Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде ли ново имотно дъно?

Публикувано от Р.Станоева 
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 14:02:07
avatar
Quote
hunterA

Ако моя тренд пада твоя е потънал още преди години smiling smiley То бива простотии, ама вместо да се заслушаш, да си пиеш лекарствата на врема, ти само отхвърляш проблема. Ама споко казаха, че ще има нов фонд за психично-болни, може и да се класираш.

Аха, като не можеш да подкрепиш твърдението си, че поръчково съм писала, че цените се качват, мина на дежурните малоумия.

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 14:05:30
avatar
Дежурни малоумия, ама като ти го казват няколко души, е добре да се замислиш. Айде на бас, че ако отидеш на психиатър, ще ти открие поне 3-4 проблема, които си имат медицински наименования?


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 14:18:26
Quote
hunterA
при този тренд на долу, на долу, на долу, на долу, на долу.....

Драги г-н Хънтър, с прискърбие Ви осведомявам, че думичката "надолу" се пише слято, а не разделно, както Ви се струва в резултат на особената Ви грамотност. Това правило важи за всички размери на шрифта.
Редно е, мисля, преди да раздавате съвети за "надолу" и "нагоре", да се научите поне как се пишат въпросните думи, за да не ставате за смях не само със същността на твърденията си, а и с неграмотността на изразяването им.
Успех в завършването на пети клас smiling smiley
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 14:25:26
avatar
ivorad, ти по-добре виж, как 99% от тук присъстващите "брокери" не знаят как се пише думата комисиона и от кой род е. А е основната дума в живота им.

От друга страна като няма какво да кажеш, е много тъпо да пишеш за граматика и правопис. Поне да беше казал и нещо допълнително, а да се заядеш с човека между другото, а то - пак детската градина. Той в пети клас, но ти във втора група на детската градина по ментално развитие.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 14:30:08
Quote
ivorad
Quote
hunterA
при този тренд на долу, на долу, на долу, на долу, на долу.....

Драги г-н Хънтър, с прискърбие Ви осведомявам, че думичката "надолу" се пише слято, а не разделно, както Ви се струва в резултат на особената Ви грамотност. Това правило важи за всички размери на шрифта.
Редно е, мисля, преди да раздавате съвети за "надолу" и "нагоре", да се научите поне как се пишат въпросните думи, за да не ставате за смях не само със същността на твърденията си, а и с неграмотността на изразяването им.
Успех в завършването на пети клас smiling smiley
Хайде още един се намери, като няма как да извади смислени данни за ръст (е вярно е просто няма такива), се хваща за писането. Ама много умни ъпаро-панелкаджии сте били бе.

P.S. Ками няма смисъл да казвам нищо за твоите мозъчни гънки, ти самата си го пишеш. Виж две мнения след твоята молба, веднага ти показаха твое мнение за ръста на цените, който ти така и не си казвала, а написала. А и нямам време да препрочитам 10000 безмислени проста за да доказвам нещо, на някой, който е тук за забавление - и това в специализиран форум за имоти, а не форум "Общи приказки".

===================

Додо2 ме е изпреварил *ok*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-06 14:32 от hunterA.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 14:33:53
Quote
dodo2
Той в пети клас, но ти във втора група на детската градина по ментално развитие.

Драги пъстроперко, да кажеш нещо не е особено трудно. Да го докажеш е друга бира.
Това, че лицето "Хънтър" е пълен неграмотник е очевидно и аз просто дадох най-смехотворния пример. Това, че аз съм за детската градина засега е просто мечтата на един поозлобял в безсилието си инфантилизиран папагал. Която, за съжаление, все още не е доказана аргументативно, само папагалене.......
Тежка е съдбата на пернишкия пенсионер, г-н Додо :cry:
Съчувствам Ви winking smiley
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 14:45:20
Quote
ivorad
.
Това, че лицето "Хънтър" е пълен неграмотник е очевидно и аз просто дадох най-смехотворния пример.
*bow* Това както виждам го съдиш по една единствена дума написана грешно. Ами хубаво, нека бъда неграмотен, нега съм сривльо, (влогар още не съм защото държа парите в банки извън България и не разчитам на лихва, а на диверсификация в различни валути и ценности).
Давай сега и доводи за ново имотно дъно и пръст ( опа РЪСТ ама нали съм неграмотен, правя грешки *pardon*) за каквото е темата ???
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 14:47:27
avatar
Хънтерчо,
Разбира се, че няма смисъл да изръсиш поредната тъпотия, но пак ще го направиш..........затова подписът ми е много актуален за теб и още няколко индивида тук.:]
Разбира се, че няма и да докажеш твърдението си, че в последните 3г. пиша поръчково, че цените ще се качват.
И разбира се, че съм тук за забавление.
И разбира се, в специализиран форум най- добре се забавлявам, четейки безпросветните писания на пишман- специалисти по всичко, в чиито редици се кипри и твоята персона.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 14:47:45
Quote
hunterA

Хайде още един се намери, като няма как да извади смислени данни за ръст (е вярно е просто няма такива), се хваща за писането. Ама много умни ъпаро-панелкаджии сте били бе.

Драги г-н Неграмотен Експерт, никъде не твърдя, че има ръст на цените на НИ, за да трябва да представям данни за него. Смея се на небивалия ентусиазъм, обладал някои представители на класата на идиотите, мечтаещи за качествено жилище на цената от 1998, при доходи от 2011.
Съвпадението между този тип идиотизъм и специфичната образованост на екземплярите е доста показателен факт.
Само това отбелязвам, нищо повече!
Лек ден smiling smiley
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 14:54:44
Ей най-после истината за додеца цъфна наяве. Жалкият наемател всъщност се оказа пернишки пенсионер-наемател. Той мечтае за къща в Лозенец. Хайде на бас додец че ти дори и наемател не си ами живееш в старчески приют. Абе ти всъщност и интернет нямаш. Абе тебе въобще има ли те? делукс, гладю и те май сте 3 в 1 + бонус батко.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход