Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

очаквана отстъпка

Публикувано от kaki 
Анонимен потребител
Re: очаквана отстъпка
25-05-2011 - 10:52:29
погледни тука:
[rbb.bg]
Сметнато за 40 000 евро кредит тука
[www.moitepari.bg]
идва ГПР 8.05

И аз доста се изненадах от тази оферта, ама е факт, даже мисля някаква преференциална(още по-надолу) са пуснали за фирмата ми.

Та за какви 12% ГПР говориш?
Re: очаквана отстъпка
25-05-2011 - 11:43:11
додо остави го Тинки, той толкова си може, трябваше да си го разбрал досега.
Анонимен потребител
Re: очаквана отстъпка
25-05-2011 - 12:28:29
Определено трябва да ме остави, нали се сещаш, че като ти изкарат аргументи насреща, какво може да направиш
Re: очаквана отстъпка
25-05-2011 - 12:40:32
Няма как да не се съглася с Тинки и това което е написал за отстъпките. Продавач трудно ще направи голяма отстъпка без да е минало време. Това, че някой брокер може да се обади на 10тата минута след като пуснеш по-ниска оферта по обява, не означава автоматично, че собственика ще приеме с охота тази оферта. Като цяло брокерите трябва да се стремят да "помогнат" на продавачите да обявят реалистична цена, от колкото да предлагат всякакви оферти на потенциални купувачи и да правят "кухи" огледи.

Quote
Тинки Уинки
По същия начин и продавача се пробва - гледа някой с пари - що да не се пробва.

Тук обаче - как продавача разбира кой с колко пари е? Че да отличи тези с парите от тези, които са излезли да разнообразят ежедневието си с малко огледи.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход