Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Крайградските райони

Публикувано от UP dal 
Re: Крайградските райони
02-05-2011 - 23:52:07
avatar
Quote
dodo2
Аз 10 пъти пускам тема, как да се разкарат с два клика банерите от всички сайтове накуп (става с AdBlock - който иска да потърси в google).

Колко печели сайта от банери според теб? Знаеш ли че е толкова малко, че ако ги разкарат, а се погрижат да си пренапишат малко тъпия код, който се канят от три години да сменят и да привлекат повече платени клиенти, ще печелят 10 пъти повече? И повече посетители.
Аз все пак отвреме навреме търся за покупка определен вид имот, в този сайт вече не си правя труда да търся.

Наистина ли не ти минава през ум, че не си последна инстанция и хората имат право да решат какво да мислят, как да си вършат работата и такива елементарни неща?
Re: Крайградските райони
03-05-2011 - 00:07:34
avatar
Това с последната инстанция е някаква твоя фикс идея, пък и ти на никой не позволяваш да е последна инстанция, защото винаги казваш нещо глупаво след всеки.

Изразено формално:
мненията на Камелия = сумата от мненията на всички останали участници

А относно банерите, сайта и т.н. повярвай, че съм прав. Ако не - върви да готвиш.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Крайградските райони
03-05-2011 - 00:14:26
avatar
Quote
dodo2
Това с последната инстанция е някаква твоя фикс идея

Quote
dodo2
А относно банерите, сайта и т.н. повярвай, че съм прав. Ако не - върви да готвиш.

Re: Крайградските райони
04-05-2011 - 20:09:14
3,14....Там всичко зависи от перспективите за развитие.Повечето населени места разчитат на стара слава,а тя вече не е достатъчна.А е намесена и много,много политика...за съжаление.
Re: Крайградските райони
04-05-2011 - 20:36:59
И все пак, извън скудоумието на Камелия, - как стои въпроса с крайградските райони?
Re: Крайградските райони
05-05-2011 - 00:49:41
Никак не стои. Защото на кого му пука, освен ако няма нещо за продаване.
Re: Крайградските райони
05-05-2011 - 09:30:35
Е как да стои...В София например,в най-близките крайградски зони, 10-15 км от града я има 30-40 обяви,я не.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход