара да се замисля какви са мотивите на тази жена да пише във форума. Винаги има какво да каже, винаги има какъв съвет да даде, винаги има коментар. Няма тема без да е минала без нейното участие. Не виждам теми напоследък, които да е инициирала тя - преди години може би е имало, но сега? Ако преди е била брокер и участието във форума и е било нормално, то сега както сама тя казва, като е усетила, че кораба потъва, първа се е изнесла, с какво се занимава? Ако вие сте един човек провалил се в сферата на имотите човек, ще участвате ли с такъв ентусиазъм във форума? Или ще се снишите тихичко? Позволявам си да квалифицирам като "провалил" се, тъй като има много брокери, които са били брокери преди 2008 и сега продължават да са такива. А не като усетиш, че вече няма лесни пари в бизнеса и балъци да плащат и чао-чао. Дори Дичо, друг форумен герой, който не е обичан особен тук - шапка му свалям - продължава да се занимава, с това което разбира, да отъпква нова пътека за нови камелии, които със сигурност ще се появят като има отново парички в този бизнес.
Та да се върнем на тази дама, камелия, с какво ли се занимава сега - с химия? едва ли... за да поддържаш такава жар към форума....да отговаря в рамките на час-два на всеки един коментар, да пише вечер след 23ч - това един нормален човек с нормален социален живот на тази възраст дали ще го прави? да има 4 пъти повече коментари от Imotko , който се е регистрирал във форума горе-долу по същото време ... или той няма какво толкова да каже като нея? 10 000 коментара - и да не си модератор ? не е ли малко странно .... тази жена има ли живот извън форума - какви са нейните интереси тук, че ежечасово проверява форума - ни купува, ни продава , ни е брокер вече ... защо не пише в бг мама като нормалните майки и домакини... Единственото, което ми хрумва е тя да е на заплата тук - да отговаря постоянно, да провокира хората, още коментарчета да има, повече трафик, повече кликове... или греша ? Ама къде ?

А отгоре на всичкото е и тъпа! Да не казвам като какво...
Re: На заплата ли е камелия във форума?
10-06-2011 - 23:52:31
Ако е на заплата то е в някой жълт вестник. За мен е чест да си измисля истории по мой адрес, така както се измислят за бат Бойко, Слави Трифонов и други известни личности. На всички е ясно колко и е акъла, но не хубаво да има и такъв елемент за да се види колко е умствения багаж на една огромна част от населението, които в крайна сметка са си фактор на пазара. Това е важно за анализрането му. Така че да тъпа е, но мненията и във форума са полезни и нека отдадем нужното уважение на жената.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 00:18:33
Quote
Satori
Рядко пиша във форума, но отдавна го чета - разбирайте 50% от времето чета камелия. Нейното често включване и ентусиазирано, агресивно поведение ме накара да се замисля какви са мотивите на тази жена да пише във форума. Винаги има какво да каже, винаги има какъв съвет да даде, винаги има коментар. Няма тема без да е минала без нейното участие. Не виждам теми напоследък, които да е инициирала тя - преди години може би е имало, но сега? Ако преди е била брокер и участието във форума и е било нормално, то сега както сама тя казва, като е усетила, че кораба потъва, първа се е изнесла, с какво се занимава? Ако вие сте един човек провалил се в сферата на имотите човек, ще участвате ли с такъв ентусиазъм във форума? Или ще се снишите тихичко? Позволявам си да квалифицирам като "провалил" се, тъй като има много брокери, които са били брокери преди 2008 и сега продължават да са такива. А не като усетиш, че вече няма лесни пари в бизнеса и балъци да плащат и чао-чао. Дори Дичо, друг форумен герой, който не е обичан особен тук - шапка му свалям - продължава да се занимава, с това което разбира, да отъпква нова пътека за нови камелии, които със сигурност ще се появят като има отново парички в този бизнес.
Та да се върнем на тази дама, камелия, с какво ли се занимава сега - с химия? едва ли... за да поддържаш такава жар към форума....да отговаря в рамките на час-два на всеки един коментар, да пише вечер след 23ч - това един нормален човек с нормален социален живот на тази възраст дали ще го прави? да има 4 пъти повече коментари от Imotko , който се е регистрирал във форума горе-долу по същото време ... или той няма какво толкова да каже като нея? 10 000 коментара - и да не си модератор ? не е ли малко странно .... тази жена има ли живот извън форума - какви са нейните интереси тук, че ежечасово проверява форума - ни купува, ни продава , ни е брокер вече ... защо не пише в бг мама като нормалните майки и домакини... Единственото, което ми хрумва е тя да е на заплата тук - да отговаря постоянно, да провокира хората, още коментарчета да има, повече трафик, повече кликове... или греша ? Ама къде ?



Според мен приятелю го прави защото е самотна.В голяма грешка ще сте ако си мислите че глупава.Заяждането и прикрита и женска злоба,съзнателното търсене на кавгата са в следствие на самота.Вие я хулите жената ама да не сте на нейната.Та за мен това е отговора.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 04:44:41
avatar
На заплата е! Самотните хора си зимат куче, котка, папагалче имат хоби, а наша тетка тука и все с рогата напред. Оня герой Пунди го прибраха за лечение ама таа още се дърпа. Та на заплата е тя тука! Да ти имам работата теткеееееее.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 12:53:31
Камелка драги зрители не е изолиран случай. Във времето на вечният ъп тя си е повярвала на мисълта, че в София цените на имотките няма как да паднат и вероятно когато е била брокерка и е изпаднало нещо "изгодно" на 800-900 евро в Люлин.
Понеже сега от инвестицията в Люлин тя дори 200 лв наем не може да извади, затова сама се е преместила там "на зеленина и спокойствие", а старият наследствен апартамент отдава под наем та да върже двата края за да "остави нещо на децата"... Оттам и цялата тая злъч... щото никому не е приятно да набута примерно 50-60К евро в Люлинска "инвестиция" и да гледа че ще види кинтите възвърнати най-рано чак при внуците някога. Такива ми ти работи... То да беше само Камелка, ама тука във форума смрадта показва че тя далеч не е сама... Те си знаят кои са....
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 13:24:09
Браво, намерихте си някой, върху когото да си леете злобата и да си избивате комплексите ! Чудя се как е възможно толкова жлъч, такава простащина , насочени към жена ! Вие или си биете жените, или в къщи нямате думата, та тук сте се нахвърлили върху Камелия, та дано някой ви забележи ! Satori, нямам никаква нужда да бъда обичан точно тук, точно от хора, които освен познания в сферата на имотите, нямат и елементарна култура. Ако има някой наистина болен мозък тук, то това не е Камелия, ако има някой тук , който създава усещане за смрад, то пак не е Камелия, онзи смотльо greenbul пък твърди, че е тъпа, без да знае горкият той колко е тъп. Такива ми ти работи, срам ме е от вас, защото се броите за мъже, това от една страна, от друга - благодаря ви, ако ви нямаше, не би ми било толкова лесно да бъдa харесван от всички жени.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-11 14:19 от k800i.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 14:14:01
Гледам да бъда умерено назидателен, но темата наистина е рядко помиярска, поствалият дори не си е направил труда да я пусне в правилния раздел на форума, камо ли да спази някои елементарни правила на джентълменството......
Е, при такава компания - такива теми, дето има приказка. Камелия да не се притеснява - конфузът е за помиярската глутница, не за нея!
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 14:34:48
Самотните хора си зимат куче, котка, папагалче имат хоби
----------------------
Като например денонощно да висят по форуми, като повечето от вас.
Re: На заплата ли е камелия във форума?
11-06-2011 - 14:34:52
Quote
k800i
Браво, намерихте си някой, върху когото да си леете злобата и да си избивате комплексите ! Чудя се как е възможно толкова жлъч, такава простащина , насочени към жена ! Вие или си биете жените, или в къщи нямате думата, та тук сте се нахвърлили върху Камелия, та дано някой ви забележи ! Satori, нямам никаква нужда да бъда обичан точно тук, точно от хора, които освен познания в сферата на имотите, нямат и елементарна култура. Ако има някой наистина болен мозък тук, то това не е Камелия, ако има някой тук , който създава усещане за смрад, то пак не е Камелия, онзи смотльо greenbul пък твърди, че е тъпа, без да знае горкият той колко е тъп. Такива ми ти работи, срам ме е от вас, защото се броите за мъже, това от една страна, от друга - благодаря ви, ако ви нямаше, не би ми било толкова лесно да бъдa харесван от всички жени.
Може и мъже да започнат да Ви харесват, човек никога не знае....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход