Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Паника

Публикувано от Върколак 
Паника
26-03-2011 - 11:00:16
Ново завършено строителство вече се намира на 180Е и то не в Дуранкулак, а Стара Загора. София изостава , но колкото от по-високо пада приземяването ще е по-болезнено. Жълтите павета просто са от жълт гранит, не са златни.
И по форума личи, че балона навлиза във фазата на "паниката". Толкова простотии не бях чел отдавна и то във всяка тема.
Ако няма какво да кажете просто не пишете! Останали са някакви надлъгващи се брокери, които даже не вярват на това което пишат и няколко емигранти (сеирджии), гледайки с охота потъването на имотите и потриващи ръце в очакване някой да им подскаже кога е момента да вложат нещо в родината си.

Айде успех в далаверите.
Re: Паника
26-03-2011 - 11:14:15
Има ли обява в Интернет или някъде другаде?
Re: Паника
26-03-2011 - 11:16:38
"В очакване на Годо" *drunk*
Re: Паника
26-03-2011 - 11:23:03
Върколако, не се случва нищо неочаквано или нелогично. Нещата просто си идват обратно на мястото си. Емигрантите не са ти виновни с абсолютно нищо, те просто знаят цената на парите, защото в чужбина те не им падат отнякъде ей така и си е съвсем в реда на нещата когато някой направи глупост от която произтичат финансови загуби, друг да се възползува от това.

Пример: Самотна майка с 2 деца взема 50К евро ипотека от БГ банка с предполагеема лихва около 9% за да закупи панелен коптор някъде в Русе. Ами чисто нов апартамент 90м2 на в Испания, с голф игрище, плувен басеин, обзаведен до чехли струва пак толкова пари.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-26 11:27 от Брокомир Паразитов.
Re: Паника
26-03-2011 - 12:13:42
Quote
Върколак
Ново завършено строителство вече се намира на 180Е и то не в Дуранкулак, а Стара Загора. София изостава , но колкото от по-високо пада приземяването ще е по-болезнено. Жълтите павета просто са от жълт гранит, не са златни.
И по форума личи, че балона навлиза във фазата на "паниката". Толкова простотии не бях чел отдавна и то във всяка тема.
Ако няма какво да кажете просто не пишете! Останали са някакви надлъгващи се брокери, които даже не вярват на това което пишат и няколко емигранти (сеирджии), гледайки с охота потъването на имотите и потриващи ръце в очакване някой да им подскаже кога е момента да вложат нещо в родината си.
Айде успех в далаверите.

И аз това се зачудих.
Този отчаян пик миналата седмица много прилича на bull trap, да го наречем на български вълчи капан, знам че това не е директен превод, но някакси не ми звучи на български бичи капан.
Re: Паника
26-03-2011 - 12:25:17
avatar
Аз пък се страхувам, че имам някакъв кеш, дет ше ми изгори.
Не моа си найда хубав апартамент, пък не обичам влоговете.
Re: Паника
26-03-2011 - 12:40:20
Quote
UP dal
Аз пък се страхувам, че имам някакъв кеш, дет ше ми изгори.
Не моа си найда хубав апартамент, пък не обичам влоговете.

Buy gold, man!

Или евро или земеделска земя.
Re: Паника
26-03-2011 - 12:48:51
avatar
Quote
everlast66
Buy gold, man! Или евро или земеделска земя.

Златото е едно жилязо, в него човек не може да спи вечер.
Да купя евро? - Аз евровци си имам, търся апартамент.
Да купя земя? - Мотика не съм фащал никога през живота си, нямам село.
Да купя земя и да я дам на някой да я работи и да чакам рента - това противоречи на моите основни принципи, единия от които е: управлявай си сам капиталите. Затова мразя и влоговете (там моите пари са в ръцете на банкерите).
Re: Паника
26-03-2011 - 12:54:42
Както сте се събрали все с жилищна нужда, но пък и разбирачи, защо не вземете да си спретнете една блокче с десетина апартамента.
Цаните Фло за технически, вземате най-ниската оферта за груб строеж от съседната тема и започвате.
Re: Паника
26-03-2011 - 14:22:30
Imotko, то това е и най-логичното нещо, но от социализъма досега няма кооперация, макар и от два души, дето не е почнала с тежки софри и да не е завършила с люта съседска вражда и междуособни подривни действия!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход