Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

1200 преди, 750 сега, какво е това?

Публикувано от dodo2 
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
09-06-2011 - 11:06:35
Quote
камелия
Въпросът е защо големите експерти не СТЕ продали цялата си недвижима собственост през 2008 и след две-три години още, към 2014, да си я купИТЕ обратно за половината пари, че даже и за една трета.
Глупав човек да постъпи глупаво е нормално, но умен човек да не постъпи умно, е озадачаващо.
А сега се замислих и др., защо пък и всичкото недвижимо имущество? Земеделската земя е също недвижимо имущество, но от нея от 2007 до 2011 съм на 2-но в плюс. Трябва да се разграничи според мен.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
09-06-2011 - 11:07:30
avatar
Quote
tuomas
Боли ме фара как се оформя smoking smiley

Хи,хи!
Ами, тогава кажи по същество- защо мислиш, че не съм права за качеството на строителството, излязло преди 2003г.?
Или пак ще те заболи...........от напъна:]
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
09-06-2011 - 11:12:10
Quote
ivorad
Quote
hunterA

Мммм-Да сега разбирам, защо драгия ivorad е толкова сърдит, горчив и упорито напада. Големия инвестиционен фонд за който работи няма почти никаква работа в последната една година шест цифрена сума си е приблизително 10 сделки за годината. Усещането на дръжката на голямата метла с която ще поизметат част от така забавния офис го кара да е толкова насърчителен, че видите ли на само ръст трябва. Ако стане, може да си запази работата, ако не поне е пробвал. Все пак аз това не го броя като платени публикации, а от инстинкт към самосъхранение.

E, разкрит съм...... Така е, когато си в компанията на прозорливи милионери, за които 10 000 са джобни пари! Същите тези баровци, които по цял ден се оплакват от цените на панелките - били неприемливо високи......
winking smiley
Съжалявам че те разкрих *pardon*.
Между другото за панелите никой не се натиска тук, дали с висока, дали с ниска цена все тая, само Сид и Камелия хвърлят глупости колко били подценени, ама май няма никой, който да ги иска за живеене от тукашните съфорумци в панел (изключвам предните двама).
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
09-06-2011 - 11:30:56
Quote
камелия
Quote
tuomas
Боли ме фара как се оформя smoking smiley

Хи,хи!
Ами, тогава кажи по същество- защо мислиш, че не съм права за качеството на строителството, излязло преди 2003г.?
Или пак ще те заболи...........от напъна:]

Како, айде да не се напъвам, че току виж съм се изпуснал, пък не ми се иска да ставам за смях.
Щом смяташ, че всичко преди 2003 е боклук нека бъде твоята.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
09-06-2011 - 13:42:23
Quote
hunterA
Quote
камелия
Въпросът е защо големите експерти не СТЕ продали цялата си недвижима собственост през 2008 и след две-три години още, към 2014, да си я купИТЕ обратно за половината пари, че даже и за една трета.
Глупав човек да постъпи глупаво е нормално, но умен човек да не постъпи умно, е озадачаващо.
А сега се замислих и др., защо пък и всичкото недвижимо имущество? Земеделската земя е също недвижимо имущество, но от нея от 2007 до 2011 съм на 2-но в плюс. Трябва да се разграничи според мен.

Айде стига с разни разлики от 10000 евро или с тия ниви, голямата далавера. Всеки да ходи да купува нивички ли?
Давайте малко по-сериозно.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
09-06-2011 - 14:17:38
Quote
Imotko
Quote
hunterA
Quote
камелия
Въпросът е защо големите експерти не СТЕ продали цялата си недвижима собственост през 2008 и след две-три години още, към 2014, да си я купИТЕ обратно за половината пари, че даже и за една трета.
Глупав човек да постъпи глупаво е нормално, но умен човек да не постъпи умно, е озадачаващо.
А сега се замислих и др., защо пък и всичкото недвижимо имущество? Земеделската земя е също недвижимо имущество, но от нея от 2007 до 2011 съм на 2-но в плюс. Трябва да се разграничи според мен.

Айде стига с разни разлики от 10000 евро или с тия ниви, голямата далавера. Всеки да ходи да купува нивички ли?
Давайте малко по-сериозно.
Всеки сам решава в какво да инвестира. Но да се казва, защо не е продадено всичкото недвижимо имущество казвам - земята е недвижимо имущество, което не беше разумно да се продава тогава. За апартаменти и къщи е ясно, за тях спор няма.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
09-06-2011 - 14:29:36
avatar
Quote
hunterA

Всеки сам решава в какво да инвестира. Но да се казва, защо не е продадено всичкото недвижимо имущество казвам - земята е недвижимо имущество, което не беше разумно да се продава тогава. За апартаменти и къщи е ясно, за тях спор няма.

Така е, но от три години, в този форум едно и също нещо се пише, от едни и същи хора.
Не за земя, а за апартаменти.
И всеки, купил, е определян като глупак.
Отделно от това, същите тези юнаци възхваляват живеенето под наем, но бясно отричат те да живеят така..
Напротив- уж имат големи и нови жилища...........е, кога са купени, ако не през бума?
И като подкрепят великите сметки на Додко2, защо не са направили това, което съветват във всяка тема? eye popping smiley
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
09-06-2011 - 15:24:14
Май за 5ти път последните месеци ще пиша, че направих това.
Beat that, Лелче!
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
09-06-2011 - 15:25:14
И все пак е добре да се обобщи:
"Ако сте купили на 1200Е/кв.м през 2008-ма, предполагаемо с лични средства, то през 2011 със същите пари и добавени към тях лихви, може да си купите 2 такива жилища."

Това са фактите. Всички останали опити за изместване на темата и отричане на действителноста са плод на когнитивния дисонанс, в който е изпаднал сериозна част от форума, а и не само.
Re: 1200 преди, 750 сега, какво е това?
09-06-2011 - 15:47:51
avatar
Quote
Атанас Янев
Май за 5ти път последните месеци ще пиша, че направих това.
Beat that, Лелче!

Напиши и за десети, щом страдаш от мисълта, че си останал незабелязан.
И във всеки пост пускай по нещо на английски, че да демонстрираш класа.:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход