Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Катастрофа на имотния пазар след 2012

Публикувано от demograph 
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
29-07-2011 - 22:20:06
Стадото се е сдобило с учител? И оценки си позволява да пише. Асене не ти ли омръзна? Кажи едно нещо, което си познал защото аз не се сещам.
А сега към стадото: Следвайте овчаря и не се отделяйте, че току виж сте пропуснали кланицата.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
30-07-2011 - 05:11:54
avatar
Той Асен е умен пич по принцип, въпреки че малко се дразня като постоянно ми обяснява колко съм прост и как живея в "бгетовската кочина", но му го прощавам и искренно се надявам да е здрав и да успява там в Чикаго
Когато става дума за американските борси много познава, но си спомням как обясняваше че тука зем. земя ще е 50 лв/дка а софикса под 100 до 2 години. Та тези 2 години минаха и съм доволен че не го слушах и си купувах акцийки тогава на половина от днешните цени. Земеделската земя също подскочи от тогава противно на неговите прогнози Другата му тогавашна прогноза беше за срив на златото а то взе че се вдигна значително
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
30-07-2011 - 09:18:52
avatar
Quote
Атанас Янев
Quote
acen1975
............ пиша 6-тица на "атанас янев" като първия "търсещ,но не можещ да намери" брокер
Благодаря за 6-тицата и неблагодаря, че ме припозна като брокер.

То така се почва, първо те припознават като брокер и после реално ставаш.
Докато си търсиш за теб и натрупваш база данни за Х броя тристайни във Варна.
Фирма имаш, офис имаш, кола също, ............. какво чакаш?
3% комисион що да не си врътнеш, ........ и ще споделиш радостта от сделките.
Ще помогнеш на някои да хванат последния влак.

Хората така опитват на борсата и правят пари, .......... е някои губят.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
30-07-2011 - 12:38:34
Quote
TZARS

То така се почва, първо те припознават като брокер и после реално ставаш.
Докато си търсиш за теб и натрупваш база данни за Х броя тристайни във Варна.
Фирма имаш, офис имаш, кола също, ............. какво чакаш?
3% комисион що да не си врътнеш, ........ и ще споделиш радостта от сделките.
Ще помогнеш на някои да хванат последния влак.

Хората така опитват на борсата и правят пари, .......... е някои губят.

Какво ти е направил, че така злобно го прокле.

Защо някой занимаващ се с IT, което е високо в трудовата пирамада, да стане брокер и да се озове почти на дъното.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
30-07-2011 - 14:18:45
avatar
Quote
acen1975

интересно... забелязват се наченки на колективна креативност в стадото на ъпърите на форума.....
на един му дошла гениялната идея да каже,че търси да купува ,но нищо не може да намери и те ти ги веднага и останалите ъпъри търсели ,но също не могли да намерят нищо читаво.....
все пак да изръкопляскаме на ъпърите,този вид абсурден "ризънинг" е къде по недоказуем от блеянето им в последните 3 години,че имотите нямало как да падат.
сега вече имаме конспирация- имаме признание от ъпърското къмюнити,че имотие могли да паднат ,НО нямало читави имоти на пазара.
и стадния ефект :
един ъпър=на всички ъпъри...
демек единия търсел да купува,но нямало нищо и другите веднага плагиятстват "креативността" му и следва цяла страница с постинги от рода:
"И НИЕ ТЪРСИМ,АМА НЕМА НИЩО ЧИТАВО"

и тъй като съм любител на креативността,но МНОГОмразец на плагиятстването, пиша 6-тица на "атанас янев" като първия "търсещ,но не можещ да намери" брокер,а на останалите брокери ,дето по него почнаха да търсят но и те не можеха да намерят- 2ка за преписване!
а на салвадора му пиша 4-ворка,защото плагиятства идеята,но я извърта в нова светлuна- той пък търсел под наем,ама и това го нямало в неговия квартал,защото нямало нищо читаво.....

И на мен ми е интересно- каквито и небивалици да пишеше досега, поне си бяха " оригинално" твои.
Освен ако с този ник не се е регистрирал един известен тук юнак, бих казала че някой те е промил и уеднаквил със стадото на даунърите тук.
Което е жалко.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
31-07-2011 - 00:53:09
Тоя Асен, ако е в Щатите, аз съм на третата луна на Сатурн.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
02-09-2011 - 11:31:28
Някой предсказания взеха да се сбъдват :

Алма Матер търси 629 първокурсници, обяви четвърто класиране

[dnes.dir.bg]
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
07-09-2011 - 23:23:15
Аре, кой продал, продал. Както се казваше в един виц: Почивката свърши - потапяй се!
Рубини: Влизаме в нова криза, пикът ще е 2013 г.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
08-09-2011 - 09:29:15
Какво ще се потапяш, та ти въобще не си изплувал.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
09-09-2011 - 13:47:36
Quote
Брокер-Инвеститор
БГ Емигрантът и Европейските средства - ключови за 2011 г.

[marandi.blog.bg]

Успех и много сбъднати мечти през новата 2011 г.

След 2012 остава само бг емигранта, щото:

Quote
Томислав Дончев
Дошъл е краят на щедрото еврофинансиране в строителството. Приоритетни за ЕС след 2012 г. ще бъдат енергийната ефективност, водите и транспортната инфраструктура

Ако от 2-3 години строителите леко шават заради държавните поръчки реализрани с евро средства, какво лище правят след 2012. Май наистина след 2012 идва крах. Та какво казвахте, нямало да има под себестойност - хаххахахахахах!

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход