Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Катастрофа на имотния пазар след 2012

Публикувано от demograph 
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
24-07-2011 - 20:27:33
Асене носталгията те гони, но спестените пари от странство май не стигат за имотче в БГ. Срив няма да има депозитите са далеч повече от лошите кредите.
Икономиката се събужда въпреки, че ти се иска да я видиш на дъното. И защо трябва да вярвам на теб , а не на Дянков?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-24 20:39 от Lubimec13.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
24-07-2011 - 20:29:36
Quote
dеlluxx


А доходите, качеството на копторите ще ги правим ли европейски г-н Сахибец 13? Не ми отговори за аватара, харесваш ли го?

Ти за мен ли ги писа тези работи? Нещо си се припознал.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
24-07-2011 - 20:44:25
Асене, разбирам те, или поне така мисля, всичко е субективно..... само смятам, че и втората вълна може да бъде медийно контролирана в посока "надолу" на базата на страха в смисъл "продайте днес, щото утре нема да вземете и половината на тва!" За цените близки до ония от 80-та че и надолу (временно) съм сигурен, но ще стане бавно щото българина кат тръгне да губи мое да издържа дълго на бой и глад и тва забавя процеса...Като чуят 150 еуро и подскачат...човек трудно приема собствената си смърт и загубата на парите и имотите си, колкото и да са те. Странното е, че ги цени понякога повече от живота си, сиреч преодолява инстинкта си за самосъхранение което не е нормално....лишава близките, децата си в името на мъртва материя.....
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
24-07-2011 - 20:50:46
Quote
darkside
Асене, разбирам те, или поне така мисля, всичко е субективно..... само смятам, че и втората вълна може да бъде медийно контролирана в посока "надолу" на базата на страха в смисъл "продайте днес, щото утре нема да вземете и половината на тва!" За цените близки до ония от 80-та че и надолу (временно) съм сигурен, но ще стане бавно щото българина кат тръгне да губи мое да издържа дълго на бой и глад и тва забавя процеса...Като чуят 150 еуро и подскачат...човек трудно приема собствената си смърт и загубата на парите и имотите си, колкото и да са те. Странното е, че ги цени понякога повече от живота си, сиреч преодолява инстинкта си за самосъхранение което не е нормално....лишава близките, децата си в името на мъртва материя.....

Абе момче 150Е струва една вечеря в приличен ресторант, а ти сънуваш за квадрат застроена площ. Това няма да го видите повече.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
24-07-2011 - 20:54:43
avatar
Quote
Lubimec13
Quote
dеlluxx


А доходите, качеството на копторите ще ги правим ли европейски г-н Сахибец 13? Не ми отговори за аватара, харесваш ли го?

Ти за мен ли ги писа тези работи? Нещо си се припознал.

Любимецо ти ако не си:

Драгомир Радев тел.0886-102855
Рождена дата: 26 Октомври 1970
Мъж хомосексуалист, 40 г.
Живея в България, София
учил-недоучил 109 ОУ "Христо Смирненски" - кв. Слатина, гр. София
Випуск: 1985
Дава под наем магазинче 10м2 в Овча Купел 2
имейл: dargamer@abv.bg
интернет доставчик: mreja.net (работещ само на територията на кв. Слатина, Гео Милев и Редута)

аз си режа патката и ще "простя" ебането на Ева.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
24-07-2011 - 20:59:08
Quote
dеlluxx
аз си режа патката и ще "простя" ебането на Ева.

Първото си заслужава да го видя, а за второто нямам мнение.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
24-07-2011 - 21:02:55
avatar
Quote
darkside
Асене, разбирам те, или поне така мисля, всичко е субективно..... само смятам, че и втората вълна може да бъде медийно контролирана в посока "надолу" на базата на страха в смисъл "продайте днес, щото утре нема да вземете и половината на тва!" За цените близки до ония от 80-та че и надолу (временно) съм сигурен, но ще стане бавно щото българина кат тръгне да губи мое да издържа дълго на бой и глад и тва забавя процеса...Като чуят 150 еуро и подскачат...човек трудно приема собствената си смърт и загубата на парите и имотите си, колкото и да са те. Странното е, че ги цени понякога повече от живота си, сиреч преодолява инстинкта си за самосъхранение което не е нормално....лишава близките, децата си в името на мъртва материя.....

Какво разбираш под медийно контролирана вълна.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Подбрани статии за собственици на имоти.За купувачи и продавачи си има други места.
[www.sobstvenik.com]
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
24-07-2011 - 21:48:56
Quote
Lubimec13
Асене носталгията те гони, но спестените пари от странство май не стигат за имотче в БГ. Срив няма да има депозитите са далеч повече от лошите кредите.
Икономиката се събужда въпреки, че ти се иска да я видиш на дъното. И защо трябва да вярвам на теб , а не на Дянков?
Ми нали тва е проблема, банката дължи лихви по депозитите а не прибира по кредитите, да не говорим, че и главницата е у длъжника с лошия проблем!

Ша зема да си монтирам некакъв филтър да не ти чета мъдростите ако продължаваш в тоя стил! Икономиката се събужда.....ама ти нещо заспиваш брато....
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
24-07-2011 - 21:49:44
Quote
OwnerBG
Quote
darkside
Асене, разбирам те, или поне така мисля, всичко е субективно..... само смятам, че и втората вълна може да бъде медийно контролирана в посока "надолу" на базата на страха в смисъл "продайте днес, щото утре нема да вземете и половината на тва!" За цените близки до ония от 80-та че и надолу (временно) съм сигурен, но ще стане бавно щото българина кат тръгне да губи мое да издържа дълго на бой и глад и тва забавя процеса...Като чуят 150 еуро и подскачат...човек трудно приема собствената си смърт и загубата на парите и имотите си, колкото и да са те. Странното е, че ги цени понякога повече от живота си, сиреч преодолява инстинкта си за самосъхранение което не е нормално....лишава близките, децата си в името на мъртва материя.....

Какво разбираш под медийно контролирана вълна.
Бъзикаш ли ме или наистина ме питаш?
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
24-07-2011 - 22:07:39
Quote
Lubimec13
Че обясни. Каква спешна работа имаш? Ракийката няма да избяга. Ръст на сделките вече се наблудава в много области като ръста достига до 40%. 2018 цените ще достигнат европейските.
Цените ВЕЧЕ бяха европейски 2008-ма не мислиш ли? Сега бавно, но сигурно ще станат български. Това ще е добре за много българи. Ръста в икономиката не е определящ вече за този пазар, а свръхпредлагането на всичко що е от тухла и бетон, лошото качество на полуфабрикатите, недоразумението наречено "паркомясто", великия термин "на зелено" и "на шпакловка" демографски причини и др.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход