Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Дайте коментар за извън София

Публикувано от zlobil81 
Re: Дайте коментар за извън София
10-01-2011 - 23:22:36
Дай я на някой братовчед или на някой местен пич, да направиш добро. Защо пък на общината?
Re: Дайте коментар за извън София
10-01-2011 - 23:24:30
avatar
Quote
antoninus_pius
...дали има смисъл да се занимаваме, или да я даря в полза на общината. Нещо ромите се увеличават със значителни темпове в последните години и ми се струва, че след 10 години ще си е истинско циганско гето и няма бъдеще. Къщата е за събаряне.

Ако питаш мене - по-добре я минирай, така кефът ти ще е двоен! winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
PMP
Re: Дайте коментар за извън София
10-01-2011 - 23:38:50
дай я на СТОПАНИНА да я стопанисва и отдава под наем..килипир дет са вика...Дичо ще я публикува и така...
Re: Дайте коментар за извън София
11-01-2011 - 00:40:19
Quote
Imotko
Дай я на някой братовчед или на някой местен пич, да направиш добро. Защо пък на общината?

Не познавам никой от местните. В имота има 2 къщи - едната е на сестрата на брат ми (респ. на нейните наследници) и за нея тя иска 1500 лв, наследник на другата е архитект и не се интересува. Първо се замислих дали си струва да се занимавам с реновиране, след като претеглих плюсове и минуси, последните надделяха. В съседните 10-тина имота никой не живее (по думи на баща ми). Децата (респ. баща ми и неговите братовчеди/братовчедки) нямат афинитет към имота (първо си мислех дали си струва да закупя и съседните имоти, но нямам желание да ходя всеки уикенд дотам (а отсъствието от имота в продължение на 5 дни в рамките на седмица е повод да бъде претършуван от циганите). Миналата година минах покрай града и го намерих в по-западнало състояние и от преди 5-6 години. За селски туризъм също не мисля, че е подходящ (освен ако атракция не е представянето на ромите като локално индианско население winking smiley)
При положение, че няма кой да стопанисва имота остава възможността да се дари в полза на общината май.
Re: Дайте коментар за извън София
11-01-2011 - 11:25:06
В Ловеч нямаше ли да се правят заводи за коли ? И да се внасят китайци ?
Къщето може да не е топ локейшън, ама според мен за едно минимум 69000 евро може да я обявиш за продан в това състояние. Иначе може да сложиш ламинат и малко гипскартон за да стане супер лукс, тогава на цена под 94500 евро не продавай....

Чайниците идват, ще доведат жени и деца с тях, къщи требват, мениджмънта ще живее в Ловеч а арбайтерите по околията ( Угърчин) и цените ще са силно нагоре*write*
Re: Дайте коментар за извън София
12-01-2011 - 18:02:10
Quote
antoninus_pius
[
Не познавам никой от местните. В имота има 2 къщи - едната е на сестрата на брат ми (респ. на нейните наследници) и за нея тя иска 1500 лв, наследник на другата е архитект и не се интересува. Първо се замислих дали си струва да се занимавам с реновиране, след като претеглих плюсове и минуси, последните надделяха. В съседните 10-тина имота никой не живее (по думи на баща ми). Децата (респ. баща ми и неговите братовчеди/братовчедки) нямат афинитет към имота (първо си мислех дали си струва да закупя и съседните имоти, но нямам желание да ходя всеки уикенд дотам (а отсъствието от имота в продължение на 5 дни в рамките на седмица е повод да бъде претършуван от циганите). Миналата година минах покрай града и го намерих в по-западнало състояние и от преди 5-6 години. За селски туризъм също не мисля, че е подходящ (освен ако атракция не е представянето на ромите като локално индианско население winking smiley)
При положение, че няма кой да стопанисва имота остава възможността да се дари в полза на общината май.
Ако има свестен камък по къщата, а не е псевдо-градски тип има възможност някой да я купи заради материала или тъй и тъй е за бутане да дойде да си я бутне и да си вземе материала, па земята по добре я дари за църква или параклис. Общината също сигурно няма да я ще. Пък и там са едни разправии - всичките документи ще те накарат сам да си извадиш.Аз имах подобни изпълнения, хем им дарих на нашата 300 м.кв. за път и т.н
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход