Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотите предлагани от ЧСИ са се увеличили 3 пъти за година

Публикувано от Анонимен 
Re: Имотите предлагани от ЧСИ са се увеличили 3 пъти за година
03-05-2011 - 11:57:08
Като гледам как "от нийде не иде спасение"/за стабилизиране на имотния пазар/,започва да ми понамирисва на второ дъно в цените на зимъска....*sos*
Re: Имотите предлагани от ЧСИ са се увеличили 3 пъти за година
03-05-2011 - 14:02:11
Quote
dodo2
Ми то ако мине с хилтито май ще свърши безплатна работа smiling smiley

Обаче като гледам тези неща, както и нормаалнит обяви по по-евтините квартали (но според Камелия най-великолепните в София), то има доста варианти за жилище на цена около 400 евро/м2. Плюс да речем още 50-100 евро/м2 за приличен ремонт, прави 500. Но не свършват като топъл хляб.
Ако някой толкова му е притрябвало жилище, за да не спи под моста - има. Излиза, че или купувачите търсят само "топ локейшън", или пазарът съвсем се е утрепал.

Между другото, хвалиш Стрелбище, та ако си наблизо сигурно си виждал другата полу-незаконнаа нова сграда в Лозенец - тази с часовника срещу CCS (тя е почти върху тротоара??). Та там ми казаха цена 3000 евро с ДДС *xxx*

Да видим къде първо ще свършат - в нея или в тази срещу входа на Южния парк или план Б - ще смъкнат цените в един момент. Тази е по-малка, та може да има повече късмет.

Да не ги мислим точно мутрите, и двете сгради са на такива.
Re: Имотите предлагани от ЧСИ са се увеличили 3 пъти за година
03-05-2011 - 14:02:57
Quote
Лидъл
Като гледам как "от нийде не иде спасение"/за стабилизиране на имотния пазар/,започва да ми понамирисва на второ дъно в цените на зимъска....*sos*

Това кое поред "зимъска" е вече, че им загубих бройката.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Имотите предлагани от ЧСИ са се увеличили 3 пъти за година
03-05-2011 - 14:27:42
Quote
Imotko

Това кое поред "зимъска" е вече, че им загубих бройката.spinning smiley sticking its tongue out

По-скоро на дъната загубих бройката.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход