Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Кой кого цитира

Публикувано от greenbul 
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 09:35:50
Аз историята с номерата не я разбрах. Когато въведоха ЕГН имаше 30 окръга, а не области, а с 6 започват безброй ЕГН-та от София.
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 10:26:50
avatar
Quote
др. Иванов
Аз историята с номерата не я разбрах. Когато въведоха ЕГН имаше 30 окръга, а не области, а с 6 започват безброй ЕГН-та от София.

Да, софиянци имат "6" или "7" като седма цифра в ЕГН, а всички останали са приходящи в града.
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 10:35:49
avatar
Quote
dodo2
Ти знаеш ли как изобщо се образува ЕГН?
Чула-недочула бялата птица пак се прави на много умна.
Ти да не си от Смолян или Сливен - с 6 winking smiley Стара Загора и Добрич (Толбухин - затова е след "С" по азбучен ред) - 7.
Много си задръстена - по всяка тема си абсолютен дилетант, но устата ти голяма, все едно пет "шоколада" си налапала smiling smiley

Освен това знаеш ли кога е въведено ЕГН? И че когато е асоциирано на хората, градът е избиран по постоянно местожителство. Така че всички такива - приходящи като теб труженици, заселили се в Люлин и другите панелни гета си мислите, че сте Софиянци smiling smiley Май аз ще трябва да ти късам билетчето на КПП-то.


Ало, селянче златно.
Я, пак прочети, пък помисли, пък си виж ЕГН- то.
След година, месец, ден, имаш една цифра. Ако е 6 или 7, си роден в София, или си бил софийски жител, когато е въведена системата на ЕГН.
Ама, де да знаеш ти- специалисте по всичко, дето за годините в София два квартала на кръст не можеш да научиш?:]
Де да знаеш кога и защо хората, родени в центъра на града, се озоваха в новопостроените комплекси?
Много си забавен- глупав до безумие, но във всеки форум има нужда от клоун.:]
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 10:58:41
Quote
камелия
Quote
dodo2
Ти знаеш ли как изобщо се образува ЕГН?
Чула-недочула бялата птица пак се прави на много умна.
Ти да не си от Смолян или Сливен - с 6 winking smiley Стара Загора и Добрич (Толбухин - затова е след "С" по азбучен ред) - 7.
Много си задръстена - по всяка тема си абсолютен дилетант, но устата ти голяма, все едно пет "шоколада" си налапала smiling smiley

Освен това знаеш ли кога е въведено ЕГН? И че когато е асоциирано на хората, градът е избиран по постоянно местожителство. Така че всички такива - приходящи като теб труженици, заселили се в Люлин и другите панелни гета си мислите, че сте Софиянци smiling smiley Май аз ще трябва да ти късам билетчето на КПП-то.


Ало, селянче златно.
Я, пак прочети, пък помисли, пък си виж ЕГН- то.
След година, месец, ден, имаш една цифра. Ако е 6 или 7, си роден в София, или си бил софийски жител, когато е въведена системата на ЕГН.
Ама, де да знаеш ти- специалисте по всичко, дето за годините в София два квартала на кръст не можеш да научиш?:]
Де да знаеш кога и защо хората, родени в центъра на града, се озоваха в новопостроените комплекси?
Много си забавен- глупав до безумие, но във всеки форум има нужда от клоун.:]
Камелия аз съм роден в София и на мястото посочено от теб няма такава цифра.Ако не вярваш ти предлагам бас.По 10000 евро.Съгласна ли си?
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 11:40:16
avatar
Quote
камелия
Quote
dodo2
Ти знаеш ли как изобщо се образува ЕГН?
Чула-недочула бялата птица пак се прави на много умна.
Ти да не си от Смолян или Сливен - с 6 winking smiley Стара Загора и Добрич (Толбухин - затова е след "С" по азбучен ред) - 7.
Много си задръстена - по всяка тема си абсолютен дилетант, но устата ти голяма, все едно пет "шоколада" си налапала smiling smiley

Освен това знаеш ли кога е въведено ЕГН? И че когато е асоциирано на хората, градът е избиран по постоянно местожителство. Така че всички такива - приходящи като теб труженици, заселили се в Люлин и другите панелни гета си мислите, че сте Софиянци smiling smiley Май аз ще трябва да ти късам билетчето на КПП-то.


Ало, селянче златно.
Я, пак прочети, пък помисли, пък си виж ЕГН- то.
След година, месец, ден, имаш една цифра. Ако е 6 или 7, си роден в София, или си бил софийски жител, когато е въведена системата на ЕГН.
Ама, де да знаеш ти- специалисте по всичко, дето за годините в София два квартала на кръст не можеш да научиш?:]
Де да знаеш кога и защо хората, родени в центъра на града, се озоваха в новопостроените комплекси?
Много си забавен- глупав до безумие, но във всеки форум има нужда от клоун.:]

Много си зле... като с 1000 обяви преди - признала си, ама след 250 мнения, та и сега така. Вдигни телефона, обади се на някой роден в Стара Загора и провери, дали въпросната цифра не е 7. После звънни на някой в Смолян и провери, дали тази цифра не е 6. И ако се окаже така, се метни от първия етаж на панелката си в Люлин (ама то май там имаш решетки на прозорците?)

Камелия, с IQ по-малко от това на Джордж Буш :}

Ще се пукнеш от завист, живеейки в панелното гето. Хайде на бас и с мен на 10000 евро, че съм роден в София?


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 12:15:08
Хора, недейте така ся с тия басове, съвсем ще разорите жената. sad smiley
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 12:24:15
avatar
Ками в много сфери по които ръсиш мнения си адски некомпетентна, затова не осъзнаваш как постоянно се излагаш, някой хора това ги дразни и се опитват да ти отворят очите, за мен просто си безнадежден случай. Относно ЕГН-то, както каза Додо, седмата цифра на Сливен и Смолян град и област също може да е 6, а ако седмата цифра е 7, може човека с това ЕГН да е роден в Софийска област, Стара Загора град или област или област или град Добрич дори. А изказванията ти, че произхода на даден човек определя интелекта му са толкова абсурдни, че не виждам смисъл да ги коментирам изобщо.

Ако толкова те интересува виж тук:


скрийншота е взет от тук: link

И един съвет, коментирай неща от които наистина разбираш защото в противен случай само се излагаш. Виж нещо с плетки, рецепти, миене на прозорци и т.н. в тези области може би си по-компетентна. Успех !



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-17 12:53 от gekko.
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 12:43:52
РђР±Рµ gekko, ти РґР° мислиС?, че лелката ще разбере нещо РѕС‚ СЃРєСЂРёР№РЅС?ота.

РњРЅРѕРіРѕ СЏ надценяваС?.
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 12:52:03
Kaмелия защо мълчиш?Ако не искаш бас поне се извини и си признай че си сбъркала.Няма нищо лошо да ти се случи.И си признай че месторождението само по себе си не е гаранция за нищо.Манията за величие и превъзходство обхванала повечето родени в София си е комплексарство и простотия отвсякъде.
Re: Кой кого цитира
17-05-2011 - 12:59:26
avatar
Quote

В системата ЕСГРАОН,
когато се родят твърде много деца в даден регион и ден, се използват
номера "на заем" от друг регион. Броят на отпуснатите раждания за ден е определен
по статистически принцип за всеки регион. Например за регион Пазарджик са предвидени
36 номера, което значи, че ако се родят повече от 18 момчета или момичета в един
ден, за последните в полето регион на ЕГН няма да е отбелязан Пазарджик.

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход