Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Паника

Публикувано от Върколак 
Re: Паника
28-03-2011 - 22:54:26
Понеже някой са глупави дори за тук, ще им обърна внимание, че ако живеех в Опицвет или някое пазарджишко село и пътувах всеки ден до София можеше и да ми тряват 50 лв. на ден за гориво, но на мене ми трябва гориво за максимум 6-8 км. отиване и връщане, т.е. 5-600 мл. нафта, данъци, амортизации и цената на паркирането. Казвам, че ще ми трябват 150 лв. горница от това, което ми струва обедът вкъщи, защото толкова е разликата. Но обед пия 2-3 бири с 1-2 предястия, 8-9 лв. горница, над това което е вкъщи, но естествено тези неща не ги знаете, защото за последен път сте били на ресторант на свадбата си.
Виждате ли колко прости хора сте?
Доденце, няма как и защо да те убеждавам, разликата между теб и мен е, че ти ще бъхташ дакото си жив, а аз дори съм забравил какво е да работиш. Утре в 8 на линия, да не те уволнят! А моят ден ще протече така - защото днес цял ден се разправях със споразумения и нотариуси, ще спя до 9, след това ще пия кафе с жената до 11, после ще пия кафе в центъра, ще отида до СРС да видя дали ми е излезнал изпълнителен лист, следобед от 15 до към 18 ч. ще спя, защото следобедния сън бил много важен, а след това ще си почивам пред компютъра, Чаткаш ли разликата?
Пропуснах, от края на месеца се изнасям към Слънчев бряг, че на това напрежение в София не се издържа.
Re: Паника
28-03-2011 - 22:58:16
Quote
др. Иванов
Понеже някой са глупави дори за тук, ще им обърна внимание, че ако живеех в Опицвет или някое пазарджишко село и пътувах всеки ден до София можеше и да ми тряват 50 лв. на ден за гориво, но на мене ми трябва гориво за максимум 6-8 км. отиване и връщане, т.е. 5-600 мл. нафта, данъци, амортизации и цената на паркирането. Казвам, че ще ми трябват 150 лв. горница от това, което ми струва обедът вкъщи, защото толкова е разликата. Но обед пия 2-3 бири с 1-2 предястия, 8-9 лв. горница, над това което е вкъщи, но естествено тези неща не ги знаете, защото за последен път сте били на ресторант на свадбата си.
Виждате ли колко прости хора сте?
Доденце, няма как и защо да те убеждавам, разликата между теб и мен е, че ти ще бъхташ дакото си жив, а аз дори съм забравил какво е да работиш. Утре в 8 на линия, да не те уволнят! А моят ден ще протече така - защото днес цял ден се разправях със споразумения и нотариуси, ще спя до 9, след това ще пия кафе с жената до 11, после ще пия кафе в центъра, ще отида до СРС да видя дали ми е излезнал изпълнителен лист, следобед от 15 до към 18 ч. ще спя, защото следобедния сън бил много важен, а след това ще си почивам пред компютъра, Чаткаш ли разликата?
Пропуснах, от края на месеца се изнасям към Слънчев бряг, че на това напрежение в София не се издържа.
Жалък си...
Re: Паника
28-03-2011 - 23:10:28
avatar
Quote
др. Иванов
Понеже някой са глупави дори за тук, ще им обърна внимание, че ако живеех в Опицвет или някое пазарджишко село и пътувах всеки ден до София можеше и да ми тряват 50 лв. на ден за гориво, но на мене ми трябва гориво за максимум 6-8 км. отиване и връщане, т.е. 5-600 мл. нафта, данъци, амортизации и цената на паркирането. Казвам, че ще ми трябват 150 лв. горница от това, което ми струва обедът вкъщи, защото толкова е разликата. Но обед пия 2-3 бири с 1-2 предястия, 8-9 лв. горница, над това което е вкъщи, но естествено тези неща не ги знаете, защото за последен път сте били на ресторант на свадбата си.
Виждате ли колко прости хора сте?
Доденце, няма как и защо да те убеждавам, разликата между теб и мен е, че ти ще бъхташ дакото си жив, а аз дори съм забравил какво е да работиш. Утре в 8 на линия, да не те уволнят! А моят ден ще протече така - защото днес цял ден се разправях със споразумения и нотариуси, ще спя до 9, след това ще пия кафе с жената до 11, после ще пия кафе в центъра, ще отида до СРС да видя дали ми е излезнал изпълнителен лист, следобед от 15 до към 18 ч. ще спя, защото следобедния сън бил много важен, а след това ще си почивам пред компютъра, Чаткаш ли разликата?
Пропуснах, от края на месеца се изнасям към Слънчев бряг, че на това напрежение в София не се издържа.

Ти не ми отговори на въпроса парцелите на твое име ли са? Защо ли? Или са парцелите в сънищата ти.

С тия сметки за разходи само показваш нивото си, но гледам и други вече са ти направили тази забележка. Все едно Грую който маа само кифтаци, като дойде тука да големее, ще напише "знаете ли колко харча бе! по 5 кюфтета с повечко лютеница с нарязан лук ейййй няма никой като мен - 3 лева горница" :}

Ако забелязваш колкото повече влизаш в подробности толкова по-смешен ставаш, така че давай го по-общо както досега. Слънчев бряг цици мици, "планирам да строя нов МОЛ", така ще си мислим, че си голямата работа. А с тия 150 лева... си представям как ядеш кебапче, праз и вкисната разредена бира.
Re: Паника
28-03-2011 - 23:26:23
Хубаво, ама утре всички на работа!
Re: Паника
28-03-2011 - 23:48:38
К`во стана с блокчето в Триъгълника, btw? То метрото почти го пуснаха, другарю, изпускаш момента за големия удар, когато всичко ще се юрне да живее в Триъгълника smiling smiley
Re: Паника
29-03-2011 - 00:23:41
avatar
Quote
др. Иванов
Хубаво, ама утре всички на работа!

Пак не отговори smiling smiley Да ти припомня въпроса - парцелите на твое име ли са? Или си ги записал на чуждестранните ти фирми или то май не можеше? smiling smiley
Re: Паника
29-03-2011 - 10:28:14
Quote
др. Иванов
Понеже някой са глупави дори за тук, ще им обърна внимание, че ако живеех в Опицвет или някое пазарджишко село и пътувах всеки ден до София можеше и да ми тряват 50 лв. на ден за гориво, но на мене ми трябва гориво за максимум 6-8 км. отиване и връщане, т.е. 5-600 мл. нафта, данъци, амортизации и цената на паркирането. Казвам, че ще ми трябват 150 лв. горница от това, което ми струва обедът вкъщи, защото толкова е разликата. Но обед пия 2-3 бири с 1-2 предястия, 8-9 лв. горница, над това което е вкъщи, но естествено тези неща не ги знаете, защото за последен път сте били на ресторант на свадбата си.
Виждате ли колко прости хора сте?
Доденце, няма как и защо да те убеждавам, разликата между теб и мен е, че ти ще бъхташ дакото си жив, а аз дори съм забравил какво е да работиш. Утре в 8 на линия, да не те уволнят! А моят ден ще протече така - защото днес цял ден се разправях със споразумения и нотариуси, ще спя до 9, след това ще пия кафе с жената до 11, после ще пия кафе в центъра, ще отида до СРС да видя дали ми е излезнал изпълнителен лист, следобед от 15 до към 18 ч. ще спя, защото следобедния сън бил много важен, а след това ще си почивам пред компютъра, Чаткаш ли разликата?
Пропуснах, от края на месеца се изнасям към Слънчев бряг, че на това напрежение в София не се издържа.

Супер добре, че се разписа да ти лъснат лъжите.

Първо никой няма да ти повяра, че вършиш някаква работа щом минаваш САМО 6-8км на ден.

Второ щом колата ти харчи около 10 на сто нафта ГРАДСКО, си ми ясен.

50лв на ден за гориво са нищо за работещ човек, който обикаля доста. Повечето ми познати вече гонят 100. Но ти няма как да знаеш това, защото никога не си зареждал висок клас кола с хубав, голям, поне 8 цилиндров, бензинов двигател.

Простата сметка за любимите Каиени на строителите, ако са турбо варианта, е разход градско около 25л/100км, при не пенсионерско каране.

25 литра по 2,5лв грубо пробег 60лв\100км, които се минават на ден градско.

Когато пък почне летния сезон, тези с бизнес и на морето, които ходят 2 пъти седмично до там. Истинските предприемачи, а не само в мечтите, като теб, навъртат по общо над 10 000км на месец. Сложи среден разход 15 литра на 100 и 2,5лв литъра, съответно месечен разход за гориво отива на 3750лв. Но ти няма как да знеш тези факти по простата причина, че дори няма начин как да чуеш за това от някой познат, защото си шушляк от Обеля, а има неща, които не могат да се научат от интернет.

Тук изобщо не говориме за хората с екзотики и хората с охрана, където разхода е x2 или x3.

Така че пиши си, колкото повече пишеш, толкова повече се оплиташ в лъжите. И за все повече хора си ясен.
Re: Паника
29-03-2011 - 18:29:48
avatar
Ти сега като му ги написа тези сметки знаеш ли какво ще стане - вече като седне на маса да пие вкиснала бира, ще казва на другите изкуфелници "АЗ днес похарчих 100 лева за бензин" smiling smiley

Както щеше да строи МОЛ около морето и още 1000 други неща, разказани от първо лице, чути някъде.

Има Иванов една единствена мечта - да построи малко блокче в Триъгълника, така че като продаде 1/3, другата 1/3 за обезщетение, неговата 1/3 да бъде безплатна. Нека поне в това успее, че да миряса. Може някой от приятелите му да се върже да купи на тройна цена в името на тази кауза, след като си мисли че Иванов е голяма работа и притежава 5 хотела по морето, 1000 хектара земя със сменен статут и 18 чуждестранни фирми, една от които за търговия с диаманти.
Re: Паника
29-03-2011 - 19:30:52
Тука някой ме е объркал с разносвач на пици. Едната кола харчи 8,5-9 л. на градско зимата и 7-8 л. лятото, другата с литър по-малко, дизел. Не съм мераклия на скъпи коли, карам пасат и голф с всички екстри. Многократно казвам, че не съм строителен предприемач, но явно те са ви идолите и не може да си представите как някой, който според вас се надува, да не се хвали, че е строителен предприемач. Никога не съм казвал, че имам хотел по морето, фирми за диаманти и т.н.
В интернет няма как да се убеждаваме кое на кой е, затова и не отговарям за парцелите, ако някой иска нещо сериозно да се обади - 4 дк. на вътрешния път с 35% плътност, 1,8 Кинт, трафопост, уредени връзки, одобрен проект за 13200 м2 РЗП от тях 3600 подземно - чист подарък заради кризата 1,8 млн. евро, парцела е до Вечна 1 от там може да искате телефона и да ми се обадите. Може и 200 хил. евро + 30% обезщетение. За другите - цени народни, но не са в регулация.

Въпросът по темата обаче беше друг, а именно защо има толкова прости хора в този форум и защото не може да убедите който и да е, че имате нещо в тиквите, започвате единственото което знаете, да плещите глупости. А късмета на глупака е да си намери работа, затова дръжте с две ръце работното място, аз може да набивам и кюфтета с лютеница, но не ми се налага да пътувам по 150 км. на ден за да преживявам, набивам ги в свободното си време. Един от тука пишещите дали има жена, която никога не е работила? Дъщеря ми е на 32 и има 2 години трудов стаж, защото трябваше да взима майчинство. С това се хваля аз, не с каени!
Re: Паника
29-03-2011 - 20:35:47
avatar
Каква ти дъщеря, тука "дънорите" са бедни квартиранти на тинейджърска възраст или най-много 25 търсещи каквато и да е работа. Освен това се надяват да ударят кьоравото с ЧСИ , НСИ и т.н.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход