Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Иде ли ново имотно дъно?

Публикувано от Р.Станоева 
Re: Иде ли ново имотно дъно?
02-06-2011 - 15:01:22
avatar
Quote
Р.Станоева
30% отстъпка?!?Не е ли много?Пък и ние нарочно устискахме досега,защото предполагахме,че пролетта е сезон за продажби.Кога ако не напролет се продават апартаменти?Зимата е мъртъв сезон.

Не, госпожо, ако по принцип пазарът не е умрял, то през есента и зимата се купуват апартаменти. През пролетта и лятото- преди отпуските- къщи.
Ако досега не ви е притискала банката, госпожо, не виждам защо тепърва да го прави? Ако досега не ви е вдигнала лихвата- пак няма причина тепърва да го прави.Ако досега не сте разбрали, че цените са паднали и няма причина да се повишават докато сме в криза и безработицата надхвърля 20%, то просто си чешете клавиатурата.
Сега, госпожо, минете на другия си ник и си отговорете на тревожните въпроси, които зададохте.
После, със следващия си ник, отговорете и на поста си за липсата на доходност от наем, за да натриете носа на нещастните собственици.
И накрая, госпожо, отидете на лекар, за да ви предпише лекарство не против раздвояване, а против размножаване на личността.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
02-06-2011 - 18:39:52
г-жо Станоева, ново имотно дъно иде, а след него още нови и нови дъна. Предлагам ви 149 евро за м2 и ще ви оттъва от лапите на банката. Дайте малко повече инфо за гарсониерата.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
02-06-2011 - 19:48:53
Quote
Гладен Брокер
Госпожо, задали сте въпроса си във форум където "специалисти" с никове Imotko, ivorad, PER0 и пододобни са доказали че са кръгли идиоти. Съветвам ви да зададете въпроса си на интернет страницата moitepari.bg за да получите смислен, цивилизован и добронамерен отговор.

Quote
Гладен Брокер
г-жо Станоева, ново имотно дъно иде, а след него още нови и нови дъна. Предлагам ви 149 евро за м2 и ще ви оттъва от лапите на банката. Дайте малко повече инфо за гарсониерата.

Интересно, интересно, гладния брокер призовава за "смислен, цивилизован и добронамерен отговор" докато най накрая се показва като "спасител" от лапите на банката. Какво нечувано благородство от него :}

До г-жа Станоева - ето ви тарикатщината в лицето на гладния брокер, за която ви говорих, в най-чист вид. Вие си преценете доколко благонадежден източник е той.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
02-06-2011 - 20:05:05
Quote
sid 40
Quote
dzvero75
Quote
sid 40
Quote
iciltd
Quote
Р.Станоева
Със съпруга ми сме притиснати от банката и решихме да продадем едно от двете ни жилища.Смутени сме от инфото преди няколко дни,че пазарът на НИ е дори по-слаб от миналогодишния.Спомена се прогноза,че в София ще бъдат продадени едва около 13 000 имота.За миналата година били 17 хил.Имайки предвид,че миналата година бе пълна скръб сме силно обезпокоени.Наистина ли пазарът е в застой?Дали да не изчакаме няколко месеца?Имате ли наблюдения?Впрочем споменаха,че 2007г.били продадени 45 000!!! имота.Какво да правим?Дайте съвет.


Здравейте,

Ако жилището, което искате да продадете е построено преди 1995 г. (панел, ЕК, ППП, тунел-кофраж), то Ви съветваме "да се отървете" от него колкото се може по-рано!!!
Района на София е без значение...



winking smiley

Аз бих дал точно обратния съвет със 100 довода за, срещу очаквам да чуя колко ? против! Не е лесно да си смешник!


Ами ти като не си смешник давай 100-те довода. Автора за това е пуснал темата.
Автора доколкото знам е Станоеве и не затова е пуснала темата. Но стоте довода аз съм ги дал и поне 30 от тях са за това, че панелите са по-здрави от всеки друг тип строителство, ЕПК-то са здрави конзоли забити в земята по БДС. Тухлените сгради от преди 1995 са строени с план, здрави и обитаеми на 100% за разлика от днешните. Освен това външните им стени са по 1м. дебели за разлика от 35см. днес. Доводите даже не са 100 а стотици, но в предишният ми пост го написах от скромност. Аз съм скромен имотен човек.winking smiley


Здравейте,

Вида на строителството НЕ Е от значение!
Просто за жилищата ОТ ТОЯ ПЕРИОД не се предвиждат пари...


winking smiley
Re: Иде ли ново имотно дъно?
02-06-2011 - 20:15:52
Quote
Muza

Разбирам, че подозирате, че това е провокативна тема. Все пак, дайте и съвет на жената. Дори и да се окаже, че е такава, все пак други четат, и би им било от полза.
*drink1*



Драга Muza, какъв съвет да дам на човек, който не е обявил дори минималните финансови параметри на проблема си?

*drink1*
Re: Иде ли ново имотно дъно?
02-06-2011 - 21:22:29
PER0, види се тариката-брокер и брокер-измамник си ти. Ето аз мога да обоснова моята калкулация за цената която предлагам:

220лв наем = 110 евро. В нормалните държави цената на едно жилище варира от 100 до 150 наема в зависимост от много фактори.

Тук обаче става въпрос за панелна гарсониера, забелжи в Дружба, в свинарника на Европа -София и в най-циганската държава БГ.
Затова аз калкулирам цена = 60 наема. Т.е. 60Х110=6600 евро, предполагаема квадратура на гарсониерата 45м2
6600/45=146,66, аз даже предложих 149.

Сега ако ти искаш да помогнеш направи по-добра ценова обосновка или пък което е невероятно направи по-изгодно предложение.

Или ти просто гледаш като пльоки да прилапаш клиент в нужда а?
Re: Иде ли ново имотно дъно?
02-06-2011 - 21:31:52
Quote
Гладен Брокер
В нормалните държави цената на едно жилище варира от 100 до 150 наема


Г-н Гладьо, бихте ли подкрепили твърдението си с конкретни примери за цени/наеми в "нормални" страни.
Понеже сте кореняк-холандец, хайде кажете колко е цената на един стандартен тристаен в средна класа район на Амстердам и какъв е средният наем, та да проверим тая работа за "стоте" наема!
Хайде, чакаме winking smiley
Re: Иде ли ново имотно дъно?
02-06-2011 - 22:24:18
Ти не смяташ ли, че искаш твърде много от някой, който живее в Надежда и не знае къде е Амстердам и който освен да ти навира простащината си и да си спретва теми, в които след това сам си отговаря под десетки нови никове, друго не може ?!
Re: Иде ли ново имотно дъно?
02-06-2011 - 22:32:17
avatar
Quote
k800i
Ти не смяташ ли, че искаш твърде много от някой, който живее в Надежда и не знае къде е Амстердам и който освен да ти навира простащината си и да си спретва теми, в които след това сам си отговаря под десетки нови никове, друго не може ?!

Що, бе?
Познавам хора, живеещи в Надежда, които не само много неща знаят, а и много могат.
И нямат додковия и имотковия комплекс, та да се правят на тузари -лозенчани и полигонончани.........../ не че Полигона е върха на сладоледа, ама за някои е вся и всьо/.........
Счетоводителят беше под наем, когато си признаваше, че е в България.
Re: Иде ли ново имотно дъно?
02-06-2011 - 23:01:32
Камелия, помниши ли, че той казваше, че живее под наем в Пазарджик, после нещо щял да купува на Руски паметник, всъщност той едва ли помни точно колко и какви лъжи е насътворил тук ?! Не е мърдал от България, няма пукнат грош. Това не е срамно, има много като него, лошото е, че той е толкова комплексиран и озлобен, че не виждам никакъв вариант да му се помогне. Аз не го мразя, съжалявам го.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход