Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде ли ново имотно дъно?

Публикувано от Р.Станоева 
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 22:28:38
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-05 22:28 от javcho.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 22:39:49
avatar
Quote
dodo2
Като си толкова сигурна, приеми облога. Ако 10,000 евро са ти малко, нека са 100,000 или 1 милион.

Хи,хи!
Не вървиш, Додко2- няма сума, която би ме накарала да те допусна в обкръжението си.
Всички, с които се опита да се запознаеш, също ти отказаха.
Примири се и престани да се излагаш с облозите.:]
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 23:20:42
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Като си толкова сигурна, приеми облога. Ако 10,000 евро са ти малко, нека са 100,000 или 1 милион.

Хи,хи!
Не вървиш, Додко2- няма сума, която би ме накарала да те допусна в обкръжението си.
Всички, с които се опита да се запознаеш, също ти отказаха.
Примири се и престани да се излагаш с облозите.:]

Че кой е казал, че трябва да е лично? Аз ще ти пратя някой адвокат, лично не искам да те виждам. Ти само приеми облога, като ти е толкова голяма устата. Ако някой се излага - това си ти.

Патологията, своите блянове да приписваш на другите, също си има име. Кажи и това на психиатъра.

Плюс това много добре подозираш каква е истината, обаче болната ти същност не иска да приеме каква си загубенячка, завряна в панелка, изпуснала цените по 1500 евро и обречена вечно да остане в Люлин.

Това е основният проблем, заради който си се забила и в този форум, във "виртуала" както го наричаш, създавайки виртуална реалност. Но така той няма да се реши. Изпусна влака безвъзвратно.

Ако поне малко ще ти помогне - нека съм от Долна Малина, живея под наем в Модерно предградие с още 3 души в една квартира и нямам никакви доходи освен социалните помощи. Запиши си го това някъде, за да не мога по-натам да се отметна от думите си :}


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 23:23:33
avatar
Quote
dodo2


Че кой е казал, че трябва да е лично? Аз ще ти пратя някой адвокат, лично не искам да те виждам. Ти само приеми облога, като ти е толкова голяма устата. Ако някой се излага - това си ти.

Патологията, своите блянове да приписваш на другите, също си има име. Кажи и това на психиатъра.

Плюс това много добре подозираш каква е истината, обаче болната ти същност не иска да приеме каква си загубенячка, завряна в панелка, изпуснала цените по 1500 евро и обречена вечно да остане в Люлин.

Това е основният проблем, заради който си се забила и в този форум, във "виртуала" както го наричаш, създавайки виртуална реалност. Но така той няма да се реши. Изпусна влака безвъзвратно.

Ако поне малко ще ти помогне - нека съм от Долна Малина, живея под наем в Модерно предградие с още 3 души в една квартира и нямам никакви доходи освен социалните помощи. Запиши си го това някъде, за да не мога по-натам да се отметна от думите си :}

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 00:06:49
Quote
камелия
Нормално е да съм си вкъщи, нормално е да съм и пред компа- такава ми е работата от 3г. насам.
Абе не ви е лесно на вас платените драскачи. 3 години, 10000 поста, а цените падат ли падат. Не ви ли водят на процент ? С намалението на цените явно спада и доста хонорара, за това ставаш още по-злобна. Мале чак се плаша като гледам на къде са тръгнали цените, направо не ми се мисли какви чудеса трябва да пишеш за да заслужиш жалкия хонорар от сега на татък - при този тренд на долу, на долу, на долу, на долу, на долу.....
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 00:11:43
avatar
Камелия сигурно си е инсталирала някой от онея тулбарове, където показват реклами и и плащат по един цент на клик. Прочела го е в сайта на Апостол Апостолов "как да правим пари в интернет" хахахаха


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 00:16:11
avatar
Quote
hunterA

Абе не ви е лесно на вас платените драскачи. 3 години, 10000 поста, а цените падат ли падат. Не ви ли водят на процент ? С намалението на цените явно спада и доста хонорара, за това ставаш още по-злобна. Мале чак се плаша като гледам на къде са тръгнали цените, направо не ми се мисли какви чудеса трябва да пишеш за да заслужиш жалкия хонорар от сега на татък - при този тренд на долу, на долу, на долу, на долу, на долу.....

Хи,хи!
Я ми покажи мой пост от тези 3 години, където да пиша че цените ще се вдигат?
С право се плашиш, " тренда" ти много пада- върви докато е време при специалист, щото още си млад, а инвалидните пенсии са ниски.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 00:54:10
avatar
Брокерски съвет номер едно, Камелия от 27.09.2007:
"Мисля си,че единственият начин да паднат цените е,ако съответното населено място се обезлюди.За София такава опасност няма."


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 07:41:49
Quote
камелия
Quote
hunterA

Абе не ви е лесно на вас платените драскачи. 3 години, 10000 поста, а цените падат ли падат. Не ви ли водят на процент ? С намалението на цените явно спада и доста хонорара, за това ставаш още по-злобна. Мале чак се плаша като гледам на къде са тръгнали цените, направо не ми се мисли какви чудеса трябва да пишеш за да заслужиш жалкия хонорар от сега на татък - при този тренд на долу, на долу, на долу, на долу, на долу.....

Хи,хи!
Я ми покажи мой пост от тези 3 години, където да пиша че цените ще се вдигат?
С право се плашиш, " тренда" ти много пада- върви докато е време при специалист, щото още си млад, а инвалидните пенсии са ниски.

И ако ти намеря ще кажеш ли: "Аз Камелия, неуспяла химичка и пишман брокерка тържествено зявявам, че пиша пълни глупости, само за развлечение и моля мненията ми да не се вземат на сериозно?"

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Иде ли ново имотно дъно?
06-06-2011 - 09:00:46
Quote
камелия
Quote
hunterA

Абе не ви е лесно на вас платените драскачи. 3 години, 10000 поста, а цените падат ли падат. Не ви ли водят на процент ? С намалението на цените явно спада и доста хонорара, за това ставаш още по-злобна. Мале чак се плаша като гледам на къде са тръгнали цените, направо не ми се мисли какви чудеса трябва да пишеш за да заслужиш жалкия хонорар от сега на татък - при този тренд на долу, на долу, на долу, на долу, на долу.....

Хи,хи!
Я ми покажи мой пост от тези 3 години, където да пиша че цените ще се вдигат?
С право се плашиш, " тренда" ти много пада- върви докато е време при специалист, щото още си млад, а инвалидните пенсии са ниски.
Ако моя тренд пада твоя е потънал още преди години smiling smiley То бива простотии, ама вместо да се заслушаш, да си пиеш лекарствата на врема, ти само отхвърляш проблема. Ама споко казаха, че ще има нов фонд за психично-болни, може и да се класираш.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход