Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Търсене-предлагане

Публикувано от Анонимен потребител 
Re: Търсене-предлагане
14-02-2011 - 14:01:33
Quote
Imotko
От продавачите който иска да продаде, няма никакъв проблем.

Продавача има проблем - ще трябва да намали цената smiling smiley
Re: Търсене-предлагане
14-02-2011 - 16:44:49
avatar
Quote
Върколак
Quote
Imotko
Псевдо -продавачите са много повече от псевдо-купувачите. Купувачите много не налитат с оферти по 149 евро, щото ги е страх да не ядат бой.
От продавачите който иска да продаде, няма никакъв проблем.

При вас биете купувачите?
Браво!!! Това се казва новаторство.
И като ги набиете купуват ли?

Само с бой купуват мамка им ...
щот иначе се дърпат гадовете и не искат ...
така че формулата е яки тупаници, за да има сделки и .... респект smiling smiley

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-14 16:48 от Wilson.
Re: Търсене-предлагане
14-02-2011 - 17:43:41
avatar
Quote
Wilson
- Кофти е без покрив над главата. Помогнете!!!
- Имате ли доходи?
- На социални съм, ама и то си е доход, докарвам си към 300 на месец, заедно с кашоните
за вторични ...
- Сори ПРОШЛЯЦИ НЕ ОДОБРЯВАМЕ!


Леле Уилсъне, верно ли така ти казаха?
И по колко си докарваш от кашоните?
Стигат ли ти за оцеляването, ако трябва, казвай - ще помагаме! winking smiley
И нов кредит казваш, вече са ти отказали от банката??!

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
eng
Re: Търсене-предлагане
14-02-2011 - 19:12:04
Рядко се включвам в теми, по отношение на пазара на НИ. Но, относно предлагането имам някаква представа, но от позицията на проектант. От средата на 2008 г. нови жилищни сгради почти не се проектират. От тези, които имат от тогава одобрени строителни книжа, поне тези които са по наши проекти, всички са завършени и вече са въведени в експлоатация. При разговор със строителя малко са апартаментите, които не са продадени. Това естествено е много малка част от пазара. Но от съществуващите нови жил. сгради с Акт 16, останалите апартаменти по мое мнение не са особено атрактивни. Качествените имоти не са толкова много, колкото си мислим. Тези строители, с които работим завършиха всичко започнато, но не бързат да започват нови сгради и в построените не са слезнали драстично в цените. За една сграда технологично е необходимо, поне 3 год. за да се проектира и построи. Аз си мисля, че до около 2 години апартаментите с Акт 16 драстично ще намалеят/за София/. И тогава избора ще е основно покупка на "зелено", защото просто няма да има качествени завършени апартаменти. Това, при каквито и да е условия си е риск.
Re: Търсене-предлагане
14-02-2011 - 19:22:29
Quote
eng
Аз си мисля, че до около 2 години апартаментите с Акт 16 драстично ще намалеят/за София/.

Е, те вече са намалели-има само куци апартаменти или в кооперации без инфраструктура.
Re: Търсене-предлагане
14-02-2011 - 19:40:36
По-интересният въпрос е ИМА ЛИ КЪДЕ да се строят нови.Че май нещо и местата понамаляха,,,
eng
Re: Търсене-предлагане
14-02-2011 - 20:39:10
В интерес на истината, това е другия проблем. Терени, и то на хубаво място почти няма. По атрактивните райони на София са застроени. 2007, 2008 г. имаше много работа в проектирането, и съответно строителството. Преди въобще да се заговори за криза си мислих, че робота ще намалее, защото просто вече няма да има къде да се строи.
Е, все пак София не е България, но и на морето е същото.
Re: Търсене-предлагане
14-02-2011 - 21:36:23
Е, Сривльо и в кремиковското поле е навит, само да "паднат" цените.
Re: Търсене-предлагане
14-02-2011 - 21:39:40
avatar
Quote
eng
Аз си мисля, че до около 2 години апартаментите с Акт 16 драстично ще намалеят/за София/. И тогава избора ще е основно покупка на "зелено", защото просто няма да има качествени завършени апартаменти. Това, при каквито и да е условия си е риск.

Ако след 2 години пак има малоумници, които да купуват на зелено, значи ще се окажем много, ама мноооого тъп народ...
Re: Търсене-предлагане
14-02-2011 - 22:09:58
Quote
zlostyr
Quote
eng
Аз си мисля, че до около 2 години апартаментите с Акт 16 драстично ще намалеят/за София/. И тогава избора ще е основно покупка на "зелено", защото просто няма да има качествени завършени апартаменти. Това, при каквито и да е условия си е риск.

Ако след 2 години пак има малоумници, които да купуват на зелено, значи ще се окажем много, ама мноооого тъп народ...
Добра вечер! Зарязвате ли? Камелия, аз като далтонист как мога да съм сигурен, че купувам на зелено при положение, че от сутринта съм на червено и точно тия двата цвята мноу ги не вида?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход