Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Катастрофа на имотния пазар след 2012

Публикувано от demograph 
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 17:59:42
avatar
Брокерски съвет номер едно, Камелия от 27.09.2007:
"Мисля си,че единственият начин да паднат цените е,ако съответното населено място се обезлюди.За София такава опасност няма."


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-01 18:00 от dodo2.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 18:04:21
avatar
Quote
hala
Леля Камелия каза:
Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Можеш ли да го опровергаеш?:]

Не, правилно си ме цитирала. Сега остава и да схванеш написаното!

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 18:06:44
Quote
камелия Докато ти си позволяваш непрекъснато да ми приписваш думи и действия

Доволно изнагля вече! Greenbul ясно ти каза, че си част от прецакването на огромнен брой хора! Твоите собствени "съвети" в този форум ясно го потвърждават. Това ли наричаш "приписване"?

Quote
Камелия от 27.09.2007: "Мисля си,че единственият начин да паднат цените е,ако съответното населено място се обезлюди.За София такава опасност няма."
:] Гледам, от 2007 си започнала с "мъдростите"!

Quote
камелия "Сега остава и да схванеш написаното!"

По-важното е ти да го схванеш, а като гледам, май няма шанс. Или ще ме опровергаеш?



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2011-05-01 18:10 от hala.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 18:48:20
avatar
Quote
hala
Quote
камелия Докато ти си позволяваш непрекъснато да ми приписваш думи и действия

Доволно изнагля вече! Greenbul ясно ти каза, че си част от прецакването на огромнен брой хора! Твоите собствени "съвети" в този форум ясно го потвърждават. Това ли наричаш "приписване"?

Quote
Камелия от 27.09.2007: "Мисля си,че единственият начин да паднат цените е,ако съответното населено място се обезлюди.За София такава опасност няма."
:] Гледам, от 2007 си започнала с "мъдростите"!

Quote
камелия "Сега остава и да схванеш написаното!"

По-важното е ти да го схванеш, а като гледам, май няма шанс. Или ще ме опровергаеш?

Продължавай да ме цитираш, ако поне малко стоплиш от написаното, може и да заслужиш премахването на подписите ми под постовете ти!:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 19:02:14
"Стоплих" какво искаш да ни кажеш! Започна с подписите, защото няма какво да кажеш - все пак както каза HunterA в другата тема "леля Камелия винаги когато няма какво да каже почва с подписите". И продължаваш с подписите, защото пред теб "прегради няма", а няма прегради, защото, както сама си признаваш пост след пост, "За прост човек и силен вятър, прегради няма ..." :]

BTW, в онази тема от ноември 2008 си писала на човек, съветващ да се отложи покупката на гарсониера за 45000 Е с половин година, следното: "Интересно, като си толкова категоричен, дали след април ще предложиш компенсация за загубата, ако прогнозата ти не се сбъдне?"

След като твоят съвет е обратното, т.е. да не се отлага покупката, за да не се плащат наеми, които нямало как да не се покачат, ти каква компенсация би предложила? До ден днешен загубата е около 22 000 лева!
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 19:05:53
avatar
Quote
hala
"Стоплих" какво искаш да ни кажеш! Започна с подписите, защото няма какво да кажеш - все пак както каза HunterA в другата тема "леля Камелия винаги когато няма какво да каже почва с подписите". И продължаваш с подписите, защото пред теб "прегради няма", а няма прегради, защото, както сама си признаваш пост след пост, "За прост човек и силен вятър, прегради няма ..." :]

BTW, в онази тема от ноември 2008 си писала на човек, съветващ да се отложи покупката на гарсониера за 45000 Е с половин година, следното: "Интересно, като си толкова категоричен, дали след април ще предложиш компенсация за загубата, ако прогнозата ти не се сбъдне?"

След като твоят съвет е обратното, т.е. да не се отлага покупката, за да не се плащат наеми, които нямало как да не се покачат, ти каква компенсация би предложила? До ден днешен загубата е около 22 000 лева!

Давай, продължавай да нищиш и разсъждаваш, може и да успееш да стоплиш.
Все още не ти се получава, ама не губи надежда!:]

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 19:27:49
Напротив - всеки твой пост, придружен с подписа ти доказва:

1. Че няма какво да кажеш, но:
2. Нямаш преграда, защото "За прост човек и силен вятър, прегради няма ..." Е, ти очеведно не си силен вятър, от което следва, че си...:]

Кажи сега, щом ти точно смееш да питаш за компенсация за загуби, вследствие на погрешни съвети, ти каква компенсация ще предложиш? В крайна сметка, както се оказва, загубата от действия, предприети в следствие на твоите съвети би била около 22 000 лева само към днешна дата, сравнено с ноември 2008!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-01 19:38 от hala.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 19:29:57
Камелия просто гони пост № 10 000*write*
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 19:32:59
Quote
Камелия просто гони пост № 10 000

Залагам, че няма да спре с глупостите и след пост 10 000, защото за нея, както сама признава в подписа си, "прегради няма"!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-05-01 19:35 от hala.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 20:19:33
avatar
Quote
hala
Напротив - всеки твой пост, придружен с подписа ти доказва:

1. Че няма какво да кажеш, но:
2. Нямаш преграда, защото "За прост човек и силен вятър, прегради няма ..." Е, ти очеведно не си силен вятър, от което следва, че си...:]

Кажи сега, щом ти точно смееш да питаш за компенсация за загуби, вследствие на погрешни съвети, ти каква компенсация ще предложиш? В крайна сметка, както се оказва, загубата от действия, предприети в следствие на твоите съвети би била около 22 000 лева само към днешна дата, сравнено с ноември 2008!

Мозъчните гънки не се виждат, ама като ги няма,си личи!

За прост човек и силен вятър, прегради няма ...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход