Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде ли ново имотно дъно?

Публикувано от Р.Станоева 
Re: Иде ли ново имотно дъно?
04-06-2011 - 22:37:30
Quote
Dimitar.
Quote
камелия
Овуняхте форума.........

Това от вуня ли идва?

Браво, хвана я грамотната лелка.

Виж колко бързо е редактирала. Само 2 часа след поста. :}

Никога не си признава грешките и лъжите тази панелообитателка.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-04 22:38 от javcho.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 00:53:34
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
и започна с лиричните простотии, а после се оплакваш "кой ми сра в гащите".

А последното изречение на последния ти пост, потвърждава и втората ти диагноза- Копрофилия.

Хахаха, ако всеки, употребяващ израза "кой ми сра в гащите", е копрофил, то живееш в държавата Копрофилоландия.

Толкова си задръстена...


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 10:41:50
Quote
камелия
Quote
batko

Tи си живееш в един измислен свят и от Люлин едва ли си ходила по на Запад.Имаш ама много грешна представа за западния свят.Или халюцинираш.Не си мисли че има идеално място за живот на света в заблуда си.За глада не ме мисли гледай да наготвиш на мъжа си и го скапи от секс щото лошоооооооооо

Изпростяваш тотално в безсилието си да водиш смислена полемика.
Живяла съм във Франция- 5 години, за което време доста неща съм видяла и научила за функционирането на правовата държава.
И никъде, и никога не съм твърдяла, че има идеално място за живот по света- ако мислех така, щях да го открия и да съм там. Не да вися по българските форуми като теб и сие специалисти по всичко, за да рева, че все нещо и някой ми пречи.
Смислената полемика е да съм съгласен с теб така ли?Ти си живяла във Франция ама някой друг път.Като ти чета писаниците ми е ясно че уврежданията които си получила за краткия си престой в Люлин са огромни и за цял живот.Много станахте тарикатите и затова все сте преебани.Да знаеш от мен че правова държава не е държава в която който каквото и да направи тя е длъжна да му избърше задника.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 13:37:44
Quote
камелия
Изпростяваш тотално в безсилието си да водиш смислена полемика.
Живяла съм във Франция- 5 години, за което време доста неща съм видяла и научила за функционирането на правовата държава.
И никъде, и никога не съм твърдяла, че има идеално място за живот по света- ако мислех така, щях да го открия и да съм там. Не да вися по българските форуми като теб и сие специалисти по всичко, за да рева, че все нещо и някой ми пречи.

Пак оправдяния. Нямало иделно място.

Не беше ли Люлин идеалното място или може би е Обеля?

Имаш финасовите възможности и нужните качества да си купиш имот където искаш, но живееш в панелка в Люлин.

Панелообитателите винаги отбелязвате колко важни и ценни са за вас имотите. Те са най-скъпото ви нещо и в същото време се опитвате да ни обедите, че имате възможност да живеете където си поискате, но сте избрали панелки в Люлин, Слатина, Обеля.

Чрез цените пазара дава точна оценка на вашите гадни панелки в аутсайдерски квартали. Защо те са най-евтини?

Смешни сте.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 14:00:07
Нека само дискусията не престаства в Левски-ЦСКА, селяни и софианци и тем подобни. Панелните коптори смърдят. Нищо във вида им не показва те да са стока струваща десетки хиляди евра. Ама новото строителство било по-зле. Може и да е така. На външен вид поне го докарват за да може човек все пак да изпита някаква удовлетвореност от покупката. Поне изглежда новичко и свежо е*аси. Виж там където са се издънили и няма функционално, разпределение, кварталът е презастроен, включени са общи части и въобще го правят по-гадно от смърдящия панел, решението е просто - цени още по ниски и от на панелките. Така че напред със смелото сриване на цените на панела, следван от ще по-голям спад на цените на всичко, което е по-зле от него.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 14:38:24
Хубаво е имотите да са евтини, а някои и без пари, защото това ще даде възможност на милиони роми да се интегрират, да закупят на желаното от тях място, а които са съвсем бедни да се самонанесат в изоставените жилища. Така процеса на интеграция, който боксува, ще може да премине в нов, значително по напреднал етап, и пълната интеграция да стане факт, нещо което всеки българин би желал. ставайки единно общество ще можем да заличим значителните разлики понастоящем между българското и циганското. Така многодетните майки от цигански произход ще станат още по многодетни, което от своя страна ще запълни слабонаселените квартали и райони. Ще се реши и проблема с ниската раждаемост, Бг може да попадне в едно от челните места в Европа по този показател.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 15:03:43
Quote
PER0
Хубаво е имотите да са евтини, а някои и без пари, защото това ще даде възможност на милиони роми да се интегрират, да закупят на желаното от тях място, а които са съвсем бедни да се самонанесат в изоставените жилища. Така процеса на интеграция, който боксува, ще може да премине в нов, значително по напреднал етап, и пълната интеграция да стане факт, нещо което всеки българин би желал. ставайки единно общество ще можем да заличим значителните разлики понастоящем между българското и циганското. Така многодетните майки от цигански произход ще станат още по многодетни, което от своя страна ще запълни слабонаселените квартали и райони. Ще се реши и проблема с ниската раждаемост, Бг може да попадне в едно от челните места в Европа по този показател.

Като каза Европа, вземи иди на бул. Европа да видиш твъдението си реалност със страшна сила. Двуетажни къщи със самонастанили се роми. Последния път бяха и шатри опънали, сватба правеха, чаветата тичат голи и боси, а наоколо пишман продавачи искат по 50-60000 евра на къща. Смех!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 16:04:09
avatar
greenbul те питах нещо на ЛС !

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 17:02:42
Quote
PER0
Хубаво е имотите да са евтини, а някои и без пари, защото това ще даде възможност на милиони роми да се интегрират, да закупят на желаното от тях място, а които са съвсем бедни да се самонанесат в изоставените жилища. Така процеса на интеграция, който боксува, ще може да премине в нов, значително по напреднал етап, и пълната интеграция да стане факт, нещо което всеки българин би желал. ставайки единно общество ще можем да заличим значителните разлики понастоящем между българското и циганското. Така многодетните майки от цигански произход ще станат още по многодетни, което от своя страна ще запълни слабонаселените квартали и райони. Ще се реши и проблема с ниската раждаемост, Бг може да попадне в едно от челните места в Европа по този показател.

От момента, в който по централна медия се каза, че цените се сриват целокупното стадо посмъртно нема да тръгне да купува докато не чуе и види убедително доказателство за "поскъпване". При низходяш тренд купуват само най-зорлиите но с голямо гевезене и с право, щото са един на зор на 5000 сахиба примерно....

Пазар ще има чак на дъното, но то е далеко някъде в следващите години=

Иначе малоумни оферти бол.......и най- скапаните имоти са най-скъпи спрямо качествата си. Точката на проумяването е още далеко и повечето няма да ги осени мъдрост. Mовечето хора..... така ще си отидат във вечните ловни полета неразбрали, че са станали жертви на собствената си алчност и безразсъдство. При 95% жил. задоволеност ми е много чудно, как решихте, че ще има дефицит и пазар на имоти, без да споменавам хилядите празни НИ, които ако останат и тая зима празни никой нема да се справи после с мухъла, и обявени на несъобразени със стандарта на държавата цени.

В България уникални имоти няма. Има уникална природа и местности...там дето Ганьо още не е осрал с действията си!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-05 17:27 от darkside.
Анонимен потребител
Re: Иде ли ново имотно дъно?
05-06-2011 - 17:16:49
Абе додо това, че има 4000 обяви не значи, че има 4000 имота.
Айде малко по сериозно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход