Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

интересна случка от днес...

Публикувано от Гладен Брокер 
Re: интересна случка от днес...
27-04-2011 - 16:30:17
avatar
Quote
камелия
Quote
drakkar

Какво значи докато си в силата си ? Ипотеките са от 20 до 35 години, да не мислиш, че за такъв голям период все ще си в силата си ?

Ипотеките са каквито си избереш.
Никой не те кара на сила да изплащаш 30г.
И никъде не е казано, че като не можеш да си докараш достатъчен доход, трябва да купуваш.
До към 45-50г. максимум трябва да си изплатил, защото след това няма да можеш.
Само че, за да излезе сметката, трябва и семейство да създадеш на нормална възраст, че заедно да изплащате.
Не да се изживяваш като тийнеджър до 40г.

"трябва и семейство да създадеш на нормална възраст, че заедно да изплащате" .... ?!?!?!
Кмито ПАК счупи тъпометъра!

като имаш семейство - по-лесно се изплащала ипотеката?!!?!?! ... ?!?!?!
явно никога не е издържала семейство каката .. и си търси мъж да и плаща НАБЪЛБУКОТЕКАТА....
Re: интересна случка от днес...
27-04-2011 - 16:48:58
avatar
Quote
palamud


"трябва и семейство да създадеш на нормална възраст, че заедно да изплащате" .... ?!?!?!
Кмито ПАК счупи тъпометъра!

като имаш семейство - по-лесно се изплащала ипотеката?!!?!?! ... ?!?!?!
явно никога не е издържала семейство каката .. и си търси мъж да и плаща НАБЪЛБУКОТЕКАТА....

Я не се обаждай без да имаш понятие, че ставаш смешен!
Ако нямаш родители, питай някой семеен, да ти разясни елементарни неща.
То, бива инфантилизъм, ама ти към дебилност го докарваш...
Re: интересна случка от днес...
27-04-2011 - 17:10:33
Quote
palamud
Quote
камелия
Quote
drakkar

Какво значи докато си в силата си ? Ипотеките са от 20 до 35 години, да не мислиш, че за такъв голям период все ще си в силата си ?

Ипотеките са каквито си избереш.
Никой не те кара на сила да изплащаш 30г.
И никъде не е казано, че като не можеш да си докараш достатъчен доход, трябва да купуваш.
До към 45-50г. максимум трябва да си изплатил, защото след това няма да можеш.
Само че, за да излезе сметката, трябва и семейство да създадеш на нормална възраст, че заедно да изплащате.
Не да се изживяваш като тийнеджър до 40г.

"трябва и семейство да създадеш на нормална възраст, че заедно да изплащате" .... ?!?!?!
Кмито ПАК счупи тъпометъра!

като имаш семейство - по-лесно се изплащала ипотеката?!!?!?! ... ?!?!?!
явно никога не е издържала семейство каката .. и си търси мъж да и плаща НАБЪЛБУКОТЕКАТА....

Ей събота търсих един такъв мейл на Кимито от 2007 дето ме беше нарязала на ситни краставички. Аз и викам, Камелио, грехота е малдите да ти купуват панелките на четворни цени, а тя като ме почна, как те били, ама как го каза "отговорни за бъдещето" си или нещо такова. От зор заман да купуш баш на върха и после цял живот да лишаваш децата си от най-елементарни неща, докато се гъчкате в преустроената гарсинера. Много отговорно, няма що!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: интересна случка от днес...
27-04-2011 - 17:20:41
avatar
Quote
greenbul
[
Ей събота търсих един такъв мейл на Кимито от 2007 дето ме беше нарязала на ситни краставички. Аз и викам, Камелио, грехота е малдите да ти купуват панелките на четворни цени, а тя като ме почна, как те били, ама как го каза "отговорни за бъдещето" си или нещо такова. От зор заман да купуш баш на върха и после цял живот да лишаваш децата си от най-елементарни неща, докато се гъчкате в преустроената гарсинера. Много отговорно, няма що!

Ами, намери го, че да видим какво точно съм казала, а ти как пак си рИвал, че човек не бива да мърда, щото е опасно.
Добре, че твоите мама и тате не са мислили така, че щеше да пълниш нечия гушка с наем в тия трудни времена.
Не е зле да намериш и постове с твоето разбиране за " върха", щото откак те помня в този форум, за теб всичко е връх.:]
Re: интересна случка от днес...
27-04-2011 - 18:12:19
avatar
Quote
greenbul
Quote
palamud
Quote
камелия
Quote
drakkar

Какво значи докато си в силата си ? Ипотеките са от 20 до 35 години, да не мислиш, че за такъв голям период все ще си в силата си ?

Ипотеките са каквито си избереш.
Никой не те кара на сила да изплащаш 30г.
И никъде не е казано, че като не можеш да си докараш достатъчен доход, трябва да купуваш.
До към 45-50г. максимум трябва да си изплатил, защото след това няма да можеш.
Само че, за да излезе сметката, трябва и семейство да създадеш на нормална възраст, че заедно да изплащате.
Не да се изживяваш като тийнеджър до 40г.

"трябва и семейство да създадеш на нормална възраст, че заедно да изплащате" .... ?!?!?!
Кмито ПАК счупи тъпометъра!

като имаш семейство - по-лесно се изплащала ипотеката?!!?!?! ... ?!?!?!
явно никога не е издържала семейство каката .. и си търси мъж да и плаща НАБЪЛБУКОТЕКАТА....

Ей събота търсих един такъв мейл на Кимито от 2007 дето ме беше нарязала на ситни краставички. Аз и викам, Камелио, грехота е малдите да ти купуват панелките на четворни цени, а тя като ме почна, как те били, ама как го каза "отговорни за бъдещето" си или нещо такова. От зор заман да купуш баш на върха и после цял живот да лишаваш децата си от най-елементарни неща, докато се гъчкате в преустроената гарсинера. Много отговорно, няма що!

Не само счупи тъпомера, ами и го тъпче в момента с крака smiling smiley

Я да я питам аз колко пари и трябват за ЕЛЕМЕНТАРНА издръжка на 4 членно смейство?
храна, вода, ток, отопление, транспорт, дрехи, препарати... и т.н.
айде разходите при боледуване и празници, не ги броим ... smiling smiley
не броим и почивки и дребни излети....

и да видим колко ще останат за ипотека/наем
Re: интересна случка от днес...
27-04-2011 - 18:20:01
avatar
Quote
palamud


Не само счупи тъпомера, ами и го тъпче в момента с крака smiling smiley

Я да я питам аз колко пари и трябват за ЕЛЕМЕНТАРНА издръжка на 4 членно смейство?
храна, вода, ток, отопление, транспорт, дрехи, препарати... и т.н.
айде разходите при боледуване и празници, не ги броим ... smiling smiley
не броим и почивки и дребни излети....

и да видим колко ще останат за ипотека/наем

Няма начин нищо да видиш- ти си от отбора на слепите, дето са се сврели при мама и тате на доживотно отглеждане.
Дават ли ти и джобни?
Много тъпи са били, да се женят, да те създават, че и жилище да купуват.
Как с толкова ограничен умствен багаж, съумяха да създадат генийче като теб?
Re: интересна случка от днес...
27-04-2011 - 18:20:29
avatar
Quote
palamud
Я да я питам аз колко пари и трябват за ЕЛЕМЕНТАРНА издръжка на 4 членно смейство?
храна, вода, ток, отопление, транспорт, дрехи, препарати... и т.н.
айде разходите при боледуване и празници, не ги броим ...
не броим и почивки и дребни излети.... и да видим колко ще останат за ипотека/наем

Повечето живеем в една държава и знаем отговорите на горните питания.
Това показва, че покупката дори на една панелна гарсониера в периферията е висока цел.
За огромна част от народонаселението покупката на един имот е върховото им постижение.
Тук (във форума) с лекота се връткат апартаменти и броят се лихви на 100.000.
Реалитито навън е доста по-трудно, не всичко намислено се осъществява.
Re: интересна случка от днес...
27-04-2011 - 18:36:25
avatar
Quote
камелия
Quote
palamud


Не само счупи тъпомера, ами и го тъпче в момента с крака smiling smiley

Я да я питам аз колко пари и трябват за ЕЛЕМЕНТАРНА издръжка на 4 членно смейство?
храна, вода, ток, отопление, транспорт, дрехи, препарати... и т.н.
айде разходите при боледуване и празници, не ги броим ... smiling smiley
не броим и почивки и дребни излети....

и да видим колко ще останат за ипотека/наем

Няма начин нищо да видиш- ти си от отбора на слепите, дето са се сврели при мама и тате на доживотно отглеждане.
Дават ли ти и джобни?
Много тъпи са били, да се женят, да те създават, че и жилище да купуват.
Как с толкова ограничен умствен багаж, съумяха да създадат генийче като теб?

Явно не знаеш отговора, защото дори с грешка от +-20% цифрата е четирицифрена и първата цифра не е 1 ...
Re: интересна случка от днес...
28-04-2011 - 08:47:12
avatar
Quote
камелия
Опитваш се да бягаш по тъча.
Хората, които така учтиво наричаш " шарани" и над чиито гроб плачеш, са взели кредит на лихва 6-8%. Това е факт.
А твърдението ти за " доста над 16%" лоши И преструктурирани кредити, както и за наводнен от имоти пазар, са просто едно "ако".
Ако се върнеш на поста си, в който пишеш, че не ти пука, че ще те мислят за дядо на детето ти, ще разбереш какво казваш.
Както и да е.
Печели този, който се научи да отделя желаното от възможното.smiling smiley

Не плача над ничии гроб. Обаче ти като част от брокерската гилдия си гробокопача на бъдещето на много млади семейства с "инвестиционните" съвети за покупка на панелка без значение на цената.
Относно лошите кредити - само си помисли за вариант отмяна на валутния борд, превалутиране и т.н. Всичките ще станат лоши и няма да има какво да им се преструктурира.

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: интересна случка от днес...
28-04-2011 - 10:01:57
avatar
Quote
drakkar


Не плача над ничии гроб. Обаче ти като част от брокерската гилдия си гробокопача на бъдещето на много млади семейства с "инвестиционните" съвети за покупка на панелка без значение на цената.
Относно лошите кредити - само си помисли за вариант отмяна на валутния борд, превалутиране и т.н. Всичките ще станат лоши и няма да има какво да им се преструктурира.

Ами, ти си представи, че утре падне астероид точно върху мястото, където си и от теб няма да остане и мокро петно.
Или, че ще те замете някой на пешеходната пътека и ще ти ходят бавно.
Или,валутния борд, въведен през 1997г. , ще падне.
Кое от трите неща може да ти се случи с най- голяма вероятност?
И какво правиш- лежиш в кревата и не смееш да си покажеш носа навън?
Само за протокола- имаш ли представа, какъв процент от тези 30% имоти с ипотеки, са купени с левов кредит?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход