Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имало едно време цени и посоки

Публикувано от dodo2 
Re: Имало едно време цени и посоки
15-04-2011 - 20:45:21
avatar
Незнам какви комплекси съм избил, но гледам активно се опитваш да ми се вреш под юргана. Та затова и аз като теб реших да ти покажа на какви жалки занимания се отдаваш, треперейки от предстоящия ръст на имотите. Ако си дезориентиран в посоките и цените виж това:
[www.economynews.bg]
Re: Имало едно време цени и посоки
15-04-2011 - 20:48:31
avatar
Quote
sid 40
Незнам какви комплекси съм избил, но гледам активно се опитваш да ми се вреш под юргана. Та затова и аз като теб реших да ти покажа на какви жалки занимания се отдаваш, треперейки от предстоящия ръст на имотите. Ако си дезориентиран в посоките и цените виж това:
[www.economynews.bg]

Казала някаква гладна брокерка, гладната кокошка нали знаеш какво сънува?
Re: Имало едно време цени и посоки
15-04-2011 - 20:49:00
avatar
За това си има отделна тема, пусни го там: ... се РАЗДВИЖИ - от 2009 и до днес голямото раздвижване, всеки ден все по-голямо. Лоша работа.
Re: Имало едно време цени и посоки
15-04-2011 - 21:01:43
avatar
Темата която си пуснал и за посоки. Отварям ти очите за бъдеща посока, а ти вместо да си ми благодарен и да ме почерпиш, ме пращаш в друга тема.
Re: Имало едно време цени и посоки
15-04-2011 - 21:46:07
avatar
Объркал си се, темата е за неща като това:

kompas, 09.12.2007:

ИЗГНАНИЦИ цените на НИ в БЪЛГАРИЯ няма да падат само долара пада и ще има невероятна криза в САЩ
Цените на НИ в БЪЛГАРИЯ постоянно се качват а вашите прогнози не се случват .ЗАЩО??????
Говорехте за спад още в началото на 2007 после беше за лятото после за октомври сега е за края на годината и за пролетта на 2008 .
МАЙ НЕЩО СПАДА Е САМО ВЪВ ВАШИТЕ ГЛАВИ И ИЗПИТИ МОЗЪЦИ ИЗПЕРКАЛИ КОНЕ С КАПАЦИ СТЕ ВИЕ И ТОВА СИ Е.
ИКОНОМИСТИ БИЛИ ЕДНА ПРОГНОЗА НЕ СЕ СБЪДНА ОТКАКТО ПИШЕТЕ ТУК
НИТО ЕДНА. :crazy: :crazy: :crazy:

Автоматичен подпис:
Моля Ви да приемете спокойно факта, че КРАХ НА ПАЗАРА на НИ в БЪЛГАРИЯ НЯМА.
Re: Имало едно време цени и посоки
15-04-2011 - 22:50:53
Quote
UP dal
dodo, 2 млн българи живеят в панелки, това не ги прави втора ръка хора.

Почти ги прави, ако сме честни.
Re: Имало едно време цени и посоки
15-04-2011 - 23:41:40
Quote
dodo2
За това си има отделна тема, пусни го там: ... се РАЗДВИЖИ - от 2009 и до днес голямото раздвижване, всеки ден все по-голямо. Лоша работа.

Това е така понеже раздвижването е възвратно-постъпателно... и от време-навреме - въртеливо!
Re: Имало едно време цени и посоки
16-04-2011 - 02:50:12
Quote
sid 40
Незнам какви комплекси съм избил, но гледам активно се опитваш да ми се вреш под юргана. Та затова и аз като теб реших да ти покажа на какви жалки занимания се отдаваш, треперейки от предстоящия ръст на имотите. Ако си дезориентиран в посоките и цените виж това:
[www.economynews.bg]

Статията е написана твърде некомпетентно, въпреки самочувствието което демонстрира брокерката. Незная колко некомпетентен трябва да е читателят, които се впечатлява от подобни глупости.
Re: Имало едно време цени и посоки
16-04-2011 - 09:42:45
Забелязвам пълна отсъствие на постовете представляващи около 95% от мненията през 2004 - 2011 как цените ще са по 199-299 м2 в кварталите и 400-500Е в центъра.

Предледах статията, както винаги изпъстрена с най-невероятни брокерски глупости и общи приказки. "Общи" защото се говори сумарно за индивидуални неща. Напр. цените в Сл. бряг били паднали с 30%. Само дето не са паднали въобще, просто в момента се продават имоти извън Сл.бряг(строителите и брокитата водят Сл.бряг всичко на изток от Айтос), по простата причина, че в комплекса апартаментите намаляха рязко. Ако преди 75% от продадените апартаменти са били на добри места и 25% на майната, като са формирали обща цена от 800Е/м2, сега е обратното и без да са променяли индивидуалните си цени формират обща цена от 600Е/м2(примерно).
Иначе цените се вдигат, защото вече не виждам полски комлекси (на полето, не на поляци) на цени по 390Е, колкото бяха последните 3-4 години, най-евтините са вече по 490 и то като изключение.

Няма драматичен спад и в София, драматичен е при обавите, обяснявал съм причините на простия народ и няма да ги повтарям.

А сега марш да чистите София, че полза от вас няма никаква!
Re: Имало едно време цени и посоки
16-04-2011 - 09:51:07
avatar
Quote
др. Иванов
Ако преди 75% от продадените апартаменти са били на добри места и 25% на майната, като са формирали обща цена от 800Е/м2, сега е обратното и без да са променяли индивидуалните си цени формират обща цена от 600Е/м2(примерно).

*ok* Това е в сила не само за Сънито.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход