Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

До къде стигнахме с имотния балон

Публикувано от greenbul 
Re: До къде стигнахме с имотния балон
22-02-2011 - 17:30:45
Бах, туй садо мазо ли е бря? Трябва да ме заплашват с разстрел майна, да ида да живея в туй нещо! В София ли е снимано или в Сараево по време на войната?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-02-22 17:49 от darkside.
bah
Re: До къде стигнахме с имотния балон
22-02-2011 - 17:55:04
avatar

Варна 29.11.2010 год.
Re: До къде стигнахме с имотния балон
22-02-2011 - 18:02:05
Quote
status
Малко се "пооливате" с презентациите.smiling smiley
Аз мога да покажа подобни, че и "по-брутални" снимчици от всички софийски "топ локации". Даже някой "дестинации " в центъра са доста по-живописни. При това са и по-опасни, щото сградния фонд е доста над 50 годишен - хем грозно хем опасно и като прибавим и скъпо - става "три в едно".

Защо смяташ, че нещо което е 50 годишно е опасно?
Аз по-скоро смятам, че голяма част от старите сгради са се доказали във времето.
Преди няколко месеца нова сграда, още преди акт 16, с вече отлепена външна изолация.
Re: До къде стигнахме с имотния балон
22-02-2011 - 18:08:18
Quote
bah

Варна 29.11.2010 год.

Това е резултат от спукан водопровод. Не мисля, че има нещо общо с инфраструктурата в конкретният квартал - която е сравнително добра между другото.
Re: До къде стигнахме с имотния балон
22-02-2011 - 18:39:23
Quote
Satori
Quote
status
Малко се "пооливате" с презентациите.smiling smiley
Аз мога да покажа подобни, че и "по-брутални" снимчици от всички софийски "топ локации". Даже някой "дестинации " в центъра са доста по-живописни. При това са и по-опасни, щото сградния фонд е доста над 50 годишен - хем грозно хем опасно и като прибавим и скъпо - става "три в едно".

Защо смяташ, че нещо което е 50 годишно е опасно?
Аз по-скоро смятам, че голяма част от старите сгради са се доказали във времето.
Преди няколко месеца нова сграда, още преди акт 16, с вече отлепена външна изолация.

Ходи си купи 30 годишен москвич, здрав доказан във времето ... преди няколко месеца видях чисто нов VW и вече му се беше раздрънкала предницата. Естествено не би искал по-ниска цена за москвича, нали се е доказал във времето, егати!

Хайде стига смешки. Панелната коптория е в учасно състояние и не струва и 1/4 от цените за които се оферира. Ако има ново строителство, което е по-зле от панелите - ОК, значи на него ще му е още по-ниска цената.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: До къде стигнахме с имотния балон
22-02-2011 - 21:25:14
Ае...панелите трябваше да станат на по 20 години,за да им потекат покривите.Новите като ги гледам....на третата година вече са с проблеми.И тук нещата не са черни и бели.Конструктивно повечето панели са си ОК.Обаче конструкцията не е всичко в една сграда.Блокът може конструктивно да е читав,да няма един теч,да е добре направен...и въпреки всичко в него да е такава дива мизерия,че да те е гнус да влезеш във входа...какво остава да купиш и да живееш там.
Re: До къде стигнахме с имотния балон
22-02-2011 - 22:07:39
Проблема е 1% в конструкцията и 99% в обитателя.
Re: До къде стигнахме с имотния балон
22-02-2011 - 23:22:13
Quote
salvador
Ае...панелите трябваше да станат на по 20 години,за да им потекат покривите.Новите като ги гледам....на третата година вече са с проблеми.И тук нещата не са черни и бели.Конструктивно повечето панели са си ОК.Обаче конструкцията не е всичко в една сграда.Блокът може конструктивно да е читав,да няма един теч,да е добре направен...и въпреки всичко в него да е такава дива мизерия,че да те е гнус да влезеш във входа...какво остава да купиш и да живееш там.

За това говоря. Гнусно е. Не смееш да се пипнеш за нищо. Ако ще ги стягт да ги стягат, ако ще ги бутат да ги бутат, ама и ние сме ЕС, па ако ще и в периферията. Не може такава гнусотия. Тук могат да живеят само най-ниските слеве на населението, а тяхните доходи знаете какви са, та да се върнем на темата за балона. Там формулите покават, че двустайната панела по гетата, трябва да е между 30 000 и 40 000 лева, отново безумно скъпо за качеството им, ако питате мен.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: До къде стигнахме с имотния балон
23-02-2011 - 00:50:01
Не бих залагал така смело на това с доходите.Бедни хора има навсякъде,но по кварталите вече е пълно и с хора,имащи прилични доходи,че дори и над средното.Кочината определено не зависи от това.
Re: До къде стигнахме с имотния балон
23-02-2011 - 03:49:11
avatar
Quote
Satori
Quote
bah

Варна 29.11.2010 год.

Това е резултат от спукан водопровод. Не мисля, че има нещо общо с инфраструктурата в конкретният квартал - която е сравнително добра между другото.

Спукан водопровод нема нищо с инфра структората ама абсолИУтно НИЩО вервай ми. Дупката още стои.

Продажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход