Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВЛОГАРСКИ БАЛОН

Публикувано от sid 40 
Re: ВЛОГАРСКИ БАЛОН
05-06-2011 - 23:00:10
Quote
камелия

Глупчо, аз не съм твърдяла никога, че смятането ми е силната страна.
И никога не съм давала финансови съвети.
Но, за разлика от теб, съм преживяла това, за което пиша.
И теоретичните ти постановки " когато виждаш, че положението се прецаква, ще ги изтеглиш" буди само съжаление.
Защото, идея нямаш какво значи " положението да се прецака" в цялата държава.
Не всичко дето лети, се яде, ама де толкова акъл в ограничената ти от алчност главица?:]

Съвети си давала на всеки товой клиент.
Тук във форума има доказатество за това, просто не можеш да го асимилираш.

Няма теория давам ти пример от сегашната ситуация, ако си в гръцки клон минаваш в български.

Следиш новините и реагираш. Нищо не става от днес за утре. Винаги има сигнали месеци по-рано.

Ама какво да ти обяснявам, когато месеци след фалита на едни от най-големите банки в света, ти съветваш хората да купуват имоти, защото тепърва ще поскъпват.

Положението в Беларус в момента е точно такова. И забележи, че мен питат как да си съхранят средствата.
Аз им предложих няколко варианта как да се защитят, пък те ако искат да го правят. Аз съм си получил каквото трябва.

Ти с панелопристрастното си мислене щеше да им кажеш да купят имоти. Да ама цените са надути от паниката, от 1000Е за най-лошите до 3000Е за приличните. Тоест купуванито на имот там, при тези цени е лоша идея. Там много хора тепърва ще си загубят парите инвестирани в имоти, защото също като теб не са знаели, че има много по-добри възможности.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-05 23:03 от javcho.
Re: ВЛОГАРСКИ БАЛОН
05-06-2011 - 23:18:34
avatar
Quote
javcho

Положението в Беларус в момента е точно такова. И забележи, че мен питат как да си съхранят средствата.
Аз им предложих няколко варианта как да се защитят, пък те ако искат да го правят. Аз съм си получил каквото трябва.

О, забелязвам, теб всички в Беларус те посрещат с хляб и сол, и те питат, щото си вундуркинд, който на 10г. е преживял това, което те преживяват в момента.
И е давал акъл в България на всичките мутри, които бяха отстреляни, само щото не го послушаха.:]
Дано твоето разбиране за " получил каквото трябва", се разминава с тяхното, щото аз ти спестих истината.
Всъщност, всичките " специалисти", по чийто път вървиш, доживяха средно само до 30г.:cry:
Re: ВЛОГАРСКИ БАЛОН
05-06-2011 - 23:38:58
Quote
камелия
Quote
javcho

Положението в Беларус в момента е точно такова. И забележи, че мен питат как да си съхранят средствата.
Аз им предложих няколко варианта как да се защитят, пък те ако искат да го правят. Аз съм си получил каквото трябва.

О, забелязвам, теб всички в Беларус те посрещат с хляб и сол, и те питат, щото си вундуркинд, който на 10г. е преживял това, което те преживяват в момента.
И е давал акъл в България на всичките мутри, които бяха отстреляни, само щото не го послушаха.:]
Дано твоето разбиране за " получил каквото трябва", се разминава с тяхното, щото аз ти спестих истината.
Всъщност, всичките " специалисти", по чийто път вървиш, доживяха средно само до 30г.:cry:

Още малко и ще изпушиш и ти като Иванов и Сахиб. Задава се момента. Почваш да зацикляш и да се оплиташ.

Питат да, даже и си плащат.

Само мутри и убийства ти се въртят в главата. В такъв квартал живееш, това виждаш - така си мислиш, че е навсякъде. Бъркаш.

Обясних ти не ме карай да повтарям. Хората които си подвела, плюс квартала в който живееш, правят вероятността ти да ме изпревариш голяма.
Re: ВЛОГАРСКИ БАЛОН
05-06-2011 - 23:56:25
avatar
Quote
javcho

Питат да, даже и си плащат.

Само мутри и убийства ти се въртят в главата. В такъв квартал живееш, това виждаш - така си мислиш, че е навсякъде. Бъркаш.

Обясних ти не ме карай да повтарям. Хората които си подвела, плюс квартала в който живееш, правят вероятността ти да ме изпревариш голяма.

Що, ти не знаеш ли в какви квартали живееха и Карамански, и Илия Павлов- милионера, и Кюлев- съветника на президента, и..............всичките, дето ги отстреляха?eye popping smiley
Ще те разочаровам- никой от тях не живееше в Люлин.
Всички бяха баровци, ама ги отвяха, независимо от бодигардовете им.
А аз, за твое сведение, 15г. съм работила като брокер, вече от 3 работя друго, но всеки е можел да ме намери, ако е поискал, по простата причина, че адвокатът, който са ползвали, все още е на същия адрес.
Така че, моли се, тия дето питат, да не ти платят като на ония " специалисти", по които се равняваш.smoking smiley
Re: ВЛОГАРСКИ БАЛОН
06-06-2011 - 00:17:09
avatar
ИМОТИТЕ СЕ ВРЪЩАТ В ИГРАТА
Нови измерения на влогарския балон. Спадът на лихвите по депозитите , ще доведе до търсене на имоти:
[paper.standartnews.com]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-06 00:24 от sid 40.
Re: ВЛОГАРСКИ БАЛОН
06-06-2011 - 10:34:17
avatar
Quote
sid 40
що бе богат ставаш, както изчислява дракар сегашни около 266 илядо лева след 50 години имат стойност - 26

Завидна сума, след като събираш като мишка 50 години*yes*:}*yes*

Сахибе,
ти спореше за покупателната стойност на 1 долар / за левове никога не съм писал /
Аз ти казвам, че 10 долара за 50 г. на 5 % лихва стават 115 долара, а за 100 г стават 1315 долара !!! :]

Т.е. за 100 г. при 5 % лихва 1 долар става 131,50 долара. Колко пъти е паднала покупателната способност на долара ? - ако е 131 пъти не виждам повод за притеснение.

И пак казвам - не съм писал нищо за левове, за мен такава валута няма.

А доларите - няма такъв, пуснат в обръщение, който да не ти го приемат в САЩ - било в магазин или някъде другаде ...

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: ВЛОГАРСКИ БАЛОН
06-06-2011 - 13:53:08
Quote
sid 40
ИМОТИТЕ СЕ ВРЪЩАТ В ИГРАТА
Нови измерения на влогарския балон. Спадът на лихвите по депозитите , ще доведе до търсене на имоти:
[paper.standartnews.com]



Здравейте,

..."Спадът на лихвите по депозитите , ще доведе до" ... износ на пари зад граница...

winking smiley
Re: ВЛОГАРСКИ БАЛОН
06-06-2011 - 14:39:06
Покъртително!
Re: ВЛОГАРСКИ БАЛОН
06-06-2011 - 20:38:31
avatar
Quote
drakkar
Quote
sid 40
що бе богат ставаш, както изчислява дракар сегашни около 266 илядо лева след 50 години имат стойност - 26

Завидна сума, след като събираш като мишка 50 години*yes*:}*yes*

Сахибе,
ти спореше за покупателната стойност на 1 долар / за левове никога не съм писал /
Аз ти казвам, че 10 долара за 50 г. на 5 % лихва стават 115 долара, а за 100 г стават 1315 долара !!! :]

Т.е. за 100 г. при 5 % лихва 1 долар става 131,50 долара. Колко пъти е паднала покупателната способност на долара ? - ако е 131 пъти не виждам повод за притеснение.

И пак казвам - не съм писал нищо за левове, за мен такава валута няма.



А доларите - няма такъв, пуснат в обръщение, който да не ти го приемат в САЩ - било в магазин или някъде другаде ...

Кво става с покупателната способност на талера неуки?:}



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-06-06 20:40 от sid 40.
Re: ВЛОГАРСКИ БАЛОН
06-06-2011 - 21:05:48
avatar
Е какво е станало ? Виж на твоята графика 1900 г и 2000 г. Спада на покупателната способност е около 20 пъти. Това обаче ако си държиш 1 долар в потфейла. Ако го депозираш на 5 % лихва 2000 г ще имаш 131 долара.

131 > 20 ?!?

За какво ми спориш не мога да разбера moody smiley

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход