Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бум

Публикувано от bah 
Re: Бум
27-02-2011 - 12:03:49
avatar
Quote
Dimitar.

Чичо Гошо върна това:
...

Мерси че си направи труда да търсиш. Мисля, че е очевидно - същите дрънканици по същото време на годината.
Re: Бум
27-02-2011 - 12:57:53
"Най-много се лъже след лов, по време на война или криза, и преди избори!" Ото фон Бисмарк
Re: Бум
27-02-2011 - 13:55:17
Pajo, бях сигурен, че си доизмисляш, но за всеки случай проверих:

[bg.wikiquote.org]

Бисмарк за криза не е споменавал, щото е имал акъл. Всяка информация при криза се следи остро и ако не е истина

веднага се опровергава. Миналата година абсолютно никой не е писал за ръст на огледите, но сега това е факт.

Все пак Адрес не са кои да е, че да хвърлят кьорфишеци. Работя с друга известна фирма - с наеми се занимават,

та оня ден викат - под 10 сделки за наем на месец на брокер нямаме! Така, че търсенето се увеличава, макар за

сега наистина да е в диапазона 50-60 кЕвро.
1.9
Re: Бум
27-02-2011 - 14:39:43
Quote
landstar
Pajo, бях сигурен, че си доизмисляш, но за всеки случай проверих:

[bg.wikiquote.org]

Бисмарк за криза не е споменавал, щото е имал акъл. Всяка информация при криза се следи остро и ако не е истина

веднага се опровергава. Миналата година абсолютно никой не е писал за ръст на огледите, но сега това е факт.

Все пак Адрес не са кои да е, че да хвърлят кьорфишеци. Работя с друга известна фирма - с наеми се занимават,

та оня ден викат - под 10 сделки за наем на месец на брокер нямаме! Така, че търсенето се увеличава, макар за

сега наистина да е в диапазона 50-60 кЕвро.

Раздвижи се, значи ...:]
Re: Бум
27-02-2011 - 14:46:19
avatar
Сънува кошмари и се стряска на сън! Иначе и това е движение.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Бум
27-02-2011 - 14:51:26
Quote
landstar
Pajo, бях сигурен, че си доизмисляш, но за всеки случай проверих:

[bg.wikiquote.org]

Бисмарк за криза не е споменавал, щото е имал акъл. Всяка информация при криза се следи остро и ако не е истина

веднага се опровергава. Миналата година абсолютно никой не е писал за ръст на огледите, но сега това е факт.

Все пак Адрес не са кои да е, че да хвърлят кьорфишеци. Работя с друга известна фирма - с наеми се занимават,

та оня ден викат - под 10 сделки за наем на месец на брокер нямаме! Така, че търсенето се увеличава, макар за

сега наистина да е в диапазона 50-60 кЕвро.
Добре, бре! Това за кризата е от меня, ама признай, че звучи правдоподобно, може да си го е помислил човека (измъкнах се!) а че лъжат зверски в момента бъди сигурен! Не става дума за броя на огледите и агенциите, а за тежкото състояние на държавата замазвано от неверни официални данни. С увеличаване на продажбите от ЧСИ ще расте броя на търсещите под наем, нормално е броя на огледи и потенциални наематели да расте.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-27 14:55 от paio.
1.9
Re: Бум
27-02-2011 - 15:16:13
Приземената Звезда е прав за наемите. В последно време доста фирми с които работим смениха офисите си ... с други на по-малък наем. Даже някои са и по-добри. Честито на бившите наемодатели!
Re: Бум
27-02-2011 - 16:15:15
Задвижи се, ама бавно и тежко машината. Такъв период беше 1998-9, 2002-2003 години. Плахо, защото през първия период хората
бяха обрулени от предишната криза, а през втория - защото цените се бяха закрепили с години и не вярваха, че ще вървят нагоре.
Сега е по-особено - има малък брой спекуланти, търсещи подценени имоти, има и хора с неголеми спестявания със жилищни нужди.
Докъм 2006 отношенията купувач-продавач бяха някак си равнопоставени. После продавачите се надуха като тръмбешки пуяци -
"аз за по-малко от 1500 Евра не го давам, ни яде-ни пие, то е от дядо ми нивата, балканската война знайш ....". През последните
две години на снишаване - Т.Ж. /не приземяване, както пише колегата/, дойде вече момента, в който хората с неголеми възможности
вече търсят реванш от продавачите - имат едни 20 кЕвро роднински спестявания, мислят си, че всяка банка ще им даде още поне
40 к /нали уж има реклами?/ и като ги питаш - До колко пари търсите, господине? - Ти мене не ме мисли, аз пари имам, само да ми хареса!
Ето това задвижи пазара. Плюс наемите, разбира се - като има наематели се понамират и инвеститори за имоти - сигурна работа.
И все пак така е започнал живота на Земята, според на'учната мисъл - бактерии, амеби, брамбъзъци и накрая слонове!
bah
Re: Бум
27-02-2011 - 16:32:12
avatar
Quote
landstar
Все пак А _ _ _ _ с не са кои да е, че да хвърлят кьорфишеци.
Работя с друга известна фирма - с наеми се занимават, та оня ден викат - под 10 сделки за наем на месец на брокер нямаме!
Така, че търсенето се увеличава, макар за сега наистина да е в диапазона 50-60 кЕвро.

........ оня ден викат: под 10 сделки на месец на брокер нямаме.
Това сериозно ли го твърдят или са блянувани мечти?

В диапазона 50 - 60К търсенето се увеличава, вярно ли е?
Re: Бум
27-02-2011 - 16:36:09
За наеми - имат сделки, вярвам им. Особено в районите, които метрото облизва - има сериозен оборот.
За 50-60 Евра търсене има /то е и масовото/, само че - ново, готово, до Метрото и с две спални, "ама нормални",
като едно време ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход