Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Разговор със строител

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: Разговор със строител
18-05-2011 - 19:18:39
Quote
Imotko
Колеги, айде малко по-сериозно.
В област Пловдив да си гледат доматите, за имоти там няма въобще какво да говорим.
А що се касае до Люлин - ами това си му е цената, даже още надолу. Това е Люлин !!! Панелно, тухлено, ново, старо, все си е гето. Голям подвиг си направил с тоя пазарлък, няма що. Надлъгъл си го евреина. Впрочем в БГ имотния пазар доста евреи глътнаха водичка, горките, що не си гледат там световните далавери.
А сега дайте апартаменти по 550 евро като за бели хора, с извинение.

Знам имотко ама не е ли прекалено гадно дето му слага едни 30 000 евра надценка. Меду другото, аз като тръгна да купувам мисля да ползвам услугите на провесионален търговец. Във фирмата в която работех бяха истински хиени в пазаренето. Щом аз стигнах до 600 те щяха да стигнат до 450 ... поне. Ако и брокерите бяха професионалисти, а нетъпи и неграмотни лелки, изборът също щях да го оставя на брокер. Четох тук как един човек щял да си купи апартамент дето спалнята му граничи с асансьорната шахта. Ами, сигурно нямаше да се сетя да гледами за това.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Разговор със строител
18-05-2011 - 20:48:04
Засега 500 с общите части за хубав етаж и изложение за тоя Люлин става. Но не е желателно.
Re: Разговор със строител
18-05-2011 - 21:31:19
Искаш да кажеш, че към днешна дата купилите на 1000 еврака вече официално са платили двойно (без кредита, който прави нещата четворни) ?

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Разговор със строител
18-05-2011 - 21:42:36
1000 за Люлин не знам дали някой е плащал, но ако "да", здраве да е. В България сега се учим на пазар, на работа с пари, на инвестиране и на много други неща. На повечето хора им е за първи път, за втория ще са се научили.
И кредита не прави нещата четворни, особено пък ако го изплатиш за 5-7 години, не ги прави даже двойни.
Не манипулирай елементарно.
Re: Разговор със строител
18-05-2011 - 22:26:55
Инфлация Инфлация му е майката smiling smiley
Re: Разговор със строител
18-05-2011 - 23:03:48
А Правителството вероятно бащата, без значение кой го оглавява.
Re: Разговор със строител
18-05-2011 - 23:23:05
avatar
Imotko, ти живял ли си в Люлин? smiling smiley Според Камелия трябва да си живял поне 30 години там, за да можеш да изразяваш мнение за Люлин. Ако не си живял в Люлин, то според Камелия ти си се довлякъл от някаква провинция и си хвърляш боклука от прозореца. Истинските софиянци живеят само в Люлин и са с черти на западноанадолци, с вежди като на Карабас Барабас, мустаци на хайдутин, а над деколтето на анцунга трябва да стърчат поне 10 сантиметрови косми!


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Разговор със строител
19-05-2011 - 01:15:02
Quote
dodo2
Imotko, ти живял ли си в Люлин? smiling smiley Според Камелия трябва да си живял поне 30 години там, за да можеш да изразяваш мнение за Люлин. Ако не си живял в Люлин, то според Камелия ти си се довлякъл от някаква провинция и си хвърляш боклука от прозореца. Истинските софиянци живеят само в Люлин и са с черти на западноанадолци, с вежди като на Карабас Барабас, мустаци на хайдутин, а над деколтето на анцунга трябва да стърчат поне 10 сантиметрови косми!

хехе, разсмя ме smiling smiley

Преди няколко седмици ме излъгаха да ходя на кино в Арена Запад. Имах чувството, че съм ползвал машина на времето и съм се върнал 10 години назад - прически, дрешки... А това дори е отсам тунела...
Re: Разговор със строител
19-05-2011 - 08:18:44
Quote
gogolcho
...
Преди няколко седмици ме излъгаха да ходя на кино в Арена Запад. Имах чувството, че съм ползвал машина на времето и съм се върнал 10 години назад - прически, дрешки... А това дори е отсам тунела...

Как се нарича тунелът към Люлин - ускорител на елементарни частици.
Re: Разговор със строител
19-05-2011 - 09:32:05
Quote
dodo2
Imotko, ти живял ли си в Люлин? smiling smiley Според Камелия трябва да си живял поне 30 години там, за да можеш да изразяваш мнение за Люлин. Ако не си живял в Люлин, то според Камелия ти си се довлякъл от някаква провинция и си хвърляш боклука от прозореца. Истинските софиянци живеят само в Люлин и са с черти на западноанадолци, с вежди като на Карабас Барабас, мустаци на хайдутин, а над деколтето на анцунга трябва да стърчат поне 10 сантиметрови косми!

Дали съм живял в Люлин ?!!! Нали ти казах, това не е място за живеене.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход