Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цена/Наем?

Публикувано от dodo2 
Re: Цена/Наем?
27-04-2011 - 23:03:21
avatar
Quote
hala
Или официалните данни за населението на гр. София по настоящ адрес:

2008 1268210

2010 1261080

А, здрасти!
Що ли упорито не искаш да подредиш колонката прегледно, та да добие този вид?:

гр. София (без селата)

2008 1268210 [grao.bg]

2010 1261080 [grao.bg]

2011г.- 1 270 284- пак същия източник.
Re: Цена/Наем?
27-04-2011 - 23:04:38
avatar
Какво си губите времето да и обяснявате изобщо? Камито отдавна си е изключила безвъзратно мозъка и не желае да мисли, това последното тя сама си каза. Тя не иска да разбере, каквото и да и напишете тя си е като латерна едно си знае едно си бае... безнадежден случай, не си струва времето. Вие за екстраполации и статистически методи и говорите, хаха за нея това е все едно и говорите на китайски, за да стигне на нивото да може да проумее нещо подобно трябва да поченте да и преподавате математика от 7-8ми клас, но и това няма да помогне защото тя просто не иска да си напряга мозъка да не прегрее.

Аз другия е с диагноза, отдавна съм му я поставил, той си знае кое е.
Re: Цена/Наем?
27-04-2011 - 23:12:52
Ками, Ками, безнадежден случай си! Би ли дала линк към т.нар "същия източник"? Впорочем няма нужда, защото официалните данни от ГРАО за 2011 са това (няма данни за гр. София):

дата 15.01.2011
Таблица на населението по постоянен и настоящ адрес
област СОФИЯ

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| | | Постоянен адрес | Настоящ адрес |
| | Брой|-----------------------------------------------------------------------------------------------|
| Община | Нас.| |Наст. адрес|Наст. адрес|Наст. адрес| |Пост. адрес|Пост. адрес|Пост. адрес|
| |места| Общо | в |в нас.място| извън | Общо | в |в нас.място| извън |
| | | | нас.място |от общината| общината | | нас.място |от общината| общината |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|СТОЛИЧНА | 54 | 1380513| 1248010| 13625| 118878| 1398025| 1248010| 13625| 136390|
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|
|Всичко за областта | 54 | 1380513| | | | 1398025| | | |



дата 15.01.2011

[grao.bg]
Re: Цена/Наем?
27-04-2011 - 23:16:40
avatar
Quote
gekko
Какво си губите времето да и обяснявате изобщо? Камито отдавна си е изключила безвъзратно мозъка и не желае да мисли, това последното тя сама си каза. Тя не иска да разбере, каквото и да и напишете тя си е като латерна едно си знае едно си бае... безнадежден случай, не си струва времето. Вие за екстраполации и статистически методи и говорите, хаха за нея това е все едно и говорите на китайски, за да стигне на нивото да може да проумее нещо подобно трябва да поченте да и преподавате математика от 7-8ми клас, но и това няма да помогне защото тя просто не иска да си напряга мозъка да не прегрее.

Аз другия е с диагноза, отдавна съм му я поставил, той си знае кое е.

О, Гечко, докато не се появи с великото си прозрение, бях забравила, че най- важното на този свят е да си на "ти" с екстраполациите и статистическите методи.:]
Толкова важно, че няма нужда да схванеш нито какво те питат, нито какво пишеш.
Ама и на теб, какво да ти обяснявам- щом не е за екстраполация, няма да се напънеш да сФанеш.
Re: Цена/Наем?
27-04-2011 - 23:27:45
Quote
dodo2
Между другото този форум ми даде един съвсем раличен поглед върху реалността. Преди него явно съм контактувал само с хора, с които ако в разговор се каже "2+2..." не е нужно да се довършва с "=4", защото всички го знаят.

Тук ставам свидетел, как като кажеш "2+2=4", има такива които гледат така: *xxx* други казват "не е верно, 2+2=3, така съм прочела във wikipedia и google и то без да отварям страниците, а само по резюметата под връзките", трети казват, че 2+2=ябълка, защото диаметърът и е колкото 4 пръста, след което започват многочасови безсмислици.

А бе ти като нямаш 5 лева в джоба, къде си тръгнал за ябълки :}

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-04-27 23:28 от greenbul.
Re: Цена/Наем?
27-04-2011 - 23:35:18
Gekko, прав си, губене на време е, но пък е забавно smiling smiley Камелия днес е в ненадмината форма да ни забавлява - като клоун е! Загърби дори собственото си постижение с "1000-та обяви за имоти". Не е ли комично някой, който живее в този град, толкова чистосърдечно да вярва, че София все още увеличава населението си?
Я виж каква стройна редичка е подредила от "един и същ източник" :] И си вярва, че след като е намаляла с над 7100 души за две години, изведнъж само за няколко месеца, София се увеличила с над 9200 души! 9200 нови заселници и наемодателите нищо да не разберат!!!:}
Re: Цена/Наем?
27-04-2011 - 23:44:51
avatar
Quote
hala
Gekko, прав си, губене на време е, но пък е забавно smiling smiley Камелия днес е в ненадмината форма да ни забавлява - като клоун е! Загърби дори собственото си постижение с "1000-та обяви за имоти". Не е ли комично някой, който живее в този град, толкова чистосърдечно да вярва, че София все още увеличава населението си?
Я виж каква стройна редичка е подредила от "един и същ източник" :] И си вярва, че след като е намаляла с над 7100 души за две години, изведнъж само за няколко месеца, София се увеличила с над 9200 души! 9200 нови заселници и наемодателите нищо да не разберат!!!:}
Какво точно трябва да разберат наемодателите? Все още за един отдаван имот се борят по 40 души.
Re: Цена/Наем?
27-04-2011 - 23:50:31
"Все още за един отдаван имот се борят по 40 души. "

Ах, нима? :}Как ли и е убегнало на графиката за наемите?*xxx*
Re: Цена/Наем?
27-04-2011 - 23:59:44
avatar
Quote
hala
"Все още за един отдаван имот се борят по 40 души. "

Ах, нима? :}Как ли и е убегнало на графиката за наемите?*xxx*

В графиките борбите не са отразени. Но както каза днес Борисов, развиваме се по-добре и от Хърватска, а по-мое скромно мнение и от Италия, така че скоро ще има бум.
Re: Цена/Наем?
28-04-2011 - 00:03:25
Скоро ще има направо направо БУУУУУУУУУУМММММ! Ама ние си знаем на какво smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход