Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Колко е стандартната отстъпка при покупка?

Публикувано от tuomas 
Re: Колко е стандартната отстъпка при покупка?
11-06-2011 - 18:27:10
Ивораде, имам една голяма молба! Не ме наричайте никога "интелектуалец"!
Re: Колко е стандартната отстъпка при покупка?
11-06-2011 - 19:21:04
avatar
Quote
greenbul
Янев, не им се ядосвай, за да разберат подобно твърдение трябва да имат малко познания по математическа логика. При тях така се е стекъл живота, че просто винаги са били част от среда, където да кажеш "покъртително" е с много по-голяма тежест от колкото да се аргументираш.

Защо не ми покажеш как човек с познания по математическа логика, се аргументира, отговаряйки на резонно възникнали въпроси?Защото, до този момент, се правиш, че не ги забелязваш.
Е, това е поста ти, а отдолу са въпросите ми.
Хайде, покажи, че при теб животът се е стекъл по друг начин.......

Quote
greenbul

Аз лично щях да продада всичко 2008-ма. Ако обаче човек си има достатъчно голямо и хубаво жилище за цялото семейство и си изкарва добри пари, няма смисъл да си създава грижи. На кратко, ако имаш хубав, нов апартамент в хубав квартал където може да се паркира има стая за всяко дете, кухнята не ти е у хола и не е панел или тухла от сватбата на баба ми, за чем да си създаваш грижи. Ама да си ми се сврял в 65 квадрата с хлебарките на края на света и да не продадеш 2008-ма за мен е голяма минавка.

Не ти се връзват нещата............
Ако си имал "нов и хубав апартамент" през 2008г., то значи, че си го купил на прословутите " набалончени" цени, против които ревеш непрекъснато.
Защото, "хубав" за нещо, излязло на пазара преди 2003г., не може въобще да се говори.
Означава, че си бил същия "глупак" според квалификациите, които ръсиш за такива хора.
И тъй като сега, непрекъснато демонстрираш как ти е ясно кой къде е сгрешил, няма нищо по- нормално от това- да продадеш "големия и съмнително хубав" апартамент и воден от аритметиките додкови, които подкрепяш, да си купиш същия на половин цена.
Най- грубо сметнато, ще си в кяр минимум 600Е/ кв. м.

Хайде, не ми казвай, че си толкова глупав, да не ги искаш тия пари.........
Re: Колко е стандартната отстъпка при покупка?
11-06-2011 - 20:08:50
Янев, нали знаеш, че не съм анонимен, ще приемеш ли и от мен едно -

"Продавача има роля в осъществяването или не на сделка, не на определяне на реална цена! Реалната цена идва от човека с парите".

- ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПОКЪРТИТЕЛНО !
Re: Колко е стандартната отстъпка при покупка?
11-06-2011 - 20:09:24
avatar
Quote
камелия
Защото, "хубав" за нещо, излязло на пазара преди 2003г., не може въобще да се говори.

Това не е вярно, а следователно и писанията след него, които се базират на твърдението, също не са верни.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Колко е стандартната отстъпка при покупка?
11-06-2011 - 20:15:10
avatar
Quote
k800i
Янев, нали знаеш, че не съм анонимен, ще приемеш ли и от мен едно -

"Продавача има роля в осъществяването или не на сделка, не на определяне на реална цена! Реалната цена идва от човека с парите".

- ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПОКЪРТИТЕЛНО !

Вие лудите изкъртихте всички мивки, бе :} Даже и в лудостта си има мода! Покъртително! (Леле, и мен ме прихвана!)

Quote
камелия
Покъртително, както би казал др. Иванов.

Quote
др. Иванов
Покъртително!

Quote
камелия
Покъртително!*zzz*

Quote
k800i
- ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПОКЪРТИТЕЛНО !


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Колко е стандартната отстъпка при покупка?
11-06-2011 - 20:47:20
Камелия наистина опитай да се запознаеш с науката логика. Тя е сложна комбинация от съждения, техните отрицания, конюнкции, дизюнкции и т.н. Ето ти една лесна задачка над която да помислиш:

Съждение: Ако ще вали, Иван си взема чадър.
Въпрос: Ще си вземе ли Иван чадър ако няма да вали
Отговор: <- Камелия

Съждение: Всички обичат Ремънд
Въпрос: какво е отрицанието на горното съждение
Отговор: <-Камелия

Съждение: Жирафите имат дълги шии и слаби крака. Носорозите имат къси шии и дебели крака. Пилетата имат дълги шии и къси крака.
Въпрос: Ако едно животно има дълга шия и слаби крака какво е то?
Отговор: <-Камелия

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Колко е стандартната отстъпка при покупка?
11-06-2011 - 21:07:39
avatar
Quote
greenbul
Камелия наистина опитай да се запознаеш с науката логика. Тя е сложна комбинация от съждения, техните отрицания, конюнкции, дзюнкции и т.н.

Опитай и ти, за да ми покажеш с истински , а не хипотетични ситуации.
Ето ти факти, не съждения:

1. Грийнбул твърди, че има голям и хубав апартамент- собствен.
2.Грийнбул твърди, че който е купил жилище след 2000г., е глупак и "набълбучко".
3.Грийнбул знае, че хубавите и качествени апартаменти, можеха да се намерят след 2003г.
4. Грийнбул твърди, че днес можеш да купиш два пъти по- голяма квадратура за същите пари, отколкото през 2008г.

Логически изплуват следните въпроси:

1. За да има " хубав" апартамент, Грийнбул е ли купил в периода на ценовия бум, като се е подредил в редицата на " глупаците" и " набълбучковците", които плюе яростно вече 3 години?
2. Ако наистина Грийнбул е притежател на собствено жилище, защо в днешния ден, след като пост след пост убеждава публиката, как цените са наполовина, но могат да се свалят още с по 40%, не е в ролята на купувач, продал за луди пари " хубавия" си апартамент още през 2008г.?

Два елементарни въпроса.
Хайде да те видим.........:]
Re: Колко е стандартната отстъпка при покупка?
11-06-2011 - 21:15:20
avatar
Хаха. Тя продължава.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Колко е стандартната отстъпка при покупка?
11-06-2011 - 21:22:24
Много по-хубаво е да си плямпаш някакви неща, които ти си приела за факти, защото в даден момент си ги написала, а не мен не ми се е занимавало да обяснявам, че нямам сестра, отколкото да дадеш 3 елементарни отговора на логически задачки, които са на ниво 6-ти клас.

Камелия официално те каня на публично решаване на логически задачи от учебника по математика за 6-ти клас. Така ще докажеш дали имаш основно образование. Отговори дали приемаш предизвикателството и ще уточним ден и час, когато да направим диспута в Скайп. Мисля, че много от пишещите във форума ще са любопитни. Обещавам публично да ти се извиня за всичко, което съм писал по твой адрес , ако докажеш, че имаш акъл поне колкото на шестокласник.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Колко е стандартната отстъпка при покупка?
11-06-2011 - 21:25:04
avatar
Quote
dodo2
Хаха. Тя продължава.

Разбира се, ще продължавам да питам и теб, и Грийнбула.
Ще питам непрекъснато.
А вие, като нямате топки да отговорите, купете си полички и вървете на гей парада.
А после, елате пак да давате акъл.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход