Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...

Публикувано от iciltd 
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
09-03-2011 - 13:14:18
Quote
PER0
Quote
dival
parite se obezcenqvat - tova iskah da kaja
ako benzina dnes e skup - mislite li 4e utre tuhlite 6te sa evtini

Хубаво нещо е инфлацията Дивал, стига да е контролирана и да е в границите на няколко процента. Лошо е, ако е двуцифрена. Една контролирана инфлация има доброто свойство да подбутва замразените на влогове пари в банките, но трябва да се внимава да не се изпусне духа от бутилката. Нека да видим къде ще се задържи петрола, оттам по веригата да се коригира всичко останало, просто е необходимо известно време за да се направят необходимите корекции в цените, не е възможно всичко наведнъж. днеска едно, утре друго, всичко по реда си както се казва. Както съм казвал много пъти, ден след ден, ден след ден, лихвите се трупат.

imam sumneniq ,4e petrola 6te stane 70-80$ nqkude prez esenta -ili s drugi dumi scenariq ot 2008ma
no az razsujdavah za imot za jiveene , a ne s cel spekula
qvno mislq gre6no ...ni6to nali za tova e foruma .....
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
09-03-2011 - 13:32:50
"imam sumneniq ,4e petrola 6te stane 70-80$ nqkude prez esenta -ili s drugi dumi scenariq ot 2008ma
no az razsujdavah za imot za jiveene , a ne s cel spekula
qvno mislq gre6no ...ni6to nali za tova e foruma .....
"

Дивал, ако разчиташ на електромобилите има още доста време, докато се подмени съществуващия парк. Щото много хора ще предпочитат да карат с по скъпия бензин, отколкото да купуват нова кола. И още, ако мислиш, че ще караш елекромобил за 1-2 ст на км, аз не вярвам, най малкото ще сложат разлика на цената на тока: Ток за домашно потребление, и ток за електромобили, и втория разбира се ще бъде доста по скъп от първия. Предположения де, ама нали знаеш кой го отнася в крайна сметка.....
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
09-03-2011 - 14:18:13
status, явно не разбираш какво ти казвам, ще ти обясня като за теб - бавно. В статията, предмет на тази тема няма нито едно нещо, което да не е вярно, ти и още други обаче пак започнахте с "набалончване", "поръчкови статии", "себестойност". Истината кой, кога и как купува жилище е отдавна известна , не я е измислил Хампарцумян, хората, които имат нужда от жилище и възможност да си купят, просто го правят и за тях няма никакво значение каква е себестойността, какви са били цените преди и какви ще бъдат след време, купуват и забравят, съсредоточават се върху останалите си проблеми. Факт е, че в престижните райони на София имотите си държат цена, факт е, че там сделки стават рядко , факт е, че сделките за 30-50 000 е в момента се случват най - често, факт е, че все повече хора /отново/ теглят кредити, факт е, че такива като валсодар никога няма да купят, за да не се минат. Дано този път си разбрал защо ти зададох въпрос,на който така и не отговори, преди да те призова да се гърмиш
Забравих - наскоро продадох мой личен апартамент на "Марагидик" , до "Оборище", за 115 000 евро - 90 кв м, та не разбирам кое кара автора на темата да пише "смях в залата" ?!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-03-09 14:21 от dicho.
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
09-03-2011 - 14:23:30
avatar
О, Дичка, таман се чудех кога пак ще минеш да осереш темата с псевдокомпетенти изказвания и лични нападки към другите участници в нея. Твоята простотия и модераторското безхаберие към нея тук са просто безгранични! smiling smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
09-03-2011 - 14:31:45
Статията определено е ултра смешна, ама то нормално за платена реклама на агенция.
Дичо, баце, дай го малко по-споко. Много си нервен за човек прибрал над 115К съвсем скоро. Кефи се на евраците и дишай дълбоко, че ш'е 'земеш да си докараш някой инфаркт и после жената ще ги харчи.*angel*
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
09-03-2011 - 14:33:10
Quote
dicho
Забравих - наскоро продадох мой личен апартамент на "Марагидик" , до "Оборище", за 115 000 евро - 90 кв м, та не разбирам кое кара автора на темата да пише "смях в залата" ?!

Ударил си "кьоравото" дет се вика smiling smiley 1270 евро/м2 в Ситняково през 2011-а, направо не е за вярване.
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
09-03-2011 - 16:54:11
Район Оборище , не Ситняково Seira , за вярването - не си длъжен да ми вярваш, приеми го като поредна брокерска изцепка.
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
09-03-2011 - 16:57:22
валси, кое е лична нападка ? Това, че ти никога няма да купиш ? Това, че получи оргазъм преди месеци, прочитайки, че един нещастник се самоуби, защото на може да си плаща кредита ? Това, че освен с простащина и абсолютно неразбиране не на имотите, на нищо в този живот , с друго не си известен ? Нещо по темата няма ли да кажеш?
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
09-03-2011 - 16:58:38
Panther1, не се притеснявай за моето здраве, по - скоро ми подчертай смешните пасажи от статията, щото явно моето чувство за хумор ми изневерява.
Re: То бива поръчкови статии, ама пък чак толкова ...
09-03-2011 - 17:15:20
Quote
dicho
Район Оборище , не Ситняково Seira , за вярването - не си длъжен да ми вярваш, приеми го като поредна брокерска изцепка.

Знам го къде е много добре - до мол Сердика. Те това го водят кв. Подуяне, район Оборище ама за мен си е баш Ситняково smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход