Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Започна ли фазата на паниката?

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: Започна ли фазата на паниката?
31-05-2011 - 19:38:47
Quote
др. Иванов
Quote
salvador
Асега де?
[news.ibox.bg]

Това е съвсем ясно, казал съм, че трябва да се специализираме като пристан за бягащи от окаяните си страни граждани на ЕС и то такива с постоянни доходи - пенсиионери. Сега в кризата първо гърците, а след това и много други ще драснат насам, трябва само добра политика на държавата в тази насока.
Иванов България гробище ли ще я правим?И ти изобщо имаш ли нещо в главата или е убежище на бръмбари?
Re: Започна ли фазата на паниката?
31-05-2011 - 19:59:11
Quote
batko
Quote
др. Иванов
Quote
salvador
Асега де?
[news.ibox.bg]

Това е съвсем ясно, казал съм, че трябва да се специализираме като пристан за бягащи от окаяните си страни граждани на ЕС и то такива с постоянни доходи - пенсиионери. Сега в кризата първо гърците, а след това и много други ще драснат насам, трябва само добра политика на държавата в тази насока.
Иванов България гробище ли ще я правим?И ти изобщо имаш ли нещо в главата или е убежище на бръмбари?

По-добре, отколкото дом за бавноразвиващи се.
Re: Започна ли фазата на паниката?
31-05-2011 - 21:17:01
Банско е велико. Може да успеем да прецакаме поне още две-три нации. *xxx*
Re: Започна ли фазата на паниката?
01-06-2011 - 09:11:51
Обява от днес:

Продава 2-СТАЕН

21000 EUR

Местоположение: град София
Район: Хаджи Димитър


Данни:
Квадратура: 65
Етаж: 5-ти
Телефон: ДА
ТEЦ: ДА

Особености:
Панел, Асансьор, С паркинг
Re: Започна ли фазата на паниката?
01-06-2011 - 09:32:16
Бразилия успя да привлече 1 млн. японски семейства пенсионери с по средно 2000 долара пенсия. по 50 млрд. долара чисти на година влизат в Бразилия, повече от колкото е печалбата от целият им износ, а Бразилия държи половината от пазара на месо в света и изнася от портокали до ядрени подводници и самолети.

А Банско си е супер, не съм по зимните курорти, но за живеене е много по-добър от който и да е швейцарски зимен курорт. Единствените минати ще са българите, които продават евтино.
Re: Започна ли фазата на паниката?
01-06-2011 - 16:31:17
Започна ли фазата на паниката?



НЕ...

Започна фазата на страха от паниката...

winking smiley
Re: Започна ли фазата на паниката?
01-06-2011 - 16:35:21
avatar
Съгласен съм, все още паника ясно очертана сред повечето от продавачите на имот няма.
Има страхове, съмнения, но... до паниката все още има време.
То е ясно, че колкото по-бързо се прилючи със всичко, толкова по-добре за всички, но... иска се време, още доста време.
Няма как нещо де е расло 5-6 години, да се спихне за 2-3 освен в случай на война или друга катастрофа в национален мащаб.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход