Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имало едно време цени и посоки

Публикувано от dodo2 
Re: Имало едно време цени и посоки
16-04-2011 - 18:45:22
Quote
др. Иванов
Кажете 10 конкретни апартамента, на които тогава са искали 1000Е/м2 а сега искат 556Е/м2.

Абе то ако има такива апартаменти, които са се предлагали 3 години и не са продадени при свалени наполовина цени, явно, че и сега няма да се продадат.

Иначе посочено число ми го изкарва търсачката. Горе съм дал линк. Ето още един от имоти.нет, макар тук да излизат по-малко обяви [bit.ly]

610 евро ми излиза средно
Re: Имало едно време цени и посоки
16-04-2011 - 18:59:49
Казал съм достатъчно за да се светне на когото има какво да му светне!
От медиани и групи не разбирам, като видя апартамент купен от някой за 1000 да се продава в момента за 500 значи цената му е паднала наполовина, ако ще медианата да му е 2/3 от хипотенузата, защото при нотариуса се броят каймета, не групи.
Re: Имало едно време цени и посоки
16-04-2011 - 19:41:45
avatar
dodo, др.Иванов правилно е отбелязал, че имотите в добри райони са загубили 10 - 15% спрямо пик-а.
Панелките от периферията паднаха с до 60% .
Средно цените (тотал) са паднали с около 35%.
Майторлъка е човек да знае къде и кога да инвестира (закупи имот).
Re: Имало едно време цени и посоки
17-04-2011 - 00:15:45
Quote
dodo2
Засега печели брокерският съвет на Камелия от 27.09.2007 - кратко и ясно:

"Мисля си,че единственият начин да паднат цените е,ако съответното населено място се обезлюди.За София такава опасност няма."

Средните цени на двустен в Люлин са паднали от 65 000 евро на 39 000 евро. Ако на пръв поглед ви се струва, че това са едни незначителни незначителни пари, моля да отчетете, че кредит всички излиза минимум двойно. В крайана сметка излиза че за безценния съвет на бившата химичка Камелия средния баламурник се е вътрил с 52 000 + 3120 = 55 120 евро. Сигурно са и много благодарни.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Имало едно време цени и посоки
12-06-2011 - 01:31:57
avatar
Брокерски съвет номер едно прим, Камелия от 13.11.2008:
Важното е от какво имаш нужда сега. Дали можеш да си го позволиш и дали няма да го направиш, а ще оставиш инфлацията да ти изяжда парите и да плащаш наеми, които няма как да не се покачат- и заради това, че хората купуващи жилища намаляват.


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход