Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Продавайте!!!

Публикувано от dragula 
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 11:59:29
Quote
Гладен Брокер

Перо, нямам линк към обява защото апартамента не е обявяван за продажба и ако ще го продавам то ще е само на съфорумец без участието на брокер за цената от 149. Това са ми условията.

А би ли ми изпратил актуални снимчици и още инфо на лични, ето аз съм съфорумец, за да не се разкарвам че времето ми е ценно. Без брокери.
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 12:06:49
Как могат да продадат нещо,което нямат?
Нали всичките са под наем,защото е най-изгодно....
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 12:08:54
На мен ми предстои продажба на парцел до София близките седмици. Най - ниската оферта за анлогичен парцел е 50Екв.м. и се въртят от доста време едни и същи неща, което ме води на мисълта, че за да го продам на тази или близка цена е в областта на пожелателното.

Та каква да е цената? Мисля да предложа на тези които имат интерес към района сами да я определят, като им дам достатъчно тема за размисъл с един старт от 25Е/кв.м.
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 12:09:51
PER0,

Специално за тебе се разрових из нета и се оказа има обяви за сградата. Снимките не са от моите части от сградата, а от тези на строителя но поне ще добиеш някаква представа.
Ето ти линк [goo.gl]
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 12:25:03
Quote
Гладен Брокер
PER0,

Специално за тебе се разрових из нета и се оказа има обяви за сградата. Снимките не са от моите части от сградата, а от тези на строителя но поне ще добиеш някаква представа.
Ето ти линк [goo.gl]

Прегледах снимките и имам интерес, както казваш твоя апартамент е завършен напълно, а от дадената информация такива са 5 от общо 19 апартамента. Ще ми начертаеш ли разположението на стаите, етаж, изложение, има ли скосове, първи собственик ли си, евентуална съсобственост - по СИО или друга, тежести, коя година е започнат строежа, естествено има ли акт 16, от коя година, строител, и други подобни подробности които не биха те затруднили да споделиш.
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 12:38:19
Изложение - север, ет.3 последен, има скосове, да първи собственик съм, апартамента няма тежести, започнат е 2006, сградата още няма А.16. Ако те интересува можеш да си направиш уговорка за оглед чрез агенцията от обявата и да огледаш цялата сграда, пък ние ще си сключим договор без посредничеството на агенцията.
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 12:53:08
Quote
Гладен Брокер
Изложение - север, ет.3 последен, има скосове, да първи собственик съм, апартамента няма тежести, започнат е 2006, сградата още няма А.16. Ако те интересува можеш да си направиш уговорка за оглед чрез агенцията от обявата и да огледаш цялата сграда, пък ние ще си сключим договор без посредничеството на агенцията.

Доста недостатъци има апартамента ти. Защо няма акт 16? За да направя оглед чрез агенцията трябва да знам конкретно за кой апартамент става въпрос. Освен това ако огледа е направен през агенция аз подписвам договор с тях, и даже и да не се ползват услугите им при евентуална покупко-продажба аз все още ще им дължа комисиона/неустойка върху 450Е/м2, което не е добър вариант за мен.
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 12:58:14
avatar
Quote
valsodar
Аз, каквото излишно имах го продадох през м.Май 2008-ма, може би защото не ви повярвах на прогнозите за ръст в цените тогава, а?
И цената си бе доста добра. Хубавото е, че имаше хора де ви вярваха, инак нямаше да я има.

А инак, за настоящите цени - ами нека "продавачите" да си държат имотите на високите цени, ако това ще им дава самочувствие колко са богати. През това време други, които наистина имат намерение да продават ще продадат техните, а лакомите фантазьори де чакат марсианците и китайците ще си останат с пръстче в гъзче ( дето има една подобна приказка )

Собственико, нещо се умълча на тема прогнози в последните месеци, а преди така усърдно защитаваше цените, защо така?

При такива експерти, смея ли да се обадя.
Ама то по Таливизията ще кажат.
Спорен влогарски ден желая.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 13:00:25
PER0,

149 и нито стотинка по-надолу! Нали според вас брокитата 149 е подарък. Ето аз ти правя подарък. Много под себестойност!
Ако ти е проблем оглед чрез агенция ще трябва да почакаш до август. Тогава ще съм в БГ и лично ще мога да ти го покажа.
Re: Продавайте!!!
30-05-2011 - 13:16:08
Я, как тръгна пазара. тука апартаментче /таванче/, там парцелче /ливадка/ и току виж кризата ми подминала.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход