Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дайте коментар за извън София

Публикувано от zlobil81 
Re: Дайте коментар за извън София
07-01-2011 - 23:44:21
avatar
Quote
zlobil81
СТОПАНИН

Аз виждам че няма корелация и исках да прочета някакво анализче защо мислите че е така.

ИВОРАД

Не знам статистика каква искаш, това са цените от този сайт от тази сутрин. На мен ми стана много чудно, тъй като апартаменти не бях гледал и затова пуснах темата........
....................
Аз не веднъж съм споделял, че понеже България вече не е един затворен пазар, мисля, че колкото по-голяма маса пари се внася отвън държавата от чужденци, емигранти или работещи българи в чужбина, но живеещи постоянно тук, в един момент тази парична маса става критична и преломна и покачва цените над средната за страната като относителен дял. Същото може би важи и за региона на Родопите или Плевенско, въпреки, че Видин от най-бедния регион на ЕС е със стабилни цени на имотите точно заради внесената критична маса пари.
Като се започне от контрабандата с бензин по време на юговойните, та до ден днешен в който четвърт от бившия Видин работи в София, друга четвърт в Испания картинката ставя малко по-ясна.
Re: Дайте коментар за извън София
07-01-2011 - 23:55:25
Quote
СТОПАНИН ... .
Quote
zlobil81
СТОПАНИН

Аз виждам че няма корелация и исках да прочета някакво анализче защо мислите че е така.

ИВОРАД

Не знам статистика каква искаш, това са цените от този сайт от тази сутрин. На мен ми стана много чудно, тъй като апартаменти не бях гледал и затова пуснах темата........
....................
Аз не веднъж съм споделял, че понеже България вече не е един затворен пазар, мисля, че колкото по-голяма маса пари се внася отвън държавата от чужденци, емигранти или работещи българи в чужбина, но живеещи постоянно тук, в един момент тази парична маса става критична и преломна и покачва цените над средната за страната като относителен дял. Същото може би важи и за региона на Родопите или Плевенско, въпреки, че Видин от най-бедния регион на ЕС е със стабилни цени на имотите точно заради внесената критична маса пари.
Като се започне от контрабандата с бензин по време на юговойните, та до ден днешен в който четвърт от бившия Видин работи в София, друга четвърт в Испания картинката ставя малко по-ясна.

Абсолютно си прав. Странно е само, на хората който се мъчат в Испания и Италия / повечето работят най лошата възможна работа и адски мизерстват/ за да купят 2-3-4 имота, децата им работят и живеят в София и никога не биха се върнали дори в светлото бъдеще да им се отдаде възможност......../имот хубаво но работа няма/

Тук май някой са прави, че често родителите напразно купуват имоти които никой няма да ползва........
Re: Дайте коментар за извън София
08-01-2011 - 00:01:14
avatar
Бъди сигурен, че Тортко, Куку и Хасан, чакат лелеяните Е149 за да купят апартаменти на кило в родните си провинциални градчетаsmiling smiley
Засега само пращят от злоба от разстояние защото цените не са паднали както ТРЯБВАШЕ!
Re: Дайте коментар за извън София
08-01-2011 - 00:16:21
Quote
СТОПАНИН ... .
Бъди сигурен, че Тортко, Куку и Хасан, чакат лелеяните Е149 за да купят апартаменти на кило в родните си провинциални градчетаsmiling smiley
Засега само пращят от злоба от разстояние защото цените не са паднали както ТРЯБВАШЕ!

...изчезна ми комента.....

е 149 ? аз сега стегнах раницата и пушката че утре съм на лов в едно селце на 30км, там има цели къщи по 3-4000 лева smiling smiley ако някой иска да купува да казва да нащракам снимки :loveu:
Re: Дайте коментар за извън София
08-01-2011 - 00:20:09
avatar
Quote
Imotko

А вие в Канада сте открили емигрантския рай ли, що ли? Айде изчезвай!, ако нямаш нещо смислено за казване.

Я как подскочиха, като им се припомни за истината как веднага се озъбват. Затова уважаеми трябва да се продъните за да си видите голите задници.

ПРодажба на загуба да се счита като печалба към днешна дата.

Ни копува ни продава
Re: Дайте коментар за извън София
08-01-2011 - 00:28:12
Обърни се с гръб към огледалото, ако имаш такова в квартирката. И се завивай, да не изстинеш в топлата Канада.
Re: Дайте коментар за извън София
08-01-2011 - 16:00:48
:]



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2011-01-08 16:11 от paio.
Re: Дайте коментар за извън София
09-01-2011 - 18:42:27
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Бъди сигурен, че Тортко, Куку и Хасан, чакат лелеяните Е149 за да купят апартаменти на кило в родните си провинциални градчетаsmiling smiley
Засега само пращят от злоба от разстояние защото цените не са паднали както ТРЯБВАШЕ!

Ще паднат, ще паднат.
И повече ще паднат.
Щом чергите ГО искат ЗНАЧИ ЩЕ СТАНЕ.

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: Дайте коментар за извън София
09-01-2011 - 21:49:25
avatar
Quote
Imotko
Обърни се с гръб към огледалото, ако имаш такова в квартирката. И се завивай, да не изстинеш в топлата Канада.
................
Страх го е да се обърне с гръб към огледалото, щото може огледалото да го оноди. Няма кой друг:]
Re: Дайте коментар за извън София
10-01-2011 - 22:56:11
Има ли някой наблюдения от гр. Угърчин, Ловешко? Тъй като баща ми има 1 наследствена стара къща в Угърчин, се интересувам дали има смисъл да се занимаваме, или да я даря в полза на общината. Нещо ромите се увеличават със значителни темпове в последните години и ми се струва, че след 10 години ще си е истинско циганско гето и няма бъдеще. Къщата е за събаряне.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход