Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Брокери vs ЧСИ *drink1*

Публикувано от okorosent 
bah
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 13:38:54
avatar
Quote
dicho
И още - молби за издаване на уд. за тежести се подават от 9 до 13 ч..

Във Варна е от 9 до 12ч. Тук се уморяваме по-бързо (за съдията).
Фло е прав за времето.
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 13:43:02
avatar
Quote
bah
Quote
dicho
И още - молби за издаване на уд. за тежести се подават от 9 до 13 ч..

Във Варна е от 9 до 12ч. Тук се уморяваме по-бързо (за съдията).
Фло е прав за времето.

Варна си е Варна.Там законите не важат, а часовника отчита друго време.
Що се излагате бре хора.:cry:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
bah
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 13:46:51
avatar
Quote
OwnerBG
Варна си е Варна.Там законите не важат, а часовника отчита друго време. Що се излагате бре хора.

Защото сме тъп селски прованс. А какво остава за Търговище, Разград, .......
Като примерни граждани си спазваме законите и установените порядки от институциите.
Прекалено примерни сме, с наведени глави и затова чиновниците се гаврят с нас!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-03-20 13:50 от bah.
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 13:47:04
Не знам за Варна, знам за София. Уточни кой се излага OwnerBG ?
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 13:48:50
Бедни ми фло, последно - трябват ли пълномощно и оригинали ?
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 13:50:09
Quote
dicho
Да споря с радиото май е по - лесно, фло, изложи се достатъчно, спри. Да ти потретвам, че не се изисква нито оригинал, нито мокър печат, че копието е достатъчно, няма смисъл, ти си неспасяем. И още - молби за издаване на уд. за тежести се подават от 9 до 13 ч.. И това не знаеш.
Чети умнико фло -

Не лъжи хората с глупостите си Дичо! Това което казвам е така,защото аз ходя там и сутрин и сред обед,кажи -речи през ден напоследък! В понеделник след обед пак имам ходене и ако някой се интересува от административни подробности мога да го иформирам!
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 13:52:47
Ама ти освен, че не знаеш, не можеш и да четеш ли, бедни ми фло ?
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 14:19:56
Quote
dicho
Ама ти освен, че не знаеш, не можеш и да четеш ли, бедни ми фло ?

Дичо,това което съм казал е 100% вярно и е от практиката ми! Не можете паразитите да правите своеволни проверки за тежести и задължения без да сте изрично упълномощени при това с нотариално заверено пълномощно.Ами как ще извадите и Удостоверение за семейно положение и членове на семейство ,както се нарича документа от общината без знанието и санкцията на засегнатия ,който уж сте били проверили без да знае?
Ама ти сега като типичен неграмотен паразит ще питаш за какво ти е,защото нямаш и грам хабер от материята на имотната търговия!
Така,че такъв филм като: Проверихме имота,който ни интересува,без да знае собственика- НЯМА !НЯМА такъв филм!
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 14:46:02
avatar
Quote
dicho
Не знам за Варна, знам за София. Уточни кой се излага OwnerBG ?

За Варна говоря де.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Брокери vs ЧСИ *drink1*
20-03-2011 - 14:52:49
avatar
Quote
фло
Quote
dicho
Ама ти освен, че не знаеш, не можеш и да четеш ли, бедни ми фло ?

Дичо,това което съм казал е 100% вярно и е от практиката ми! Не можете паразитите да правите своеволни проверки за тежести и задължения без да сте изрично упълномощени при това с нотариално заверено пълномощно.Ами как ще извадите и Удостоверение за семейно положение и членове на семейство ,както се нарича документа от общината без знанието и санкцията на засегнатия ,който уж сте били проверили без да знае?
Ама ти сега като типичен неграмотен паразит ще питаш за какво ти е,защото нямаш и грам хабер от материята на имотната търговия!
Така,че такъв филм като: Проверихме имота,който ни интересува,без да знае собственика- НЯМА !НЯМА такъв филм!

Това с паразитите е малко над нормалната практика.
Ама щом ходиш по два-три пъти на ден, то явно знаеш как е.
Какво ли ти е заниманието че да разнасяш по 60-90 пълномощни на месец.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход