Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде ли ново имотно дъно?

Публикувано от Р.Станоева 
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 10:02:52
Quote
darkside
Quote
salvador
95-та една гарсониера в махалата струваше към десет хиляди долара.
Търсене имаше колкото си искаш,но нямаше пари.Сега същата гарсониера струва 25 хиляди евро.Пари-бол.Търсене също.:]Но като погледна обявите,виждам точно ОСЕМ гарсониери в продажба,като на прилични места и състояние са не повече от три.
Така,че...теорията с кокошките в случая не е вярна.
Не струват толкова майна! Толкова им искат! Когато се продадат ще разбереш на ВСЯКА ЕДНА цената, и тя ще е различна.

Продавам GSM Nokia N73 за 8000лв. Засега нямам клиент, ще изчакам 3 месеца и ша сваля малко......и пак ша чакам.......с имотките същата работа....
"Когато ти се пие,си мислиш,че можеш да изпиеш цяло море.Това е вяра.Когато седнеш да пиеш и изпиеш една чашка,това е наука. "
Пробвай да купиш,ще разбереш дали не струва толкова...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-11 10:04 от niknik.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 10:19:37
Quote
paio

Вие на касата в супера ли работите? Мога да Ви съдействам да си намерите по-добре платена работа. Говорете с бабичките!

Ооооо, да, в някакъв смисъл точно на каса в супер работя. Не точно в супера, за който говорите, но все пак....
Тази сутрин касиерката в кварталния магазин ми каза, че интересът на връстниците Ви към борсовите индекси бил слаб. По-точно - никакъв......В последната седмица имала десетина изпускания на ченета, три изпускания от по-общ характер, два инфаркта и даже едно опипване с последвали викове / палавник някакъв, една баба от опашката казала, че името му започвало с "П", но не могла да си го спомни съвсем, защото имали вземане-даване някъде около 1960-а, а после се разделили заради прогресираща ЕД у човека, който именно след тази история го ударил на опипване /. Интерес към борсовите цени обаче - йок.....
Имате ли обяснение зщо се получава това отклонение от Вашата хубава теория? Дали не е така само в нашия район, а в другите бабичките масово да налитат за борсова информация?
Я се произнесете експертно, защото, все пак, именно Вие сте авторът на това научно откритие!
sad smiley
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 10:33:55
Бравос НикНик!
Виж ся майна! Тая сентенция свързана с алкохола добре я вкара. Като се напие панелообитателя седнал в хола с "усвоената" тераса, превръща се в горд собственик на нещо мноу скъпо и ценно (единствено за него самия), и решава, че целия свят трябва да мисли така.
Винаги ме е разсмивал тоя термин "усвоена..", както и "Отдава се", и особено "на шпакловка и тапа -лукс"
Това звучи като "...продавам нов Мерседес Е500 на преден мост и скор. кутия...."Мноу тъпо майна!
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 11:14:00
Quote
ivorad
Quote
paio

Вие на касата в супера ли работите? Мога да Ви съдействам да си намерите по-добре платена работа. Говорете с бабичките!

Ооооо, да, в някакъв смисъл точно на каса в супер работя. Не точно в супера, за който говорите, но все пак....
Тази сутрин касиерката в кварталния магазин ми каза, че интересът на връстниците Ви към борсовите индекси бил слаб. По-точно - никакъв......В последната седмица имала десетина изпускания на ченета, три изпускания от по-общ характер, два инфаркта и даже едно опипване с последвали викове / палавник някакъв, една баба от опашката казала, че името му започвало с "П", но не могла да си го спомни съвсем, защото имали вземане-даване някъде около 1960-а, а после се разделили заради прогресираща ЕД у човека, който именно след тази история го ударил на опипване /. Интерес към борсовите цени обаче - йок.....
Имате ли обяснение зщо се получава това отклонение от Вашата хубава теория? Дали не е така само в нашия район, а в другите бабичките масово да налитат за борсова информация?
Я се произнесете експертно, защото, все пак, именно Вие сте авторът на това научно откритие!
sad smiley
Иворадке, искате експертно мнение ли? То е следното:
Щом като хора като Вас, с вашата ниска култура, пълна липса на възпитание и явно на образование се смятате за определящи тенденциите на пазара на имоти, значи нещата са много зле. Липсата на аргументи не може да се компенсира само с нескопосани нападки на ниво детската градина. По този начин се превръщате в мултинеприятна личност и дори да кажете някога нещо смислено, никой няма да Ви обърне внимание поради имиджа който в момента "градите". Ако във вашия офис Вие сте най-умния, какво да си мисля за другите...
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 11:27:45
Quote
paio
Иворадке, искате експертно мнение ли? То е следното:
Щом като хора като Вас, с вашата ниска култура, пълна липса на възпитание и явно на образование се смятате за определящи тенденциите на пазара на имоти, значи нещата са много зле. Липсата на аргументи не може да се компенсира само с нескопосани нападки на ниво детската градина. По този начин се превръщате в мултинеприятна личност и дори да кажете някога нещо смислено, никой няма да Ви обърне внимание поради имиджа който в момента "градите". Ако във вашия офис Вие сте най-умния, какво да си мисля за другите...

Странно - поисках мнението Ви за борсовото поведение на бабичките, а сте направили един толкова обстоен анализ на собствената ми личност. Вероятно Ви се привиждам като някоя от приятелките Ви, гледам, че се и обръщате към мен в женски род.....Да не сте загубили скъпата си другарка в живота? Оооооо, ако е така - приемете искрените ми съболезнования за загубата и последвалите халюцинации!
Иначе, като цяло, сте напълно прав. Само с едно уточнение: в "офиса" / както сте нарекли бизнеса, в който си изкарвам хляба/ ценят хората не по това колко са "умни", още по-малко по личната им самооценка, а според финансовите резултати от работата им. Е, мен /засега/ още не са ме изхвърлили.
Много съжалявам за този факт, защото виждам, че той поражда очевиден дискомфорт у един конгениален откривател в областта на икономическите науки. Моля да ме извините за тази непристойна ситуация!
*bow*
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 11:38:13
darkside..за съжаление,толкова струват.Точно защото на толкова се продават.Не ми представялват интерес изобщо и ми е все тая дали се качват или падат.Просто това са цените,на които хората ги купуват.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 11:51:57
Ивораде, ти майна да не си мениджър продажби при тия Флоримонт? Там ви карат да пишете глупости, да правите ЪП щото да си продавате апартаментите с черните тераси. Чувал съм, че ако Паскал не е на кеф ядете и бой понекога. Ако те интересува истинското състояние на компанията, питай!
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 11:55:52
Quote
darkside
Ивораде, ти майна да не си мениджър продажби при тия Флоримонт? Там ви карат да пишете глупости, да правите ЪП щото да си продавате апартаментите с черните тераси. Чувал съм, че ако Паскал не е на кеф ядете и бой понекога. Ако те интересува истинското състояние на компанията, питай!

Чакай малко, че в момента ме бият.......като свърши началникът и се освестя, ще дам обстоен отговор на въпроса ти *black eye*
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 12:17:37
Мале, мале......За да пишеш такива работи, требва мноу бой да си изял по главата майна....Ама нема а се отказваш! Ша му повлияеш най-накрая на тоз гаден и лош падащ пазар!
Re: Иде ли ново имотно дъно?
11-06-2011 - 20:59:42
Quote
darkside
Ивораде, ти майна да не си мениджър продажби при тия Флоримонт? Там ви карат да пишете глупости, да правите ЪП щото да си продавате апартаментите с черните тераси. Чувал съм, че ако Паскал не е на кеф ядете и бой понекога. Ако те интересува истинското състояние на компанията, питай!

Хората си строят и на околовръстното, от Младост печалбата вече са я извадили, а вие по форумите може да лапате мухите и да чакате имоти без пари. На Фонтаните не знам кой собственик се сменя вече, ама не ги подаряват апартаментите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход