Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата 2011

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 20:47:00
Това е, само изображението на картата е много старо. Наоколо всичко е застроено, инфраструктурата е изцяло нова, а улиците в района асфалтирани. От 3,4,5 етаж и геди отгоре се виода и марето в посока Балкана и има общо над 120 м. лице - 45 м. на главната улица и 78 м. на страничната. Към мястото има и около 500 м2 общинско, което нсички по линията ползват за паркинг и макар да не е в нот.акт може да се ползва само от парцела.

Между другото могат да му се вземат много пари, но ми трябват съинвеститори.
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 21:32:23
Quote
др. Иванов
От Иванов никой не краде! Обекта е без охрана, в което може да се убеди всеки и не е изчезнало нищо. Ръце режем всякакви! Не съм ходил от около месец да го видя, но съм сигурен. А хора през живота си не съм завличал, напротив кризата я карам като си събирам дълговете. На собственика съм дал много голяво обезщетение, защото ми е приятел, та и с него се виждаме да се черпим и редовно ме кани на гости. Банка и кредитори не чукат, защото работя само с мои пари, а и защото чакам готови от парцели на морето най-вероятно няма да продавам поне докато цените не отидат на 1000-1100Е/м2, дотогава под наем. Комшията неговите почти ги продаде на 710, останаха му два, външно всичко завършено, но вътре на гора тухла, а може и да ги е продал, защото не ги намирам в обявите. При това неговите са без асансьор и паркоместа и са със складови, а към моите върви паркомясто и са мазе(а не складово, което е в апартамента), естествено и асансьор.
Както съм казвал много пъти, строителите не ги мислете, те не са на загуба.
Бе кой смее да краде от теб????????!!!!!!!!!!!!Ма ти и банкер си станал кредити си раздавал сега събирал дълговете.Лихвар без разрешение от БНБ?Та явно много пари си раздал щото кризата ще трае поне още 5-6 години
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 21:45:50
Доктор Иванов, искрено ти пожелавам да получиш всяка стотинка, която искаш за този парцел.

В момента подобни парцели по северното черноморие са се сринали, надявам се южното да е по-различно...

На съинвеститори според мен не трябва да разчиташ, прекалено ресурс изисква, а в момента много се парят от подобни - около Варна примери бол, особено в партия с Гръцки фондове (проблемите с тях са от 2-3 години, преди сегашното състояние на Гърция - редакция - става дума за проекти около Кранево, Албена, Каварна. В Каварна има такива проекти на райски места, но са почнати от хора без акъл...).



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-07-18 21:50 от Атанас Янев.
Re: Преглед на печата 2011
18-07-2011 - 22:12:55
В Каварна е едно, в Сл. бряг друго. Парцелът е труден, защото не е достатъчно да се купи, а след това трябва да се вложат още 3-4 млн. за строителство, а субекти с 4-5 млн. кеш не се бутат напоследък. Затова и като скромен и мързелив човек съм имам вариант да направя две сгради на по 2 етажа, дълги по 70 м., в двата края на парцела, които да оформят улица широка 17-18 м. и да се направят на магазини и заведения, така че практически да се ползва целият парцел за открити места и тази улица в центъра да е покрита. Така е направен входът на Илиянци в София. На практика това са 3000 м2 застроено, 54 парко места и около 1000 м2 за маси. Три хиляди застроено само на стени + сан възли без мазе ще излезнат около 500 хил. евро. А без проблеми от всичко могат да се вземат 4 млн. и то при средно 1000-1200Е/м2 магазини и заведения и 500Е/м2 за откритите прощи, което и сега са сравнително ниски цени. Ако отдолу се направи 4000 м2 мазе с височина 3 м. цената за строителство ще отиде на около 1,2 млн. но и продажната цена ще скочи с поне милион.
Re: Преглед на печата 2011
19-07-2011 - 17:44:39
Quote
др. Иванов
В Каварна е едно, в Сл. бряг друго. Парцелът е труден, защото не е достатъчно да се купи, а след това трябва да се вложат още 3-4 млн. за строителство, а субекти с 4-5 млн. кеш не се бутат напоследък. Затова и като скромен и мързелив човек съм имам вариант да направя две сгради на по 2 етажа, дълги по 70 м., в двата края на парцела, които да оформят улица широка 17-18 м. и да се направят на магазини и заведения, така че практически да се ползва целият парцел за открити места и тази улица в центъра да е покрита. Така е направен входът на Илиянци в София. На практика това са 3000 м2 застроено, 54 парко места и около 1000 м2 за маси. Три хиляди застроено само на стени + сан възли без мазе ще излезнат около 500 хил. евро. А без проблеми от всичко могат да се вземат 4 млн. и то при средно 1000-1200Е/м2 магазини и заведения и 500Е/м2 за откритите прощи, което и сега са сравнително ниски цени. Ако отдолу се направи 4000 м2 мазе с височина 3 м. цената за строителство ще отиде на около 1,2 млн. но и продажната цена ще скочи с поне милион.


Рррррррррррррррррррррррръст на разпродажбите на доктор Иваноф /лекува от любов/
Ррррррррррррррррррръст на влаганията на 3-4 млн.
Ррррррррррррррррррррррррррръст на скромността и мързела
Рррррррррррррррррррррръст на входовете на Илиянци
Рррррррррррррррррррррррръст на средните 1000-1200Е/кв. м.
Рррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на продажната цена
Re: Преглед на печата 2011
19-07-2011 - 18:18:27
Quote
др. Иванов
В Каварна е едно, в Сл. бряг друго. Парцелът е труден, защото не е достатъчно да се купи, а след това трябва да се вложат още 3-4 млн. за строителство, а субекти с 4-5 млн. кеш не се бутат напоследък. Затова и като скромен и мързелив човек съм имам вариант да направя две сгради на по 2 етажа, дълги по 70 м., в двата края на парцела, които да оформят улица широка 17-18 м. и да се направят на магазини и заведения, така че практически да се ползва целият парцел за открити места и тази улица в центъра да е покрита. Така е направен входът на Илиянци в София. На практика това са 3000 м2 застроено, 54 парко места и около 1000 м2 за маси. Три хиляди застроено само на стени + сан възли без мазе ще излезнат около 500 хил. евро. А без проблеми от всичко могат да се вземат 4 млн. и то при средно 1000-1200Е/м2 магазини и заведения и 500Е/м2 за откритите прощи, което и сега са сравнително ниски цени. Ако отдолу се направи 4000 м2 мазе с височина 3 м. цената за строителство ще отиде на около 1,2 млн. но и продажната цена ще скочи с поне милион.
"Добър план, и най-вече лесен за помнене"......както казва Джак Спароу.
Иванов, много повече ще спечелиш ако просто следващите няколко години не правиш абсолютно нищо. Колкото по-хубаво става наоколо, а то ще става, толкова по-скъп ще става парцела. Може би след пет години на това място ще е много по-печеливш съвсем друг вид сграда. Не бързай, тоя парцел е като златото в момента. В смисъл купуваш на 110, ако ти се наложи да продаваш изкупуват на 56 примерно.....малко шибана работа.
Re: Преглед на печата 2011
19-07-2011 - 18:52:24
Аз по принцип не съм се скършил да го продавам, даже не е обявен, звънят защото го знаят, но написаното ми припомня колко е лошо да дружиш с пролетариат - всеки дава акъл, а никой няма пари да се включи.
Давайте, правим кооперацията и в рамките на 1-2 години всеки излиза със 100% печалба и то срещу малко пари. Да не говорим, че има възможност за още 4 етажа нагоре, които въобще не ги броя.
1.9
Re: Преглед на печата 2011
19-07-2011 - 20:49:11
Иванов, посети личния си лекар, бе брокерче. Както си тръгнал, скоро ще дадеш фира. То бива мечти, ама ...ти вредят.
Re: Преглед на печата 2011
20-07-2011 - 16:09:54
Quote
stroitela
Quote
stroitela
Quote
stroitela
Годишният процент на разходите минава 600%
Скубят ни със 70 на сто лихва за бърз кредит
[www.monitor.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррррррррррръст на скубенето





Гърция принудена да се прости с пълния си суверенитет
[dnes.dir.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррръст на прощаване







Няма да се размине
От това как и кога ще фалира Гърция ще проличи колко силен ще е ефектът върху българската икономика
[www.capital.bg]

Рррррррррррррррррррррррррррррръст на разминаването








Туристи с наказателна сметка от 250 лева
[paper.standartnews.com]

Рррррррррррррррррррррррръст на наказанията



За 220 лв. се намира обзаведен едностаен в хубав квартал
С 23% паднаха наемите на гарсониерите в София
[www.monitor.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррръст на намирането




Данъчните пращат щурмуваци за длъжници
[paper.standartnews.com]

Ррррррррррррррррррррррррррррръст на щурмовете





България е в челото на ЕС по скъпи заеми
[www.segabg.com]

Рррррррррррррррррррррррррррррръст на челата



Искров: Не чакайте скоро ниски лихви
[dnes.dir.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррррррръст на чакането



Столичните баровци пропищяха от ромските набези
[news.data.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррррррррръст на набезите





Провали се продажбата за 11 млн. евро на имот на И Ар Джи Капитал-3 АДСИЦ
[www.investor.bg]

Рррррррррррррррррррррррррррръст на продажбте






Икономика и политика
Растежът на доходите остава мираж
[www.investor.bg]

Ррррррррррррррррррррррррррръст на ръста на миражите





FT: Налице са всички условия за следваща финансова криза
[www.investor.bg]

Рррррррррррррррррррррррррррррррръст на условията
Re: Преглед на печата 2011
20-07-2011 - 18:36:05
А ръст на глупаците няма, той си е постоянна величина, около 85%
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход