Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Катастрофа на имотния пазар след 2012

Публикувано от demograph 
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 17:29:39
Quote
Камелия "Дребната душица си ти" "Сам се маскариш"

Ох, кой го казва!:}

Quote
Камелия "кога съм давала на някого някакви съвети, които са го довели до загуби?"

Ми дори тук, във форума си давала подвежащи съвети. Не помниш ли? :] Ето няколко от 13-11-2008:

камелия: (към съфорумеца Pacholv, който търси съвет от нея за закупуване на панелна гарсониера в Младост 3 на цена 45 000 Е, която да продаде след 5-6 години): "Никой не може да ти каже какво ще стане след няколко години. (Не е никой - към ноември 2008 този форум отдавна беше станало ясно какъв е тренда - имаше дори онагледяващи графики какво и защо е започнало да се случва и какво предстои. В медиите беше пълно с новини за съкращения, както е отбелязала и Муза по-надолу! За сравнение, в момента средната ОФЕРТНА цена на подобно жилище е 34 963 Е - бел. Hala smiling smiley)

камелия: "Важното е от какво имаш нужда сега. Дали можеш да си го позволиш и дали няма да го направиш, а ще оставиш инфлацията да ти изяжда парите и да плащаш наеми, които няма как да не се покачат (Нямало как да не се покачат наемите? Брееей! Ти да видиш ясновидство в действие! :] - бел. Hala) - и заради това, че хората купуващи жилища намаляват." (Добра логика, обаче какво става след като и онези под наем намаляват, защото, както вече дори и ти разбра, София е град с намаляващо население и нарастваща безработица? Впрочем, при това положение се вижда какво става - наемите намаляват. smiling smiley - бел. Hala)

камелия: "Миналата година такава гарсониера беше над 50000Е. Да не стане като във вица за циганина и прясното мляко- докато го варял, гледал надуването на балона и викал "Дай, бащице"!Но не го махнал от котлона и то изкипяло.........." " (Мхм, точно през ноември 2008 съветът ти, Камелия, би бил мъдър, ако обаче ставаше дума за точно обратното - за продажба, а не за покупка. - бел. Hala)

камелия: "Харесва ми този, в Младост. " "Ако пък ти го продават и с обзавеждането- бонусът расте. " (:]Ахахаха, "бонусът", видите ли, "растял"! Какъв "бонус расте" през ноември 2008 при започналата криза и всички индикации за начало на спихването на балона? - бел. Hala)

камелия: "А наемите в Младост не падат- твърде много студенти наемат, защото е близо до институтите........ " (Наемите в Младост не не падат? Мислиш ли? Средната ОФЕРТНА цена за гарсониера под наем в Младост 3 е паднала до 175 Е от 303Е през ноември 2008. Дори когато си давала "мъдрите" съвети да се купува, че наемите в Младост не падат, те ВЕЧЕ са започнали да падат от пика си 346Еsmiling smiley - бел. Hala)

Pacholv: "Камелия, благодаря ти за добрия отговор...и мен този в Младост ми хареса много "

Та така, Pacholv за малко да се подхлъзне по наклонената, следвайки "мъдрите съвети на Камелия". Добре че в темата са са намесили по-адекватни хора и дано е послушал техните съвети, а не тези на Камелия!
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 17:36:47
avatar
Quote
hala
Quote
Камелия "Дребната душица си ти" "Сам се маскариш"

Ох, кой го казва!:}

Quote
Камелия "кога съм давала на някого някакви съвети, които са го довели до загуби?"

Ми дори тук, във форума си давала подвежащи съвети. Не помниш ли? :] Ето няколко от 13-11-2008:

камелия: (към съфорумеца Pacholv, който търси съвет от нея за закупуване на панелна гарсониера в Младост 3 на цена 45 000 Е, която да продаде след 5-6 години): "Никой не може да ти каже какво ще стане след няколко години. (Не е никой - към ноември 2008 този форум отдавна беше станало ясно какъв е тренда - имаше дори онагледяващи графики какво и защо е започнало да се случва и какво предстои. В медиите беше пълно с новини за съкращения, както е отбелязала и Муза по-надолу! За сравнение, в момента средната ОФЕРТНА цена на подобно жилище е 34 963 Е - бел. Hala smiling smiley)

камелия: "Важното е от какво имаш нужда сега. Дали можеш да си го позволиш и дали няма да го направиш, а ще оставиш инфлацията да ти изяжда парите и да плащаш наеми, които няма как да не се покачат (Нямало как да не се покачат наемите? Брееей! Ти да видиш ясновидство в действие! :] - бел. Hala) - и заради това, че хората купуващи жилища намаляват." (Добра логика, обаче какво става след като и онези под наем намаляват, защото, както вече дори и ти разбра, София е град с намаляващо население и нарастваща безработица? Впрочем, при това положение се вижда какво става - наемите намаляват. smiling smiley - бел. Hala)

камелия: "Миналата година такава гарсониера беше над 50000Е. Да не стане като във вица за циганина и прясното мляко- докато го варял, гледал надуването на балона и викал "Дай, бащице"!Но не го махнал от котлона и то изкипяло.........." " (Мхм, точно през ноември 2008 съветът ти, Камелия, би бил мъдър, ако обаче ставаше дума за точно обратното - за продажба, а не за покупка. - бел. Hala)

камелия: "Харесва ми този, в Младост. " "Ако пък ти го продават и с обзавеждането- бонусът расте. " (:]Ахахаха, "бонусът", видите ли, "растял"! Какъв "бонус расте" през ноември 2008 при започналата криза и всички индикации за начало на спихването на балона? - бел. Hala)

камелия: "А наемите в Младост не падат- твърде много студенти наемат, защото е близо до институтите........ " (Наемите в Младост не не падат? Мислиш ли? Средната ОФЕРТНА цена за гарсониера под наем в Младост 3 е паднала до 175 Е от 303Е през ноември 2008. Дори когато си давала "мъдрите" съвети да се купува, че наемите в Младост не падат, те ВЕЧЕ са започнали да падат от пика си 346Еsmiling smiley - бел. Hala)

Pacholv: "Камелия, благодаря ти за добрия отговор...и мен този в Младост ми хареса много "

Та така, Pacholv за малко да се подхлъзне по наклонената, следвайки "мъдрите съвети на Камелия". Добре че в темата са са намесили по-адекватни хора и дано е послушал техните съвети, а не тези на Камелия!

Така, така!clap:
Цитирай ме, но без тъпите ти пояснения и разсъждения, щото ми разваляш стила!

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 17:41:53
Quote
камелия
Quote
greenbul
Единият израз си си го превела, но другия не си успяла.

От 10 кладенеца вода ще исвадиш да омасакриш всеки, който ти каже в очите, че ти си част от прецакването на огромнен брой хора.

Изкарай ме грозен, гърбав, беден и глупав, хората тук занят как да различат истината от откровената лъжа и фактите от личните нападки.

Дребната душица си ти, пък нека да не съм успяла да преведа гениалните ти писания.:]
Сам се маскариш, защото не спря да пишеш дивотии по мой адрес.
Кога си ме виждал, кога си контактувал с мен във връзка с работата ми, кога съм давала на някого някакви съвети, които са го довели до загуби?
Няма такова нещо, но ти си мислиш, че като ме плюеш непрекъснато, простотиите ти ще станат истина и ще докажат апокалиптичните ти видения.
Е, нищо такова няма- лъжите ти си остават лъжи.
Хората тук знаят за всеки от форумците това, което той сам е написал за себе си.
Което също не е сигурно, че е истина. Справка- всичките ви " милионерски" изхвърляния.
Но, когато ти си дал сведения за себе си, които аз само повтарям в даден момент, не заемай позата на ощипана мома.
Щото съвсем губиш облика си на индивид от мъжки пол.

А какво им разправяше на клиентите? Каза ли им, че по форумите предупреждават, че 1000 еврака у Люлин е свъх набаланчване. Съмнявам се.

Аз те плюя от 3 години и от тогава панелите се сринаха на половина. И пак бих те заплюл, ако резбера, че отново лъжеш хората, че имотите не са балон. За щастие пазарът сам отсява зърното от плявата.

Колкото и да се пънете имотите са си надолу и ще бъдат надолу още доста време, така че бъдете така учтиви да замълчите, когато говорят хората предупреждавали за балона, още когато никой не вярваше, че цените са четворни.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-01 17:53 от greenbul.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 17:47:08
Ахахаха, Камелче, точно ти да даваш определения за "тъпи" е смешно, нали се сещаш? (Особено когато малко по-долу след това признаваш, че нямаш мозъчни гънки!) :}

Пък и цитатите на твоите "мъдрости" са в кавички, а моите бележки по тях са специално обозначени.
Но ти, изнервена, че пак те хванах в лъжа, явно не си забелязала.

И кво? Сподели как се чувстваш, след като си съветвала човека да купи гарсониера в Младост на 45 000Е!!!, за да не плаща наеми, които нямало как да не се покачат?
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 17:48:13
avatar
Quote
hala
Ахахаха, Камелче, точно ти да даваш определения за "тъпи" е смешно, нали се сещаш? (Особено когато малко по-долу след това признаваш, че нямаш мозъчни гънки!) :}

Пък и цитатите на твоите "мъдрости" са в кавички, а моите бележки по тях са специално обозначени.
Но ти, изнервена, че пак те хванах в лъжа, явно не си забелязала.

И кво? Сподели как се чувстваш, след като си съветвала човека да купи гарсониера в Младост на 45 000Е!!!, за да не плаща наеми, които нямало как да не се покачат?

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 17:50:22
Мхм, вижда се че нямаш гънки, но това си го призна още онзи ден. Май си започнала да забравяш! :]
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 17:51:08
avatar
Quote
hala
Мхм, вижда се че нямаш гънки, но това си го призна още онзи ден. Май си започнала да забравяш! :]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 17:55:08
Quote
Камелия "Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи! За прост човек и силен вятър, прегради няма ..."

За което в съседната тема hunterA правилно е отбелязал:
Quote
Ей леля Камелия винаги когато няма какво да каже почва с подписите *ok*

Можеш ли да го опровергаеш?:]
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 17:57:52
avatar
Стила на Камелия, когато само цитира и си добавя подписа, много ми напомня на лудата здравна министърка, която още не беше избрана, оградена от журналисти, понеже нямаше какво да каже повтаряше само "усмихвам се", "усмихвам се", "аз се усмихвам", "аз се смея хубаво".

video: [www.vbox7.com]


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 17:58:58
avatar
Quote
greenbul

Камелия, стига и ти гузен негонен бяга, в случая имах предвид тоно няколкото лелки с които съм се сблъскал. Ако видя на някоя обява снимка с дамска чаната, направо настъхвам като си представя колко малоумни и прости са тия женици. Всички пишещи в този форум, да се считат за изключение.

А, сети се!
Ако имаш нещо предвид, когато говориш- кажи го точно и ясно.
И аз съм се сблъсквала с откровено малоумни индивиди, само че не твърдя че ти си бил един от тях.
Докато ти си позволяваш непрекъснато да ми приписваш думи и действия, все едно че всеки ден те измъквам от стаята ти с пистолет до тила и те развеждам по имоти, като не спирам да те принуждавам да теглиш кредит.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход