Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Катастрофа на имотния пазар след 2012

Публикувано от demograph 
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
29-04-2011 - 20:58:52
avatar
Quote
hala

Ахахаха, Камелче, ето че и други помнят този велик бисер на пернатата мисъл от Женския пазар!

BTW, пак си се обърката - табличките са в другата тема, мила. И числата са там. Нали знаеш къде да ги търсиш? По-назад в страниците или пък в линковете. :]

Де да се намираше поне перната мисъл при теб, ама няма, колкото и да търся.
По- назад и в линковете куп интересни твърдения имаш, като това, че София- град заедно с куп села и градове, има 1 270 00 души.
Само че, никъде не видях елементарни три числа- на брой население на София- град за 2008г., 2010 г. и 2011г.
68 поста, а накрая- всеки да си търси резултатите назад в страниците.
Ех, прави са патките от Женския пазар да се разграничат от теб, но ако не продължаваш да се сриваш, зелените еуглени ще те посрещнат с овации.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
29-04-2011 - 21:04:20
Како Камелия, шо си отказъ от брокърстванито? Сига какво работиш? Ако искиш моа да ти научъ да глеаш на каве, да си подпумагъш чаветата паричну.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
29-04-2011 - 21:07:05
Quote
Де да се намираше поне перната мисъл при теб, ама няма, колкото и да търся.

Радвам се за което *ok* Виж, при теб, за съжаление, повечето "мисли" са "пернати". :]

А за тези "елементарни три числа" - потърси ги, там са. Ето и тук можеш да ги видиш :]:

[grao.bg]

[grao.bg]

[grao.bg]

Много поздрави на патките от Женския пазар - виждам, че интензивно си общуваш с тях, че и за говорител са те избрали:}
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
29-04-2011 - 21:07:16
avatar
Quote
aisheto
Како Камелия, шо си отказъ от брокърстванито? Сига какво работиш? Ако искиш моа да ти научъ да глеаш на каве, да си подпумагъш чаветата паричну.

Първо се научи да бъдеш мъж, а не да се криеш непрекъснато зад нови никове, като се олееш.:]
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
29-04-2011 - 21:13:09
Верну чи имам малку мустаци, ама сум родила десит чавета и сум ги обучила дъ кръдът и кашта сум си поструила [www.imoti.net]

изкъх дъ ми станиш брокир, шото многу искъм дъ си приместа дъ живейъ в уилин. В зъмяна могъ да ти научья да гледъш на каве бисплатну
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
29-04-2011 - 21:16:49
avatar
Quote
hala

А за тези "елементарни три числа" - потърси ги, там са. Ето и тук можеш да ги видиш :]:

[grao.bg]

[grao.bg]

[grao.bg]

Аз не разбирам от таблици, не мога да ги разчета и не мога да намеря това, което ме интересува, щото съм скарана с математиката.
А то е:
Брой живеещи в София- град:
2008г.-
2010г.-
2011г.-

Ти си умна, знаеща и не си патка от Женския пазар.
Хайде, след 70 поста, покажи на всички незнаещи истината.smoking smiley
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
29-04-2011 - 21:22:26
Няма нужда да оспамваш с едни и постове навсякъде. В другата тема съм ти дала задачка. :]
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
29-04-2011 - 21:24:40
avatar
Quote
hala
Няма нужда да оспамваш с едни и постове навсякъде. В другата тема съм ти дала задачка. :]

Брой живеещи в София- град:
2008г.-
2010г.-
2011г.-

Ти си умна, знаеща и не си патка от Женския пазар.
Хайде, след 77 поста, покажи на всички незнаещи истината
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
29-04-2011 - 21:27:46
Утре ще проверя как си се справила със задачката, обещавам! Знам че ти е трудно да помниш къде какво си писала, затова ти повтарям - объркала си темите. Табличката ще я правиш в другата тема - дала съм ти насоки къде да търсиш данните, че и готови данни за 2009 г., като бонус:]
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
29-04-2011 - 21:40:04
avatar
Quote
hala
Утре ще проверя как си се справила със задачката, обещавам! Знам че ти е трудно да помниш къде какво си писала, затова ти повтарям - объркала си темите. Табличката ще я правиш в другата тема - дала съм ти насоки къде да търсиш данните, че и готови данни за 2009 г., като бонус:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход