Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 06:51:01
Quote
камелия
Quote
darkside
Тва "Русенци" мое да го заменим с "плевналии" "ловчанлии" "пловдивчани" ........ и следва същия текст....
Янев, Камелия фон Люлин на Майн (ата му) ще те обвини в безпочвен популизъм и зловредна подривна дейност целяща разклащане на устоите на Непоклатимия Пазар на Имоти!

Не се опитвай да предвидиш какво ще кажа, майна.........не ти се отдава.:]
Пазарът на имоти е разклатен от 3 години, а нищо по- нормално няма от това- да замениш жилище, което ти е голямо, с такова- което ще ти е по мярка.
Само че, трудно е да го разбереш, когато си сврян под наем с таван от 200лв.

Ето един перфектен апартамент под наем:
[#$%&]
140кв за 420лв. Хола му е точно 50кв.
Преди година се продаваше за 90к евра и беше под наем за 250евра месечно - или 30г изплащане от наем, без да броим разходи, инфлация, лихви
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 07:54:58
Геко в кой квартал живееш !?
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 09:39:33
Quote
stroitela
Това не беше ли тема за ПРЕГЛЕД НА ПЕЧАТА? *huh*
....... ааааааааа, и за ррррррррррррррррррррррррръстове:

Свиваме още колана
[paper.standartnews.com]

Рррррррррррррррррррррррррррррръст на коланите





Лихвите у нас сред най-високите в ЕС
[paper.standartnews.com]




Сега мащабите на проблема са очевидни и това ни вдъхна нова увереност – увереността, че каквото и да правим нещата ще стават все по зле. Една дълга стагнация сега изглежда като оптимистичен сценарий.
[www.investor.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррррръст на мащабите
Ррррррррррррррррррррррррррррррръст на очевидното
Ррррррррррррррррррррррррррррррръст на оптимистичните сценарии

Ррррррррррррррррррррррррррррррррръст на уихвата




Местим се в кутийки заради кризата
[www.imoti.net]

Ррррррррррррррррррррррррррррррръст на местенето





827 000 британски имота струват по-малко от ипотеките си
[www.imoti.net]

Ррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 11:33:18
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 11:51:11
avatar
Quote
gekko
Никъде не съм се крил, просто не кеся по цял ден в къщи пред компютъра за разлика от теб.... забележи датите на снимките, само първата е от днес... другите просто ми бяха в телефона, когато видиш да каца медицински хеликоптер на ливадата в Люлин ела ми се обади. А защо не снимаш от другата страна гледката, айде утре ще щракнем да видим каква е гледката от другата страна, искаш ли?

pic
pic
pic
pic
pic
pic

Няма какво да забелязвам- снимал си нещо някога и някъде.
Ако беше реагирал коректно, веднага да снимаш и да качиш снимките, можех и да повярвам, че са от квартирата ти. Само че, ти ми се появяваш след десет часа с някакви снимки и искаш да ти вярвам, че са правени от балкона ти.
Не става.
А, за да каца медицински хеликоптер на поляната, не ми се мисли къде на картата се намира градчето и колко километра има до болницата........в града:]
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 12:00:23
avatar
Тъпа офцо, както вече ти казах не вися по цял ден на компютъра виж датите на снимките там пише кое кога съм снимал, за разлика от твоите, снимката съм я направил вчера, а болница има точно на 10 минути пеша от мен, защо кацна този хеликоптер и аз не знам принципно се използват като стане нещо по магистралите... ще снимаме ли от другата страна да видим там гледката каква е? знам че няма защото това което се вижда при теб е толкова ужасно, че не е за показване....
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 12:06:17
Quote
камелия

А, за да каца медицински хеликоптер на поляната, не ми се мисли къде на картата се намира градчето и колко километра има до болницата........в града:]
Камелия, ти и Психорад да не сте едно и също лице бре майна? Как мое да изцепиш таа мисъл? Ми тва не е Люлин, тва е днешния модерен свят, разстоянието не е фактор, а спешността на случая.....Ти живяла ли си некъде в Европа? Щеше да знаеш, ако си.........
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 12:18:12
Quote
salvador
[www.monitor.bg]

Нали ви казвам, че пазарът върви добре и има много сделки.

ПП Темата е "Преглед на печата", не "преглед на болните". Престанете с глупостите.
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 12:19:36
avatar
Quote
darkside

Камелия, ти и Психорад да не сте едно и също лице бре майна? Как мое да изцепиш таа мисъл? Ми тва не е Люлин, тва е днешния модерен свят, разстоянието не е фактор, а спешността на случая.....Ти живяла ли си некъде в Европа? Щеше да знаеш, ако си.........

Представи си, живяла съм!
И точно затова обръщам внимание на хеликоптера.
Ама, нали едно е да живееш там, а друго- да четеш за "днешния модерен свят", не се учудвам на реакцията ти.:]
Re: Преглед на печата 2011
11-08-2011 - 12:29:51
avatar
Quote
gekko
Тъпа офцо, както вече ти казах не вися по цял ден на компютъра виж датите на снимките там пише кое кога съм снимал, за разлика от твоите, снимката съм я направил вчера, а болница има точно на 10 минути пеша от мен, защо кацна този хеликоптер и аз не знам принципно се използват като стане нещо по магистралите... ще снимаме ли от другата страна да видим там гледката каква е? знам че няма защото това което се вижда при теб е толкова ужасно, че не е за показване....

Млади простако, ти предложи да снимаме, така че, не ми се оправдавай.
Стана ти навик- като с лихвите, дето били 12% през 2008г.
Виждаш ли колко е смешно да се хвалиш " принципно" с глупости?
Като че ли, не си виждал медицински хеликоптер. Е, колкото и да ти е чудно, такъв може да се види и тук. А, къде ще кацне- според нуждата. Много си смешен.
Няма какво повече да ти показвам- ти си като онази дама, наблюдавала първата прожекция на движещ се предмет- влак.
Преди да пуснат лентата, заявила убедено: " Няма да тръгне". Като я пуснали и влакът тръгнал, изпищяла " Няма да спре".:]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход