Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цената обвързана ли е с представянето?

Публикувано от jores 
Re: Цената обвързана ли е с представянето?
11-01-2011 - 15:26:17
avatar
Не ме разбра.
Имах предвид ако апартаментът е кофти, гаден ...

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Цената обвързана ли е с представянето?
11-01-2011 - 17:10:38
Quote
Wilson
Не ме разбра.
Имах предвид ако апартаментът е кофти, гаден ...

И "най-гадното" жилище има своята продажна цена. Така че - от две сходно гадни жилища на сходна цена по-бързо ще се продаде онова, което има по-читава презентация. Това съм ти отвърнал, ама нещо не сме се разбрали.
Няма проблем*beer*
Re: Цената обвързана ли е с представянето?
11-01-2011 - 18:08:16
Quote
zlobil81
Quote
jores
Смятате ли, че пазара има нужда и ефективни ли ще са подобни форми на представяне?

До каква степен според вас към момента инвестицията в маркетинг има отношение към резултата - цената...

Или да не се занимавам с глупости *smiley_ahh*

На мен ми изглежда супер такова представяне и особено частта с "излизането" навън и стрелка указваща къде точно е жилището;
Ако могат по някакъв начин да са видими и размерите на помещенията ( дори да се "плеснат" като рисунка или по друг начин примерно 4,2х3,3 м) ще е разкошно.

Поздрави *beer*


Това с размерите на стаята го забрави.Нали така ще лъснат реалните квадрати на въпросния апартамент.
Re: Цената обвързана ли е с представянето?
11-01-2011 - 20:43:33
Quote
igra4
Quote
zlobil81
Quote
jores
Смятате ли, че пазара има нужда и ефективни ли ще са подобни форми на представяне?

До каква степен според вас към момента инвестицията в маркетинг има отношение към резултата - цената...

Или да не се занимавам с глупости *smiley_ahh*

На мен ми изглежда супер такова представяне и особено частта с "излизането" навън и стрелка указваща къде точно е жилището;
Ако могат по някакъв начин да са видими и размерите на помещенията ( дори да се "плеснат" като рисунка или по друг начин примерно 4,2х3,3 м) ще е разкошно.

Поздрави *beer*


Това с размерите на стаята го забрави.Нали така ще лъснат реалните квадрати на въпросния апартамент.

Е нали ако ги знам предварително и въпреки това съм отишъл, то изненадите ще са по-малко и няма да има излишно разкарване. Въпреки всичко, мисля че това е една от добрите посоки в които да се развива "брокерството"
Re: Цената обвързана ли е с представянето?
12-01-2011 - 08:05:17
Quote
jores
Смятате ли, че пазара има нужда и ефективни ли ще са подобни форми на представяне?

До каква степен според вас към момента инвестицията в маркетинг има отношение към резултата - цената...

Или да не се занимавам с глупости *smiley_ahh*

Понеже смених линка панорамата може да се види от тук
bah
Re: Цената обвързана ли е с представянето?
12-01-2011 - 09:50:18
avatar
Quote
jores
Quote
Ива Арнаудова
Цената по никакъв начин не е свързана с представянето, но от представянето зависи колко бързо и конкурентно ще се осъществи продажбата.
Та в този ред на мисли смятам, че има отношение особено когато излизаш с едни гърди пред останалите.

При равни други условия, имота с най-добра реклама се продава преди себеподобните.
Реално, другите лостове на продавача са: цената и тунинговането.
Re: Цената обвързана ли е с представянето?
12-01-2011 - 21:31:08
Quote
Светлана Стефанова
Днес показах тази тема на моя 6еф който каза 4е 6те се замисли сериозно и най-вероятно 6те внедрим тази технология при нас и 6те натрием носовене на конкуренцията!!

Моля споделете техническите средства (хардуер и софтуер) необходими за реализирането на подобна презентация!!

Продавам едно комплектче за панорамки - фотоапарат, обектив и статив: 500 Евра.
Мога да ти помогна и със софта - как да си го разцъкаш.
Също и за фотографията знам тВа онова - може да извъртим две три фото-сесии симпатична си, ще стане фотографка от тебе ;-) важното е мерак да имаш.

Като начало намери инфо за следните термини:

-фокусно разстояние
-бленда
-ISO чувствителност на сензора
-скорост на затвора и експонация
-нодална точка
-аберация
-дисторсия
-винетиране
-изостряне на изображетия, шарпене
... спирам до тук, за да не те претоваря с инфо, когато попрочетеш ще продължим с: какво е Фотошоп и какво е RAW и Tiff формати и как се използват...и трябва ли да се знаят всички тези неща за да се направи една такава презентация.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-12 21:35 от Ivo.NovDom.
Re: Цената обвързана ли е с представянето?
12-01-2011 - 21:41:32
Не, не излизам от пазара, просто си купих по-ново комплектче за панорамки (струва около 5000 евра, но е с много копчета и трудно се работи с него)
Re: Цената обвързана ли е с представянето?
12-01-2011 - 22:26:35
avatar
jores,

харесва ми представянето. Ако не друго, поне би спестило време от безкрайни и ненужни разговори и огледи.
Влияние върху цената - при равни други условия, минимумът е по-бърза продажба. Даже някое чуждестранно шаранче, може и без оглед да реши да го купи.
А не може ли да спира на 360О - нали съм блонди, зави ми се свят.

Успех

Блондинка по душа
Re: Цената обвързана ли е с представянето?
13-01-2011 - 09:11:08
Агенцииките се пишат без "й".
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход