Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Помогнете със съвет

Публикувано от nabludаtel 
PMP
Re: Помогнете със съвет
25-01-2011 - 15:10:14
Няма грижи, само дето ще впишем наемчето, и по една фактурка ще пускаш всеки месец...Освен туй си падам с претенции, минимум 100кв 1ва линия до парк, баня с вана, отделно още една, нова кухня, паркет естествен или дюшеме, гараж или паркомясто с бариера ПЕРО отговаряш ли или просто си ги периш ейтака китайската...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-25 15:20 от PMP.
Re: Помогнете със съвет
25-01-2011 - 15:37:50
Quote
PMP
Няма грижи, само дето ще впишем наемчето, и по една фактурка ще пускаш всеки месец...Освен туй си падам с претенции, минимум 100кв 1ва линия до парк, баня с вана, отделно още една, нова кухня, паркет естествен или дюшеме, гараж или паркомясто с бариера ПЕРО отговаряш ли или просто си ги периш ейтака китайската...

Има, има, като му дойде времето и има свободно, ако си кандидат си пускаш една молбичка да се разгледа, ако имаш банкови гаранции, какво работиш, доходи,от колко време си на последната работа, къде си живял последните 10 години, семеен, несемеен, съден, несъден, колко човека, референции от предишни наемодатели, от работа желателно и още квото друго интересно за теб се сетиш, че май и в щатско ги искат повечето...........ше те урЕдим.
PMP
Re: Помогнете със съвет
25-01-2011 - 16:06:24
ПЕРО, аз съм се уредил, не ме мисли...а се замисли...
В началото на никой от човеците не му и идваше на ум да ползува чуждий топ локейшън, без да се отплати съразмерно , но китайците замениха британците ПЕРО...и настана смут за чадата божиИ...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-25 16:08 от PMP.
Re: Помогнете със съвет
25-01-2011 - 17:01:10
Quote
PMP
ПЕРО, аз съм се уредил, не ме мисли...а се замисли...
В началото на никой от човеците не му и идваше на ум да ползува чуждий топ локейшън, без да се отплати съразмерно , но китайците замениха британците ПЕРО...и настана смут за чадата божиИ...

Абе англичани, китайци, квито ще да са... Покажи ми че си платежоспособен, и редовно си плащаш сметките и ще получиш качеството, което изискваш.....
Re: Помогнете със съвет
25-01-2011 - 17:04:22
Тъпо селско чедо василев, най ти харесвам темата, която си спретнал като демограф, там най - много ти обръщат внимание.
Re: Помогнете със съвет
25-01-2011 - 17:29:13
avatar
В Китай средната работна заплата е по-висока от тази в Бълхария за сега, не знам какви китайци чакате, с растеж от по 8-9-10% годишно скоро и най-пропадналия китаец няма да да дойде и пари да му давате. По-скоро се концентрирайте върху Кения, Зимбабве, Ангола, Еритрея и Сомалия. Накрая и на бай мангал ще се радвате, стига да можете да си покриете поне данъците, които ще растат, защото тази армия от чиновници, полицаи, цигани, пенсионери и всякакви други нищоправещи трябва да се храни от някъде.
Re: Помогнете със съвет
25-01-2011 - 19:17:53
avatar
Когато говорите за Китай и задавате безсмислени въпроси от вида "кой 6те дойде да" имайте предвид следните мои напътствия:

- аз говоря за поток от около сто хиляди - сто и десет хиляди и петстотин като бройка!!
- населението на Китай към двадесет и пети януари две хиляди и единадесета година е един милиард триста петдесет и 6ест милиона триста петдесет и девет хиляди деветстотин двадесет и осем (1,356,359,928) души (получено с то4на 4рез екстраполация на официалните данни от две хиляди и трета година и две хиляди и девета година)!!
- тези които 6те дойдат в България представляват седем хилядни от процента написано с 4исла: 0.007%!!
- науката вероятности и статистика казва 4е с вероятност под една стотна от процента сред съвкупност от населението на една държава може да се събере група от хора която да изпълни произволно условие!! Примери за това са твърденията като "под една стотна от процента от хората на дадена държава практикуват уринотерапия" (пиене на собствената урина при болест) или "под една стотна от процена от хората на дадена държава ядат мръсотии"!! Така стигаме до доказателството на тезата 4е 6те се намерят над сто хиляди китайци които да бъдат желае6ти да емигрират в България да работят тук както и да закупят свое собстено жили6те!!


Красивите жени управляват света!!
Re: Помогнете със съвет
25-01-2011 - 19:40:59
Quote
Светлана Стефанова
...
- тези които 6те дойдат в България представляват седем хилядни от процента написано с 4исла: 0.007%!!
- науката вероятности и статистика казва 4е с вероятност под една стотна от процента сред съвкупност от населението на една държава може да се събере група от хора която да изпълни произволно условие!! ...
Радвам се, че се появи колежката Стефанова, за да продължи традицията на обективните анализи на този сайт http://forum.imoti.net/read.php?6,189445 smiling smiley
Re: Помогнете със съвет
25-01-2011 - 19:46:39
Навсякъде е пълно с китайски стоки, и то на невероятни цени, остава да дойдат и китайците, какво е толкова чудно? Ще се чувстват като на своя територия. Българите не искат да работят, не искат и да купуват, като чакат единствено да прецакат някого за да се сдобият с по евтин имот. Радват се ако някай закъса с ипотеката, а ся да му гледаме сеира, ако може и ние да намажем. Най добре е да дойдат китайците- хем са добри работници, хем ще раздвижат пазара. Нали точно това искаме - раздвижване на пазара, нови клиенти. А те са и хора, ако някой от тях закъса, ще му помогнат да си намери работа и да си стъпи на краката, не като нашите дето само гледат да си направят мръсно. Ей такива хора трябват!!!
Re: Помогнете със съвет
25-01-2011 - 19:54:29
Quote
nabludаtel

сахибчо, уилсъне, имотко, ивораде, ками хайде моля ви! Обикновените хора ще се радват да чуят вашето професионално отношение по техните болки.

Кои "болки", драги?
Че нещо сте го ударили на язвителни приказки в стил "деец на БСП ораторствува пред пенсионери, пада му ченето от апломб"....
Та?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход