Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде ли ново имотно дъно?

Публикувано от Р.Станоева 
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 14:56:59
avatar
Quote
ivorad
Quote
hunterA

Хайде още един се намери, като няма как да извади смислени данни за ръст (е вярно е просто няма такива), се хваща за писането. Ама много умни ъпаро-панелкаджии сте били бе.

Драги г-н Неграмотен Експерт, никъде не твърдя, че има ръст на цените на НИ, за да трябва да представям данни за него. Смея се на небивалия ентусиазъм, обладал някои представители на класата на идиотите, мечтаещи за качествено жилище на цената от 1998, при доходи от 2011.
Съвпадението между този тип идиотизъм и специфичната образованост на екземплярите е доста показателен факт.
Само това отбелязвам, нищо повече!
Лек ден smiling smiley

Аз съм от тия "идиоти" дето "мечтаят" за цените от 2001 - 2002.
1. В САЩ в момента цените на НИ са на нивата на 2002 г, а заплатите сега са малко по - високи от 2002 г.
2. Какви бяха доходите 2007 - 2009, че напомпихте цените на НИ 3-4 пъти ? Обратния вариант обаче "не е възможен !"
3. В момента доходите в Бг падат, а безработицата расте - така че, не изключвам варианта цените да паднат под нивата от 2001 - 2002 г.
Това е. Поздрави !

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 15:08:13
avatar
Quote
ivorad
Quote
dodo2
Той в пети клас, но ти във втора група на детската градина по ментално развитие.

Драги пъстроперко, да кажеш нещо не е особено трудно. Да го докажеш е друга бира.
Това, че лицето "Хънтър" е пълен неграмотник е очевидно и аз просто дадох най-смехотворния пример. Това, че аз съм за детската градина засега е просто мечтата на един поозлобял в безсилието си инфантилизиран папагал. Която, за съжаление, все още не е доказана аргументативно, само папагалене.......
Тежка е съдбата на пернишкия пенсионер, г-н Додо :cry:
Съчувствам Ви winking smiley

Кое трябва да се доказва? Че се хващаш за незначителни неща измествайки темата, демонстрирайки по този начин безсилие? Има смисъл да се доказват неявни неща, докато твоите творения са публични, т.е. за да се увери някой в написаното от мен, е достатъчно да ти прочете 2-3 мнения. Включително и цитираното по-горе.

Като ти бръкнах преди време в гз, станах "пъстроперко" smiling smiley

Айде да видим, ти как ще докажеш, че:
- съм пъстроперко;
- пенсионер;
- от Перник;
- инфантилизиран папагал.
А казваш "Да го докажеш е друга бира" и после се засираш от главата до петите. Детската градина, втора група.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 15:14:10
Quote
drakkar

Аз съм от тия "идиоти" дето "мечтаят" за цените от 2001 - 2002.

Успех в мечтаенето!
Дали обаче сте в състояние да съобразите, че колкото и падащи да са, доходите в момента са близо три ПЪТИ по-високи от тези през 2001/2, а и цените на строителните материали и останалите услуги, свързани със строителството, днес са поскъпнали осезателно, спрямо нивата от същия период.
При тези условия да се стигне до цени от 2001-а?
Е, продължавайте с мечтите winking smiley
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 15:18:36
dodo, нема да се пуашиш копеуе. Бойко рече они чеуи да вдигат пенсите копеуе с 30%. Що сакаш повече? Те с тия пари сега има да ручаш хайвер до насиране копеуе. И да си оправиш кенефа ей, мини поне 1 път с баданарката.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 15:48:31
avatar
Quote
ivorad
Quote
drakkar

Аз съм от тия "идиоти" дето "мечтаят" за цените от 2001 - 2002.

Успех в мечтаенето!
Дали обаче сте в състояние да съобразите, че колкото и падащи да са, доходите в момента са близо три ПЪТИ по-високи от тези през 2001/2, а и цените на строителните материали и останалите услуги, свързани със строителството, днес са поскъпнали осезателно, спрямо нивата от същия период.
При тези условия да се стигне до цени от 2001-а?
Е, продължавайте с мечтите winking smiley

Е и ? Себестойността какво значение има ?
Що не кажеш нещо за съотношението търсене - предлагане ? Я виж броя на сделките ? А факта че 90% си имат жилища ! А емиграцията съчетана с ниска раждаемост ?

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 15:57:09
Quote
drakkar

Е и ? Себестойността какво значение има ?


E, Вие вече се самоопределихте като "идиот". Нямаше нужда да се хабите и с доказателства.
Лек ден smiling smiley
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 16:04:44
avatar
Quote
ivorad
Quote
drakkar

Е и ? Себестойността какво значение има ?


E, Вие вече се самоопределихте като "идиот". Нямаше нужда да се хабите и с доказателства.
Лек ден smiling smiley

Ти явно живееш в периода 1945 - 1990 в плановата икономика със спуснатите от ЦК на БКП цени smiling smiley Ако себестойността определяше пазарните цени, то никой нямаше да продава под себестойност, нямаше да има работещи на загуба и фалирали ! Уви, това не е така !

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 17:09:55
Quote
drakkar

Ти явно живееш в периода 1945 - 1990 в плановата икономика със спуснатите от ЦК на БКП цени smiling smiley Ако себестойността определяше пазарните цени, то никой нямаше да продава под себестойност, нямаше да има работещи на загуба и фалирали ! Уви, това не е така !

Г-н Идиот , къде съм казал, че себестойността еднозначно определя пазарните цени? Не се пънете да търсите - няма как да кажа подобно нещо, себестойността е просто един от компонентите на цената. Има, разбира се, и други. Каквито и да са другите, обаче, нивото на производствените разходи е твърде съществен компонент в цената, доколкото в нормалните пазарни икономики няма как да продаваш под себестойност. Освен в ситуации на фалит и процедури по саниране на задължения, включващи и продажби на първата възможна цена, която може и да е под себестойността.
Е, за Вас себестойността няма никакво значение за ценообразуването. Това заявихте в прав текст, надут като селски пуяк. Очевидно никога не сте произвеждали, камо ли - ценообразували. От което следва, че не аз живея в соц-а, а Вие - дремете някъде като чиновник и си въобразявате, че някой е длъжен да строи за една цена, а после да продава на мечтателни лузъри, като Вас, на половината от похарченото, понеже парите не Ви стигат и следователно - някой трябва да се занимава с благотворителност сред мързеливците......
Само за протокола - такива неща се случват само в мечтите на пост-соц-нехранимайковци.
Защото в условия на тотална криза наистина може да се случи тук-там някой да купи на много ниска цена, но това по правило са акулите в бизнеса, които рядко допускат селски кретени да измъкват изпод носа им апетитни в ценово отношение сделки. За форумните "експерти" остава възможността да се дуят с глупостта си из нета.

Вече Ви препоръчах изход от ситуацията - продължавайте с мечтите. Безплатни са!
winking smiley
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 17:14:54
Quote
ivorad
Quote
drakkar

Аз съм от тия "идиоти" дето "мечтаят" за цените от 2001 - 2002.

Успех в мечтаенето!
Дали обаче сте в състояние да съобразите, че колкото и падащи да са, доходите в момента са близо три ПЪТИ по-високи от тези през 2001/2, а и цените на строителните материали и останалите услуги, свързани със строителството, днес са поскъпнали осезателно, спрямо нивата от същия период.
При тези условия да се стигне до цени от 2001-а?
Е, продължавайте с мечтите winking smiley
Дано ти плащат добре за да пишеш подобни неща. Тоя народ като цяло не е бил по-беден никога! Много богати доскоро, обедняват с бързи темпове. Толкова оферти за продажба на имот не е имало никога досега. Голям процент от хората са с дългове, почти всяка ипотека е потенциален лош кредит, повечето ипотекари с последни сили на ръба на оцеляването и на нервите си още даянат, друг е въпроса, че сами са си виновни ! При тези условия ще се стигне до цени не от 2001-ва а от 2015-та, което е в посока НАДОЛУ спрямо 2001-ва!

А себестойността наистина е без значение! Има търсене и предлагане.
Ако не ви харесва, социализЪма е Вашият строй. Тогава партийния секретар ще ви казва цените!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-06-06 17:26 от paio.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 17:21:18
Quote
paio
Дано ти плащат добре за да пишеш подобни неща. Тоя народ като цяло не е бил по-беден никога! Много богати доскоро, обедняват с бързи темпове. Толкова оферти за продажба на имот не е имало никога досега. Голям процент от хората са с дългове, почти всяка ипотека е потенциален лош кредит! При тези условия ще се стигне до цени не от 2001-ва а от 2015-та, което е в посока НАДОЛУ спрямо 2001-ва!

Оппааааа, още един червен пенсионер на тепиха......
На Вас не са ли Ви казвали, че ако сте беден, нямате пари, не можете да обслужвате кредита си, това не означава непременно, че и всички останали са в подобна ситуация? Не са ли Ви казвали, че в очите на един лузър всички са лузъри, та да му е по-спокойно?
Не?
Е, пропуснали са хората, лошо няма, само е смешно :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход