Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде ли ново имотно дъно?

Публикувано от Р.Станоева 
Re: Иде ли ново имотно дъно?
08-06-2011 - 12:46:43
Quote
paio
Quote
ivorad
Quote
paio
Госпожо Иворад, трудно ми е да отговоря

Първото вярно нещо от доста време насам - наистина, наистина се затруднявате и то по един забележително разсмиващ начин :]
А Вие, освен да обиждате бедни червени пенсионери друго умеете ли?

Уви, умея. И ми плащат доста добре за това.
Извинявам се за което!
winking smiley
Re: Иде ли ново имотно дъно?
08-06-2011 - 12:49:03
др. Иванов *beer*
Re: Иде ли ново имотно дъно?
08-06-2011 - 13:00:21
Уви, умея. И ми плащат доста добре за това.
Извинявам се за което!


Странен словоред....Да не сте от врачанско? Ако увеличите броя на обидите ще Ви вдигнат ли заплатата? Ако е така, давайте смело! Виждали сме и по-страшни неща.......
П.П. Сигурно имате обедна почивка, идете да хапнете, глада е лош съветник.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-06-08 13:17 от paio.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
08-06-2011 - 16:52:19
Quote
paio
Уви, умея. И ми плащат доста добре за това.
Извинявам се за което!


Странен словоред....Да не сте от врачанско? Ако увеличите броя на обидите ще Ви вдигнат ли заплатата? Ако е така, давайте смело! Виждали сме и по-страшни неща.......
П.П. Сигурно имате обедна почивка, идете да хапнете, глада е лош съветник.

Драги Пайо, съжалявам затова,че горният пост е прозвучал толкова обидно за Вас. Явно не успявате да преглътнете това, че умея някои неща до такава степен, че и работя, прилагайки уменията си.......
Апропо, понеже пак засягате езиковата тема - поздравления: успели сте да напишете цели мммммммм.......ШЕЕЕЕЕСТ изречения, правейки само две корекции! Вие се превръщате в почти безпогрешен езиковед направо пред очите ни*ok*
:]
Re: Иде ли ново имотно дъно?
08-06-2011 - 19:35:21
Quote
ivorad
Quote
paio
Уви, умея. И ми плащат доста добре за това.
Извинявам се за което!


Странен словоред....Да не сте от врачанско? Ако увеличите броя на обидите ще Ви вдигнат ли заплатата? Ако е така, давайте смело! Виждали сме и по-страшни неща.......
П.П. Сигурно имате обедна почивка, идете да хапнете, глада е лош съветник.

Драги Пайо, съжалявам затова,че горният пост е прозвучал толкова обидно за Вас. Явно не успявате да преглътнете това, че умея някои неща до такава степен, че и работя, прилагайки уменията си.......
Апропо, понеже пак засягате езиковата тема - поздравления: успели сте да напишете цели мммммммм.......ШЕЕЕЕЕСТ изречения, правейки само две корекции! Вие се превръщате в почти безпогрешен езиковед направо пред очите ни*ok*
:]

Поласкан съм от високата оценка! Вие сте колос на икономиката и граматиката!! Аз много ценя компетентното Ви мнение.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
09-06-2011 - 10:29:15
идва не само ново, идват много нови поредни дъна :]
Re: Иде ли ново имотно дъно?
09-06-2011 - 10:39:08
Quote
paio


Поласкан съм от високата оценка! Вие сте колос на икономиката и граматиката!! Аз много ценя компетентното Ви мнение.

Оооооо, не - аз съм просто един обикновен почитател на таланта Ви, никакъв колос, никаква граматика на икономиката. И да знаете: по никакъв начин не мисля, че Ви избива на "госпожа" и езикови наблюдения от общооплюващ характер поради невъзможност да оспорите аргументите на събеседника!
Лек денsmiling smiley
Re: Иде ли ново имотно дъно?
09-06-2011 - 11:07:36
avatar
Quote
ivorad
Quote
drakkar

Пак ще повторя, че себестойността не влияе на пазарната цена

Това, че сте неособено интелигентен, не е новина, господине! Пробвайте нещо друго.
smiling smiley

Понеже не съм много интелигентен помествам цитат от Уикипедия за влиянието на себестойността върху продажната цена.

"Цената е паричният израз на стойността на дадена стока или услуга. Тя се определя от търсенето и предлагането на пазара. Някои от факторите, които влияят на ценообразуването, са конкуренция, загуби, печалби и намесата на правителството.

По отношение на маркетинга, ценообразуването е от решаващо значение за маркетинговата стратегия поради две причини:

1. цената трябва да възстанови разходите и да даде печалба, и - но не е задължително !!!
2. цената трябва да е такава, че клиентите да са готови да я платят. - ей това е много важно !!! "

Както виждаш никъде себестойността не е посочена като фактор. Ще си продават жилищата на загуба, като не са си направили сметката. Все пак всеки бизнес е свързан с риск, ако не беше така никой нямаше да реализира загуби и нямаше да има фалирали фирми. В този утопичен случай всички ще са бизнесмени, никой няма да иска да е наемен работник smiling smiley Както сам виждаш това е невъзможно.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Иде ли ново имотно дъно?
09-06-2011 - 11:21:13
Quote
drakkar

Понеже не съм много интелигентен помествам цитат от Уикипедия

Както вече казах, дадохте достатъчен брой доказателства за интелигентността си. Няма нужада от нови.
Апропо, ще се опитам да удвоя Вашия мозъчен потенциал: икономикс не се изучава по Уикипедия. В момента, в който осъзнаете тази истина, ще станете поне два пъти по-интелигентен!
Re: Иде ли ново имотно дъно?
09-06-2011 - 11:24:53
avatar
Quote
ivorad
Quote
drakkar

Понеже не съм много интелигентен помествам цитат от Уикипедия

Както вече казах, дадохте достатъчен брой доказателства за интелигентността си. Няма нужада от нови.
Апропо, ще се опитам да удвоя Вашия мозъчен потенциал: икономикс не се изучава по Уикипедия. В момента, в който осъзнаете тази истина, ще станете поне два пъти по-интелигентен!

Добре, от какво зависи цената според теб ?

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход