Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търговските обекти с по-ниски цени!

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: Търговските обекти с по-ниски цени!
29-04-2011 - 23:52:51
avatar
Само се чудя - като пусна тема как се разкарват банерите от сайтовете, така че да не се виждат - трият ми темата почти мигновено.

А тази тема седи.

Меркантилността на този форум е безгранична. Ето сега ще тествам пак.
Re: Търговските обекти с по-ниски цени!
29-04-2011 - 23:55:07
Добре sid-е така да бъде щом ще ме плашиш, ето аз изпратих линкове към няколко обяви за интимни приятелства в пощата на Ева във Фейсбук. Сега сме 1:1 Я сега пак ме заплаши с нещо че да имам повод да изпратя и туй-онуй на шефа ти.
Re: Търговските обекти с по-ниски цени!
29-04-2011 - 23:56:39
avatar
Quote
Гладен Брокер
Добре sid-е така да бъде щом ще ме плашиш, ето аз изпратих линкове към няколко обяви за интимни приятелства в пощата на Ева във Фейсбук. Сега сме 1:1 Я сега пак ме заплаши с нещо че да имам повод да изпратя и туй-онуй на шефа ти.
Няма проблем. Колкото повече неща изпращаш, толкова повече доказателства се събират.:]
Re: Търговските обекти с по-ниски цени!
30-04-2011 - 20:44:17
avatar
Quote
dodo2
Само се чудя - като пусна тема как се разкарват банерите от сайтовете, така че да не се виждат - трият ми темата почти мигновено.

А тази тема седи.

Меркантилността на този форум е безгранична. Ето сега ще тествам пак.

Ето - експериментът е успешен. Изтриха ми темата за банерите, а тази си седи.
Този форум е екскремент. (Специално допълнително за Камелия да го нааречем: изпражнение, фекал, ако, лайненце, тафтак, купчинка, гюбре, тор - взех го от wikipedia или нещо подобно!)
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход