Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Катастрофа на имотния пазар след 2012

Публикувано от demograph 
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 11:17:31
Quote
камелия
Quote
greenbul

Имамаха да, така имаха, че сега 20 години яко ще бачкат да платят копторите, които вече струват на половина и ти обещавам, че ще ги видиш на цени 4 пъти под тези на които се нахендриха!

Смешен си с тоя рев на чужди гробища! Или ти харесва да не знаеш на коя страна е главата на този, когото опяваш?
30% са купили с ипотека, от тях половината са с лоши или преструктурирани кредити.
И тъй като 90% от тези 30% с ипотеките, са купили първо жилище и живеят в него, не им пука дали цените са паднали. Те просто се кефят, че имат жилище- нещо, което няма как да разбереш, докато се вреш под наем или при мама и тате.
А какво ми обещаваш- няма никакво значение. Аз нито ще купувам, нито ще продавам.
Лошото за теб е, че дори и 10 пъти да поевтинеят, ти пак ще си останеш при мама.

Shooting in the dark са твоите предположения относно моята персона, които няма да коментирам защото Small minds discuss people.

Но пък отвори добра тема за кефенето. Точно това си мисля като как може човек да се кефи като влезе в олюпения вход, качи се в смрадливия асансьор и тамън се прибере и домоуправителя му звъни, че събират пари за поредния ремонт на покрива. Но щом е имало хора дето се кефят на това, ОК съгласявам се с теб, най-важното е човек да е щастлив.

Проблемът на пазара в момента е че хората, които се кефят на малки неугледни жилища в отдалечени квартали на високи цени са се изчерпили и са останали тези дето се кефят на просторни и удобни жилища в хубави квартали на ниски нормални цени.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 11:42:52
avatar
Quote
greenbul

Shooting in the dark са твоите предположения относно моята персона, които няма да коментирам защото Small minds discuss people.

Но пък отвори добра тема за кефенето. Точно това си мисля като как може човек да се кефи като влезе в олюпения вход, качи се в смрадливия асансьор и тамън се прибере и домоуправителя му звъни, че събират пари за поредния ремонт на покрива. Но щом е имало хора дето се кефят на това, ОК съгласявам се с теб, най-важното е човек да е щастлив.

Проблемът на пазара в момента е че хората, които се кефят на малки неугледни жилища в отдалечени квартали на високи цени са се изчерпили и са останали тези дето се кефят на просторни и удобни жилища в хубави квартали на ниски нормални цени.

Да, ама- не.
Не е стрелба в тъмното / на български изразът е " стреляш на посоки", ама друго си е да блеснеш в очите на слепите с познания по английски/:]
Ако се поразровиш в темите, ще откриеш с изумление, че сведенията за местообитаването ти и в качеството на какъв, са твои.
Олюпен може да е твоя вход, смрадлив да е и твоя асансьор- щото, във входа ви , като във всяка стара сграда, живеят доста пенсионери. Та, те пари за ремонти нямат. А покрив сградата има представи си, ама де да знаеш че навсякъде покривите се ремонтират, след като на общите събрания ходят собствениците?eye popping smiley
Много ти се иска тези, които са имали парите, да не са си купили свястно жилище, че да спиш спокойно, ама тъжната за теб действителност, е друга.
Щом един човек има акъл да изработи достатъчно доходи, че да се снабди с недвижима собственост, значи има по- добър поглед върху нещата от теб. И голям избор има- нещо, което винаги пропускаш, когато злобееш.:]
И- да, най- важно е, човек да е щастлив.
Не знам как се случва, когато е изтъкан от завист и злоба, ама- хора разни.winking smiley
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 11:51:28
Единият израз си си го превела, но другия не си успяла.

От 10 кладенеца вода ще исвадиш да омасакриш всеки, който ти каже в очите, че ти си част от прецакването на огромнен брой хора.

Изкарай ме грозен, гърбав, беден и глупав, хората тук занят как да различат истината от откровената лъжа и фактите от личните нападки.

Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване Приземяване
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 12:45:29
avatar
Quote
камелия
И тъй като 90% от тези 30% с ипотеките, са купили първо жилище и живеят в него, не им пука дали цените са паднали. Те просто се кефят, че имат жилище- нещо, което няма как да разбереш, докато се вреш под наем или при мама и тате.

По-голяма измислена гадост от удебеленото няма.

Това важи за дребните покупки - примерно телевизор. Имам 2, които като купувах бяха над 5000 лева. По-старият сега може да се купи сигурно за под 900 лева. Е пука ми, нали съм гледал на хубав екран толкова години.

Обаче за нещо, което сега е по-евтино с 30-40-50000 ЕВРО да издрискаш, че не им пука (с цел да ти е чиста съвестта, иначе да си си теглила въжето досега) е гнусно.


Камелия прави социологическо проучване за натроенията на бившите си клиенти:
(пип,пип,тут,пиип,туут,пип,пип...)
- Ало, добър ден, аз съм вашият професионален брокер, обаждам се да разбера как е в новото жилище, което купихте 2007 година?
(ТРЯС,тууууууууут)
(пип,тут,пиииип,туут,пип,пип,тут...)
- Ало, добър ден, аз съм вашият професионален брокер, обаждам се да разбера как е в новото жилище, което купихте 2008 година?
- Йе*ем ти све до 4 колено!!! Йе*ем ти майку у прдляку! Йе*ем ти невину стестрицу у среду пичку! Йе*ем ти маму и мами маму и маминой мами маму! Йе*ем ти све мамине сестре! Йе*ем те у г*зу да ти п*чка плаче!
(ТРЯС,тууууууууут)


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 12:54:36
avatar
Quote
dodo2

По-голяма измислена гадост от удебеленото няма.

Това важи за дребните покупки - примерно телевизор. Имам 2, които като купувах бяха над 5000 лева. По-старият сега може да се купи сигурно за под 900 лева. Е пука ми, нали съм гледал на хубав екран толкова години.

Обаче за нещо, което сега е по-евтино с 30-40-50000 ЕВРО да издрискаш, че не им пука (с цел да ти е чиста съвестта, иначе да си си теглила въжето досега) е гнусно.


Камелия прави социологическо проучване за натроенията на бившите си клиенти:
(пип,пип,тут,пиип,туут,пип,пип...)
- Ало, добър ден, аз съм вашият професионален брокер, обаждам се да разбера как е в новото жилище, което купихте 2007 година?
(ТРЯС,тууууууууут)
(пип,тут,пиииип,туут,пип,пип,тут...)
- Ало, добър ден, аз съм вашият професионален брокер, обаждам се да разбера как е в новото жилище, което купихте 2008 година?
- Йе*ем ти све до 4 колено!!! Йе*ем ти майку у прдляку! Йе*ем ти невину стестрицу у среду пичку! Йе*ем ти маму и мами маму и маминой мами маму! Йе*ем ти све мамине сестре! Йе*ем те у г*зу да ти п*чка плаче!
(ТРЯС,тууууууууут)

Жалък си, но по- притеснителното е, че не забелязваш психическия си проблем.
След лайняните повествования, мина на сръбски псувни.
Ще сигнализирам Маджик, защото ми писна от теб.
После да не ревеш и ти като Фло, че са те изхвърлили, заради " принципни позиции".
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 13:11:41
avatar
Знаеш ли колко ми пука за теб и тоя лайнян меркантилен форум, за справка темата Търговските обекти с по-ниски цени!. Тя си седи, защото евентуално предизвикваа конфликт и цъкания, но темата как да разкараме банерите скоропостижно изчезна, защото ще секне и последните стотинки постъпления и няма да има папу.

И се съмнявам да ме "изхвърлят", защото ако ме няма мен да ти отговарям на олигофрениите, тук прегледите на страници ще паднат поне 5 пъти.

Разликата между мен и теб тук е, че аз си правя гавра, докато ти все повече и повече отиваш към 4ти километър.

P.S. сръбските псувни са от wikipedia или нещо подобно. Където пише и че лошите кредити в Германия били 16% :}


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 13:13:18
Камелия, обаждала ли си се на "доволни" клиенти, купили през 2008 г. по 1000 евро квадрата панелка в Люлин, когато разправяше, че нямало начин цените да паднат :]
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 13:15:58
Quote
dodo2
Quote
камелия
И тъй като 90% от тези 30% с ипотеките, са купили първо жилище и живеят в него, не им пука дали цените са паднали. Те просто се кефят, че имат жилище- нещо, което няма как да разбереш, докато се вреш под наем или при мама и тате.

По-голяма измислена гадост от удебеленото няма.

Това важи за дребните покупки - примерно телевизор. Имам 2, които като купувах бяха над 5000 лева. По-старият сега може да се купи сигурно за под 900 лева. Е пука ми, нали съм гледал на хубав екран толкова години.

Обаче за нещо, което сега е по-евтино с 30-40-50000 ЕВРО да издрискаш, че не им пука (с цел да ти е чиста съвестта, иначе да си си теглила въжето досега) е гнусно.


Когато си купуваш Бентли знаеш, че в деня на покупката губиш поне 50000 от цената , но това не те спира.
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 13:29:03
avatar
Quote
Върколак
Когато си купуваш Бентли знаеш, че в деня на покупката губиш поне 50000 от цената , но това не те спира.

Любопитно е настроенията на обикновените хора, загубили 30-50000 евро заради брокери за покупка 2008ма година, дали са като на каращи Бентли. Май не smiling smiley


239% или 3.39 пъти повече е нарастнал броят на обявите с цена 400-600 евро/м2 в последните 3 месеца, сравнено с предпоследните три месеца

„Четвърти километър – на всеки километър”
Re: Катастрофа на имотния пазар след 2012
01-05-2011 - 13:36:01
Quote
dodo2

Любопитно е настроенията на обикновените хора, загубили 30-50000 евро заради брокери за покупка 2008ма година, дали са като на каращи Бентли. Май не smiling smiley

Това малко стана "крадеца казва дръжте крадеца". Ако на теб някой те посъветва да скочиш от 8-я етаж, защото е много готино - ще скочиш ли? Защо да са виновни брокерите, всеки си има личен процесор.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход