Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започна ли фазата на паниката?

Публикувано от Гладен Брокер 
Започна ли фазата на паниката?
31-05-2011 - 01:05:54
Няма да коментирам, само ще сложа линк [goo.gl] и ще се запитам дали плъховете се усетиха и първи напускат Титаник???
Re: Започна ли фазата на паниката?
31-05-2011 - 07:55:26
Какви плъхове?Това е публична продан и като гледам цената,няма никакъв вариант да е ипотека.
Re: Започна ли фазата на паниката?
31-05-2011 - 08:19:08
Интересно ми е да проследите случая. Аз знам едно ахрхитектче завалийка дето купи такова в Толстой в супер престарял блок през 2008-ма за 45 000 евро след което не знам още колко наби за свръх новаторски ремонт. 2009 си говорих с него и му викам що и трябваше да се набълбукваш на четворна цена, а той моля ти се ме контрира с монтрата, че цените достигнали стабилно плато и от тук нито щели да падат нито да се покачват. Помните ли тези времена, баш след върха?

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Започна ли фазата на паниката?
31-05-2011 - 08:44:48
В тази част на София има много стари блокове.Има доста панели,но има и много стари (гредоред).Ниските нямат асансьори.Цената в случая е подозрително ниска.
Re: Започна ли фазата на паниката?
31-05-2011 - 08:58:05
Че какво и е подозрителното на цената?284 съвсем в реда на нещата. Ето ти още от сайта на Алмарк:

Четиристаен апартамент,град София,квартал Левски,В.



Цена 33 800?
Квадратура 119м2
Етаж 7-ми
Тип строителство Панел
алмарк.бг
Re: Започна ли фазата на паниката?
31-05-2011 - 09:20:33
На първата обява цената ти е доста далече от 284....с около 25%.
Re: Започна ли фазата на паниката?
31-05-2011 - 17:02:52
avatar
Да прав си според моите изчисления цената по първата обява е 215 евро/м2. Ама в нея квартала е Толстой, а втората е Левски, та оттам и разликата.
Re: Започна ли фазата на паниката?
31-05-2011 - 17:45:38
Re: Започна ли фазата на паниката?
31-05-2011 - 17:57:12
Quote
salvador
Асега де?
[news.ibox.bg]

Това е съвсем ясно, казал съм, че трябва да се специализираме като пристан за бягащи от окаяните си страни граждани на ЕС и то такива с постоянни доходи - пенсиионери. Сега в кризата първо гърците, а след това и много други ще драснат насам, трябва само добра политика на държавата в тази насока.
Re: Започна ли фазата на паниката?
31-05-2011 - 18:17:15
Quote
др. Иванов
Quote
salvador
Асега де?
[news.ibox.bg]

Това е съвсем ясно, казал съм, че трябва да се специализираме като пристан за бягащи от окаяните си страни граждани на ЕС и то такива с постоянни доходи - пенсиионери. Сега в кризата първо гърците, а след това и много други ще драснат насам, трябва само добра политика на държавата в тази насока.

Юруш на евтинията, 2 на цената на едно, кой разбира тук се спира .... Все пак какво по-умно нещо да направят с тия 1.5 млрд евро, дето са изтеглили миналия петък *angel*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход