Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде ли ново имотно дъно?

Публикувано от Р.Станоева 
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 19:36:50
avatar
Quote
javcho

Браво, хвана я грамотната лелка.

Виж колко бързо е редактирала. Само 2 часа след поста. :}

Никога не си признава грешките и лъжите тази панелообитателка.

О, гешефтар, ти кога пристигна от Беларус?
Голяма хвалба хвърли, как си се изучил в Германия, как си работодател и даваш хляб на куп народ, а то- оказа се, че си бил елементарен черноборсаджия.
През 94-97г. тук с това се занимаваха борчетата, дето със зор бяха завършили спортното........:]
Нае ли си вече бодигард?
Чудя се аз, защо висиш и вечер на компа, пък теб те било страх да си подадеш носа навън, че да не те тресне някой конкурент в бизнеса.smoking smiley
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 19:40:00
avatar
Quote
dodo2

Хахаха, ако всеки, употребяващ израза "кой ми сра в гащите", е копрофил, то живееш в държавата Копрофилоландия.

Толкова си задръстена...


Не всеки, а само този, дето във всеки пост, все за изпражнения пише, с апломб, издаващ сексуалната му превъзбуда.
Примери- ти и Гладния.......:]
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 19:53:47
avatar
Quote
javcho

Пак оправдяния. Нямало иделно място.

Не беше ли Люлин идеалното място или може би е Обеля?

Имаш финасовите възможности и нужните качества да си купиш имот където искаш, но живееш в панелка в Люлин.

Панелообитателите винаги отбелязвате колко важни и ценни са за вас имотите. Те са най-скъпото ви нещо и в същото време се опитвате да ни обедите, че имате възможност да живеете където си поискате, но сте избрали панелки в Люлин, Слатина, Обеля.

Чрез цените пазара дава точна оценка на вашите гадни панелки в аутсайдерски квартали. Защо те са най-евтини?

Смешни сте.

Що се вреш в шамарите толкова елементарно и се правиш на откровен дебил, неспособен да задържи грам информация?eye popping smiley
Или просто не ти изнася факта, че има хора, купили си собственост там, където искат и избрали да живеят там, където искат?
Имам апартамент на "Хиподрума", но не искам да живея там, защото не аз съм избирала комшиите си.
И защото цялото движение се пренасочи покрай блока, звуковата вълна се катери нагоре и ми пречи.
Затова го давам под наем.
А в Люлин съм по собствен избор- като място за построяване на блока, като избор на всеки един от съседите, като избор на фирма, която да го построи.
Това е, Джавчо, а ти колкото и да лаеш, колкото и да се правиш на тъп, не запомнил дадената му вече информация, по- велик не можеш да изглеждаш в ничии очи.
Оставаш си един нещастен черноборсаджия, за когото най- великото постижение е да примами абитуриентка, търсеща кой да я повози и да й плати едно питие.
През останалото време висиш във форума и се ослушваш, да не би някой бияч да чака през вратата ти.:]
Жалък си.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 20:42:12
Иде ли ново имотно дъно?

Дъно не виждам потъването продължава. Конкурентния сайт махна от първа страница "Имоти с падащи цени". Минаха 600 бр/ден и вече не е за показване.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 21:16:00
avatar
Ти на другите обясняваш, че не запомняли, та ти не запомни ли, че не живея под наем? Мога да ти го докажа срещу скромната сума от 10000 евро.

Ще се пукнеш от завист в смърдящата си панелка, която скоро и да подаряваш на някой не от ромски произход, няма да ти я иска. Сега струва 500, скоро 250, след това - 0. Има два варианта - или да я пробуташ на някой докато може, или да живееш вечно там и да научиш цигански, защото такава реч основно ще се носи наоколо. Засега сте основно 20 вида диалекти от цяла България, после ще е само ромски.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 21:30:38
avatar
Quote
dodo2
Ти на другите обясняваш, че не запомняли, та ти не запомни ли, че не живея под наем? Мога да ти го докажа срещу скромната сума от 10000 евро.

Ще се пукнеш от завист в смърдящата си панелка, която скоро и да подаряваш на някой не от ромски произход, няма да ти я иска. Сега струва 500, скоро 250, след това - 0. Има два варианта - или да я пробуташ на някой докато може, или да живееш вечно там и да научиш цигански, защото такава реч основно ще се носи наоколо. Засега сте основно 20 вида диалекти от цяла България, после ще е само ромски.

Не минава номера, Додко2.
Да не си казвал, че си от Перник.
Да не си доказвал 3г., че живеенето под наем е най- великото нещо на света, достъпно само за милионерите, ядещи чер хайвер на снимка.:]
Да не си признавал, че не познаваш града, да не си бъркал къде свършва Лозенец.
Да не си публикувал с настървение многократно снимката на кенефа си.
Да си схванал, че селските номера не вървят и никой не гори от желание да се запознава с теб.
Каквото сам човек си направи и Господ не може.smoking smiley
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 22:00:38
avatar
Зацикли.

Аз един път казах и че живея под моста. Задръстена си като отходна тръба на люлинска тоалетна.

Като си толкова сигурна, приеми облога. Ако 10,000 евро са ти малко, нека са 100,000 или 1 милион.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 22:13:03
Quote
камелия
Quote
javcho

Браво, хвана я грамотната лелка.

Виж колко бързо е редактирала. Само 2 часа след поста. :}

Никога не си признава грешките и лъжите тази панелообитателка.

О, гешефтар, ти кога пристигна от Беларус?
Голяма хвалба хвърли, как си се изучил в Германия, как си работодател и даваш хляб на куп народ, а то- оказа се, че си бил елементарен черноборсаджия.
През 94-97г. тук с това се занимаваха борчетата, дето със зор бяха завършили спортното........:]
Нае ли си вече бодигард?
Чудя се аз, защо висиш и вечер на компа, пък теб те било страх да си подадеш носа навън, че да не те тресне някой конкурент в бизнеса.smoking smiley

Толкова си ограничена, че дори въображението не може да сътвори правдоподобна история.

Май теб те е страх, като гледам, че седиш в пъти повече.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 22:25:30
avatar
Quote
javcho


Толкова си ограничена, че дори въображението не може да сътвори правдоподобна история.

Май теб те е страх, като гледам, че седиш в пъти повече.

Седя, разбира се- не съм на 27г., неженена.
Нормално е да съм си вкъщи, нормално е да съм и пред компа- такава ми е работата от 3г. насам.
А твоята история е ясна на всички, които са преживели ония години и наблюдавали как "големите" гешефтари си заминаха поединично и на групи..
Средната възраст, на която ги отстреляха- 35г.
Имаш още някоя и друга годинка да се перчиш в нета с колата и японските водорасли.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 22:26:21
Quote
камелия

Имам апартамент на "Хиподрума", но не искам да живея там, защото не аз съм избирала комшиите си.

А в Люлин съм по собствен избор- като място за построяване на блока, като избор на всеки един от съседите, като избор на фирма, която да го построи.

Оставаш си един нещастен черноборсаджия, за когото най- великото постижение е да примами абитуриентка, търсеща кой да я повози и да й плати едно питие.

През останалото време висиш във форума и се ослушваш, да не би някой бияч да чака през вратата ти.:]
Жалък си.

Ама така си кажи, че си попаднала на лош съседи. Това ти е от кармата, където не подвеждаш клиентите си. Някой те е проклел хубаво. :}

Не си по собствен избор, защото си ограничена от финасовите си възможности. И никой няма да ти повярва на лъжите.

Пак правиш предположения и прогнози, а по твойте думи си пълна нула в тях. Така, че и сама се сещаш колко си права.

Досега ме обвини, че съм безимотен. Доказах ти обратното. Овбини ме, че съм неграмотен. Доказах, че съм учил малко. И самата ти доказа, че си неграмотна по твояте критерии. Обвини ме, че нямам никакви финасови възможности. Доказах ти обратно.

Шанса този път да си познала нещо много намаля май.

Пак си мислиш, че ако ти случва на теб, е нормално да се случва и на другите. Толкова много ли те гонят старите клиенти. Така е като си ги подвеждала с тъпи съвети.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-06-05 22:30 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход