Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"

Публикувано от greenbul 
Анонимен потребител
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
26-04-2011 - 18:33:05
Додо, +/- 10 евро на 800 евро си е +/-1.25%, а не 10%.
Айде малко оправи математиката.
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
26-04-2011 - 19:05:38
avatar
Сега сметни същото за Варна. Там е 10%. Ако имаше някаква връзка между двете, щеше да е еднакво навсякъде. И пак ти казвам, като удавник за сламка търсищ някакви съвпадения. Числото 800 се среща сигурно на 100000 места още, не значи че има връзки между обектите, които се характеризират с това число.
Анонимен потребител
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
26-04-2011 - 19:29:56
Абе доста сламки ще да са щом вече година и половина за София е на 10 евро от любимата ти медиана smiling smiley
Я кажи сега кое е по близо до данните на НСИ за София - числото на имоти.нет или кое да е от твоите числа smiling smiley
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
26-04-2011 - 19:43:00
avatar
Нито едно, защото в графиката на НСИ съчиниха гърбица, която я има само във фантазиите им.

А ти си зациклил, поне малко разум да влагаше, а то като счупен грамофон.

Пак ти казвам следното - ако начертаеш 4 успоредни линии през 1 сантиметър, след това една пета произволна, тя ще е най-близо до някоя от тях. От тук не следват че имат общо, просто плод на случайност. Защото при втория опит, тя ще е на съвсем друго място. (Първи опит = София, втори опит = Варна.) Затова точно името му е Средно Случайно.
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
27-04-2011 - 09:19:32
avatar
Quote
greenbul
Грешката е вярна. Бултрапът излезе и на графиката на имот.бг по квартали. Вече официално се намираме във фаза "Страх". Когато се появят първите признаци на капитулация, ще пиша да си сверите пак часовниците. Казвал съм го и ще потретя, ще дойдат времена, когато ще пиша че иде ръст, ама никой няма да ми вярва!

Камелия, Сахиба с всичките му разклонения, Имотко и някои други все още са на фаза "Отричане"

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
04-05-2011 - 16:06:33
avatar
Гледам от днес имоти са махнали графиката със средните цени от първа страница
Поздравления
Още един сигнал, че сме влезли в етап Паника ...
лятото ще е интересно, както беше и зимата smiling smiley
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
04-05-2011 - 16:14:04
avatar
Quote
drakkar

Камелия, Сахиба с всичките му разклонения, Имотко и някои други все още са на фаза "Отричане"

Какво, по- точно отричам, ако може да ми кажеш?
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
04-05-2011 - 16:33:48
avatar
Quote
камелия
Quote
drakkar

Камелия, Сахиба с всичките му разклонения, Имотко и някои други все още са на фаза "Отричане"

Какво, по- точно отричам, ако може да ми кажеш?

Че предстои стръмно спускане на цените до нивата им от края на миналия век winking smiley

Има три вида загуби: малки, големи, и загуба на всичко. Който го проумee - печели !
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
04-05-2011 - 16:55:08
avatar
Quote
drakkar
Че предстои стръмно спускане на цените до нивата им от края на миналия век winking smiley

Твърде некоректно твърдение.
Аз просто не участвам в наддаването.
Или не ме споменавай, или ме пиши " въздържал се".smoking smiley
Re: Май 2010 - "Заформя ли се бултрап за имотите?"
04-05-2011 - 16:58:18
avatar
Quote
drakkar
предстои стръмно спускане на цените до нивата им от края на миналия век



По вероятно е дъното да е около 1200 лв кв.м. = 600 евро
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход