Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Как става така, че сделки има, а пазар няма

Публикувано от greenbul 
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 09:14:32
avatar
Камито я тресе яко злобата и само се дъни и после замазва зад себе си, явно доста е пообедняла и затова е паднала толкова ниско, като гледам май само във форума "работи" на пълен работен ден... а инвеститора там нещата са ясни, човека си е с жълта книжка и на отчет.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 09:20:29
avatar
Додо а бе Камито барабар с половината и съседи от панелката не са виждали 1000 лева на куп ти и предлагаш облози за 10К евро, недей така бе човек, предложи и нещо 50-100 лева, по-може да се съгласи, не виждаш ли, че 10К евро и звучат като един милион и набързо ви обяви за милионери. :]
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 12:24:32
Quote
gekko
Додо а бе Камито барабар с половината и съседи от панелката не са виждали 1000 лева на куп ти и предлагаш облози за 10К евро, недей така бе човек, предложи и нещо 50-100 лева, по-може да се съгласи, не виждаш ли, че 10К евро и звучат като един милион и набързо ви обяви за милионери. :]
Е те толкова са и социалните след като я махнаха от брокерският пост, от къде толкова пари *smiley_ahh*
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 12:53:25
avatar
Quote
gekko
Додо а бе Камито барабар с половината и съседи от панелката не са виждали 1000 лева на куп ти и предлагаш облози за 10К евро, недей така бе човек, предложи и нещо 50-100 лева, по-може да се съгласи, не виждаш ли, че 10К евро и звучат като един милион и набързо ви обяви за милионери. :]

Напротив, мисля даже да увелича smiling smiley

По позицията "интелигентност" - тъй като за другите неща за нея е като комар (дали съм роден в София) и си е рисково, но облогът за интелигентност зависи само от нея (ако си мисли, че е много умна) и нейните умения, а има и положен труд (40 минути), нека тук са 20,000 евро.

Хайде, Камелия, отиваме в Менса и който получи повече, другият се бръква с 20,000 евро! Ще си вземем и секундант, пред който ще сме подписали нужните документи и ще скъса задължаващия спечелилия. И понеже нямаш толкова пари, ще продадеш панелката, тъкмо толкова и е цената.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 13:35:09
avatar
Quote
gekko
Додо а бе Камито барабар с половината и съседи от панелката не са виждали 1000 лева на куп ти и предлагаш облози за 10К евро, недей така бе човек, предложи и нещо 50-100 лева, по-може да се съгласи, не виждаш ли, че 10К евро и звучат като един милион и набързо ви обяви за милионери. :]

Не внимаваш Гечко, не задържаш информация и бъркаш кой какво е казал. Лошо, щото ваще харчат пари да те изучат, а ти елементарни факти забравяш.:]
Додко2 и сие се съдраха да обясняват, че са милионери, щото не са купили собственост като нас- глупаците с по 2-3 имота, а ти не им вярваш. Може ли така да се въртиш като фурнаджийска лопата?
Пък и логиката ти е като на две годишно дете с вродени ментални проблеми- да не би майка ти и баща ти, дето се гънат под наем, да са ми дали парите, с които съм си купила имотите? smoking smiley
Когато ти, или Додко2 успеете да спечелите някакви пари и да си купите нещо, елате и се похвалете.
Засега, успешно се изявявате в ролята на форумните шутове.........
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 13:50:04
avatar
Quote
dodo2

Хайде, Камелия, отиваме в Менса и който получи повече, другият се бръква с 20,000 евро! Ще си вземем и секундант, пред който ще сме подписали нужните документи и ще скъса задължаващия спечелилия. И понеже нямаш толкова пари, ще продадеш панелката, тъкмо толкова и е цената.

Каква Менса, какви 5 лева?
Ако имаше нещо под косата, щеше да схванеш това, което ти пиша.
Че не ме интересуваш и че в реала запознанствата ми са само със стойностни хора.
Дори и да ми се пресече пътя с комплексари, е само докато се размина с тях.:]
Що не си поставиш по- разумни цели, като да събереш парички за една порция хайвер, например, а не да му се любуваш по снимките, вместо спечелването на непостижимите 20 000Е?
Щото, както се изхвърляш под път и над път, ще си намериш майстора- някой ще се съгласи да си мерите атрибутите, дето ти наричаш акъл и като загубиш, ще се хванеш за палците.........
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 13:55:05
avatar
Quote
камелия
Quote
gekko
Додо а бе Камито барабар с половината и съседи от панелката не са виждали 1000 лева на куп ти и предлагаш облози за 10К евро, недей така бе човек, предложи и нещо 50-100 лева, по-може да се съгласи, не виждаш ли, че 10К евро и звучат като един милион и набързо ви обяви за милионери. :]

Не внимаваш Гечко, не задържаш информация и бъркаш кой какво е казал. Лошо, щото ваще харчат пари да те изучат, а ти елементарни факти забравяш.:]
Додко2 и сие се съдраха да обясняват, че са милионери, щото не са купили собственост като нас- глупаците с по 2-3 имота, а ти не им вярваш. Може ли така да се въртиш като фурнаджийска лопата?
Пък и логиката ти е като на две годишно дете с вродени ментални проблеми- да не би майка ти и баща ти, дето се гънат под наем, да са ми дали парите, с които съм си купила имотите? smoking smiley
Когато ти, или Додко2 успеете да спечелите някакви пари и да си купите нещо, елате и се похвалете.
Засега, успешно се изявявате в ролята на форумните шутове.........

Избърши си пяната от устата и си пии хапчетата ! "ваще", не прави повече никога забежелки за правопис на други хора неграмотнице ! Най-простия тук да твърди, че съм с ментални проблеми си е направо комплимент за мен, няма да те каня на IQ тест защото нямаш пари. Ще ти доказвам кой "се гъне под наем", като събереш някое юро, че сега само се пениш и стреляш на сляпо и до там. Айде сега отивай да готвиш.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 14:27:16
avatar
Quote
gekko

Избърши си пяната от устата и си пии хапчетата ! "ваще", не прави повече никога забежелки за правопис на други хора неграмотнице ! Най-простия тук да твърди, че съм с ментални проблеми си е направо комплимент за мен, няма да те каня на IQ тест защото нямаш пари. Ще ти доказвам кой "се гъне под наем", като събереш някое юро, че сега само се пениш и стреляш на сляпо и до там. Айде сега отивай да готвиш.

Хи,хи!
"Ваще",я! Свикна да не си ползваш акъла за нищо, освен за обиди, само че и на мен ми омръзна да ти разяснявам.
А щом почна и да цитираш " мъдростите" на Додко2, значи съмнението ми за менталните ти проблеми, е основателно.
На мен не ми трябва да събирам "юро", Гечко, защото аз съм си направила големите покупки. Да събират " ваще", да събираш ти и като си купите 2 жилища в столицата на страната, в която живеете, се обадете.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 14:36:44
Quote
камелия
Лошо, щото ваще харчат пари да те изучат, а ти елементарни факти забравяш.

Лелче и ти раздаваш квалификации за това кой бил грамотен.

Пълна пародия. И точно в изречение на тема обучение.

Това даже не може да е техническа грашка, защото три букви няма как да ги смениш с една различна само от бързане.

Дори в нещо в което се мислиш за добра, по твойте думи, си слаба в реалност.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-23 14:40 от javcho.
Re: Как става така, че сделки има, а пазар няма
23-05-2011 - 14:40:25
*book*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-23 14:41 от javcho.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход