Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена/Наем?

Публикувано от dodo2 
Re: Цена/Наем?
04-05-2011 - 17:43:15
Quote
bota156
Quote
Imotko
Откъде го довлякохте тоя виртуалния Асен да пише неговите си пълни глупости, та толкова ли го закъсахте сривльовците с прогнозите.

Имотко - кое е пулна глупост?
Че има 20% лоши кредите. Посочи ми една "нормална" фирма която не може да си събере 20% от вземанията по договорите и НЕ е ФАЛИРАЛА. Трябва да се работи на 100% печалба че да устискаш.
Че имотите са надценени? = спадат вече 3-та година, и точно поради ината на БГ и на банките ще спадат още толкова години поне. Докато станат поне под средната работна заплата на месец за квадрат чиста площ.
Да обясня ли защо всички губят от това да чакат СВЕТЛОТО БЪДЕЩЕ - ъп на имотите?
Малцина ще го дочакат = както малцина дочакаха благата на комунизъма, както малцина ще дочакаме благата на "демокрацията".
Посочи ми - кое ще изкара БГ от кризата = кой ще е този отрасъл, кое е нещото което стимулираме - май са само кражбите, корупцията, БЕЗЗАКОНИЕТО, НЕНАКАЗУЕМОСТТА на по равните и т.н.
Има доста градове вече в които "ИМОТИТЕ" струват НУЛА лева. И СТОТИЦИ села напълно обезлюдени и още толкова призрачни също както сградите покрай Чернобил.

Пълни глупости са глупостите на Асен. Квадрат чиста площ за една средна заплата??? Къде го желаете това?
Re: Цена/Наем?
04-05-2011 - 18:14:36
Quote
Imotko

Пълни глупости са глупостите на Асен. Квадрат чиста площ за една средна заплата??? Къде го желаете това?

То и 600Е нямаше да видим, но го доживяхме. Някой освен мен чете ли ти вече постовете?
Re: Цена/Наем?
04-05-2011 - 18:27:18
Иванов, това което си написал го има само по опаковките на храните

Това го има във всяка дисертация, където се обобщават данни. Иначе научно популярните неща, дето може да ги намериш в Укипедия, всеки ги знае. Пак трябва аз да се гърбя.
Re: Цена/Наем?
04-05-2011 - 20:34:31
avatar
Нима? И ти си чул-недочул. Може да го има в дипломна работа от готварския техникум smiling smiley


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Цена/Наем?
04-05-2011 - 20:55:20
avatar
Quote
Върколак
То и 600Е нямаше да видим, но го доживяхме. Някой освен мен чете ли ти вече постовете?

Прогнозите бяха за 149 на жълтите павета.
Доживяхме 600 по периферията.
В баш топ, супер, мега, хит, центрум локацията още е над 900.
Re: Цена/Наем?
04-05-2011 - 22:42:15
Quote
UP dal
Quote
Върколак
То и 600Е нямаше да видим, но го доживяхме. Някой освен мен чете ли ти вече постовете?

Прогнозите бяха за 149 на жълтите павета.
Доживяхме 600 по периферията.
В баш топ, супер, мега, хит, центрум локацията още е над 900.


Човека иска да ти каже следното предполагам: когато има ракови клетки и не се отстранят навреме се преминава в "един по-добър свят".
И логиката ти е малко нелогична.Ако нещо не се е случило днес, не значи, че и утре няма да се случи-днес като съм ходил на фитнес и не съм се контузил гарантира ли ми,че и утре или следващите дни ще се размина без контузия? Даже напротив

ПП За мен не е важно дали ще излезе прогнозата на Асен и куку (нещата вървят на там), а начинът им на мислене,който много липсва по нашите географски ширини*beer*
Re: Цена/Наем?
04-05-2011 - 22:47:48
avatar
Quote
dzvero75
За мен не е важно дали ще излезе прогнозата на Асен и куку (нещата вървят на там), а начинът им на мислене,който много липсва по нашите географски ширини*beer*

Ако прогнозата на Асен се окаже вярна, .............. мноооого лошо!
Жална и майка на България и на облъскания, изсмукан и изтормозен народ.
Стане ли по 150 кв.м., половината народ сам ще си говори по улиците.
Аз това не го желая и вярвам, че слънцето свети повече от луната.
Re: Цена/Наем?
04-05-2011 - 22:54:53
За мен не е важно дали ще излезе прогнозата на Асен и куку (нещата вървят на там), а начинът им на мислене,който много липсва по нашите географски ширини

За щастие, за щастие!
Re: Цена/Наем?
04-05-2011 - 23:47:03
Quote
UP dal
Quote
Върколак
То и 600Е нямаше да видим, но го доживяхме. Някой освен мен чете ли ти вече постовете?

Прогнозите бяха за 149 на жълтите павета.
Доживяхме 600 по периферията.
В баш топ, супер, мега, хит, центрум локацията още е над 900.

Как като си регистриран преди 5 седмици, говориш за неща коментирани преди 3-4 години, все едно си участвал?

Я веднага си казвай другия (ник)alias?
Re: Цена/Наем?
04-05-2011 - 23:51:13
avatar
UP dal не е ли bah? smiling smiley


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход